Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2013


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie zozczarowanie sezonu to Bębny i naprawdę trochę więcej spodziewałem sie po Oleksowiczu biorąc pod uwagę tyle startów po krajem czyt. doświadczenie.

 

Kajto rewelacja,Chuchała mega gość,no i Habaj który jest dla mnie fenomenem tego sezonu biorąc pod uwagę samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jeszcze niech trasy wrócą na płn-wsch od Mikołajek...albo pod Wrocław..na asfalt :D

Wole spedzic pare dni na lonie natury, majac piekny krajobraz niz gniesc sie miedzy drzewami i wlasciwie nic pozatym. Nie mowie, bo fajne sa odcinki w okolicach Wroclawia, lubie jezdzic tam na RSMP ale jako runda WRC Mazury oferuja duuuzo wiecej. Pozatym chyba starcza dwa rajdy w tamtych okolicach w kalendarzy RSMP.

Edytowane przez wiechu100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Rajd Polski był W RME, jak ME jeszcze coś znaczyły, rajdówki zapierniczały między drzewami, Pedersoli i SJJ szli Spaloną jak dzicy, nikt nie kwiczał, że mu krajobrazy nie odpowiadają i miejsca mało.

Mikołajki oferują kosmicznie wiele. Korki, niespecjalną organizację (za mało ludzi na zabezpieczeniu odcinków), nie oznakowany dojazd na odcinki (oprócz kilku oficjalnych wejść, gdzie musza sprawdzać, czy masz kosmicznie drogą wejściówkę) i kilometry spacerów. Ale poza tym jest pięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, ze Polski byl kiedys na asfaktach pod Wroclawiem to ja wiem ale jak mial bym wybierac miedzy wyjazdem na Mazury a na Dolny Slask to wybieram to pierwsze, bo oprocz rajdu cos oferuja. Jak jade na RSMP to jade na dzien, dwa a do Mikolajek na MS jade na tydzien. Co do oznaczenia wejsc na odcinki to na cholere komu strzalki, jest mapa i to wystarczy. Pozatym denerwuje mnie fakt, ze sa tam dwa rajdy w kalendarzu RSMP a np Krakowski wypadl juz z dwa lata temu...

Edytowane przez wiechu100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ak mial bym wybierac miedzy wyjazdem na Mazury a na Dolny Slask to wybieram to pierwsze, bo oprocz rajdu cos oferuja

:rolleyes:

Dyskusja schodzi na tor turystyczno wypoczynkowy.

 

 

co jak co, ale Tobie to chyba nie trzeba tam oznakowywac dojazdu na odcinki

Mam nadzieję na na RSMŚ nie będę już potrzebował dróg, żeby dotrzeć na OeSy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...