Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2013


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Brawo Kajto, skuteczna jazda i kolejny wygrany rajd chociaż miejscowi długo deptali mocno po piętach. Szkoda Chuchały byłaby jeszcze ciekawsza walka :P

Bardzo dużo się działo, warto przyjechać na Rzeszowski, os-y blisko siebie na wszystkie praktycznie bez napinki można zdążyć B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak by nie mieli w kwitach co jest za lotna. Dobrze ze tylko tak się skończyło przy takiej prędkości

 

No prosze Cie, to nie sa amatorzy.

Zreszta przygoda zaczela sie duzo przed lotna.

Poczatek filmu to zapowiedz lotnej i predkosc 197 km/h.

Miejsce jest mega wredne i zdradliwe, nie pierwszy raz sie tam dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amatorzy nie amatorzy coś poszlo nie tak bo ten zakręt ich ewidentnie zaskoczył.

Czsami wystarczy troche syfku lub opona odklei a tu bylo grubo za szybko ale musze przyznac ze młody ratowal sie pięknie nie zapial bloków tylko pieknie hamowal na granicy przyczepności na prawde szacun.

A tak z ciekawości jak zmierzyles ta prędkość ?

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ne zgodze sie ze ich zaskoczyl.

 

Przejechli raz, napierali okrutnie. Zrobili czas ktorego juz nikt pozniej nie pobil.

Jesli cos ma zaskoczyc, zaskakuje za pierwszym razem.

 

Ten dzwon moze Siemance wyjsc na dobre. Widac, ze szuka limitu a jesli sie go nie przekroczy to trudno okreslic gdzie on jest.

 

Dobrze, ze wyszli z tego calo, teraz byle zlozyc fure i dokonczyc sezon.

 

Predkosc znam z onbordu.

Zreszta wiem z autopsji, ze tam kazde auto dojezdza bisko swojej predkosci maksymalnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest ze zostali w tym miejscu a wiec cos zawiodło a czy to był blad w opisie czy spóźniony punk hamowania to juz tylko Simanko wie. Zgadzam się ze takie momenty to również czesc nauki trzeba przekroczyć limit zeby wiedzieć gdzie on jest aczkolwiek jak na takiego mlodziana to on i tak bardzo malo dzwoni a tempo ma niezwykle szybkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adi i bardzo fajnie ja tez mam poczucie humoru ale jeżeli taki komentarz pojawia się do co drugiego mojego postu to zaczyna się to robić trochę nudne. Nie odbierz tego źle gdy skomentowalem to ogólnie a nie byla to bezposrednia odpowiedz na twojego posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...