Skocz do zawartości

Podziękowania dla forumowiczów


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie podziękowania dla @janekbe za dzisiejsze oględziny Forestera w Legnicy. Konkretnie, rzeczowo, nawet z jazdą próbną i przesłanymi fotkami :bowdown:
Tak... brawo ja. Po tej jeździe probnej wydaje mi się że skrzynia w moim Forku jakaś chora jest...

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Serdeczne podziękowania dla @carfit za profesjonalną obsługę pojazdu i fachowe poradnictwo odnośnie usługi serwisowej. 

Termin umowiony wczesniej, wycieczka z Lublina do Nowego Sącza, wstępnie miała być tylko wymiana oleju w skrzyni CVT , skończyło się na kompletnym serwisie olejowym z filtrami. Co do samej problematycznej skrzyni CVT, podejście serwisantów bardzo profesjonalne, najpierw pobranie próbki oleju, na podstawie jego stanu decyzja o rodzaju przeprowadzanej wymiany. Po wymianach dodatkowa diagnostyka łożysk o którą prosiłem oraz jazda testowa. Wszystko na najwyższym poziomie jakości usługi. Na każde zadane pytanie otrzymałem odpowiedź z uzasadnieniem. Podsumowując, bardzo dobry stosunek ceny do jakości wykonywanych usług, na pewno jeszcze nie raz odwiedzę ten serwis.

Jeszcze raz dziękuję całej ekipie @carfit serwis i pozdrawiam. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...


Wielkie podziękowania dla @ewemarkam
za ogarnięcie tematu skrzyni AT w Outbacku. Marcin wykonał mega robotę, gdzie to "renomowane" serwisy rozłożyły ręce i nie chciały nawet zajrzeć. Poświęcił swój czas, zamówił odpowiednie części, nawet założył za mnie i je kupił. Przekazał dodatkowo cały proces w wątku tu na forum. Jest mega gość, bo zorganizował miejsce na zregenerowanie, przechowanie a przede wszystkim na przekładkę skrzyni. Tu wielki ukłon dla mechanika Szymona który udostępnił swój warsztat i pomógł Marcinowi przełożyć skrzynię. Mi w cenie w usługi pospawał jeszcze osłony termiczne :bowdown:
 

 

  • Super! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę tutaj podziękować koledze @LosioDriver za ogarnięcie tematu sterowania z kierownicy, który to temat dwa lata temu jeszcze wydawał się być nie do zrobienia, a dziś jest po prostu działa :thumbup: Również, dziękuję ogólnie braci forumowej za bardzo pozytywne reakcje dotyczące niedawno przeze mnie założonego wątku do Subaryki:) Cieszę się, że się spodobało :hi:

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...