Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2013


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak przeczytałem ten artykuł na autoklubie i FB , o tym jak to Hołek użycza auto które sprzedał ....... to mi się flaki przewracaja :( . Jak można tak ludzi wkrecac ? :( i komentarze od razu , jaki to Hołek wspanialomyslny i bóg wie co , dla mnie postawa godna pozalowania :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hołek nawet nie był zgłoszony do tego rajdu , więc jak miał jechać ? ;) dla mnie osobiście słaby PR , mimo ze go lubię i darze szacunkiem , to takie zachowanie jest godne politowania niestety :(

Poza tym , co to za info do kibicow o przekazywaniu auta , którego nie jest właścicielem ? a go zwyczajnie sprzedał ? dramat....

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie inaczej rozumiemy słowo " przekazywać " ;)

http://pl.wiktionary.org/wiki/przekazywać

 

:)

 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzus językowy dopuszcza jednak odpłatne przekazanie. ;)

https://www.google.com/search?q=przekaza%C4%87+odp%C5%82atnie

 

Można tu rożne sztuczki pisać , dla mnie przekaz jest jasny , Hołek aż tak chciał Wojtkowi pomoc , ze biedak zrezygnował z rajdu , do którego nie był zgłoszony ;) ze przekazał swoją ukochana subarynke , tylko zapomnial poinformowac media i kibicow ze przekazanie było w sumie odpłatne , ale tak symbolicznie , pewnie z 150-200.000 euro ......... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hołek nawet nie był zgłoszony do tego rajdu , więc jak miał jechać ? dla mnie osobiście słaby PR , mimo ze go lubię i darze szacunkiem , to takie zachowanie jest godne politowania niestety

 

jeśli nie był zgłoszony to rzeczywiście słabo wygląda info o rezygnacji ze startu :( reszta to domysły i chyba możemy sobie darować dalsze pogawędki na ten temat a skupić się na emocjach rajdowych najbliższego weekendu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Tam Edwin czepiasz się ;)

Wiadomo, że to taka transakcja wiązana: Wojtek na już potrzebował samochód, a Hołek potrzebował kasy na jakieś auto dające szanse na pudło... I co? i wszyscy zadowoleni, a że jeszcze sobie dobry PR wszyscy porobią to co w tym złego?

Nie uważasz chyba, że Hołek promuje się kosztem Wojtka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Tam Edwin czepiasz się ;)

Wiadomo, że to taka transakcja wiązana: Wojtek na już potrzebował samochód, a Hołek potrzebował kasy na jakieś auto dające szanse na pudło... I co? i wszyscy zadowoleni, a że jeszcze sobie dobry PR wszyscy porobią to co w tym złego?

Nie uważasz chyba, że Hołek promuje się kosztem Wojtka?

 

Premo sorry ale nie kupuje tego PR . dla mnie to ściema , wprowadzanie w błąd , i na sile mydlenie oczu . Mógł jak mężczyzna powiedzieć sprzedałem auto Wojtkowi i życzę mu sukcesów i błogosławie to auto żeby było bezawaryjne i szybkie . Tyle w temacie . To auto było wystawione na sprzedaż od października tamtego roku .....

post-766-0-54267100-1377032534_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam oj tam :)

 

Poza tym prawda jest taka, ze zaraz po informacji o skasowanym autku sam sie zglosil z oferta pomocy. Gdyby nie to, nie wiadomo czy SPRT by mialo mozliwosc wystartowania w tym rajdzie. A ze przeciez za darmo nie odda auta to przeciez naturalne - wszyscy na tej transakcji zyskuja.

 

A zle zinterpretowac to ten news moze tylko ten, kto sie nie zna na realiach tego sportu i uwaza, ze "ot tak" ktos moze oddac swoje auto innemu zawodnikowi (bo przeciez swiat rajdowy wrecz peka od przesytu kasy!?) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robicie trochę z igły widły i narnujecie energie na glupia dyskusję zamiast spożytkować ja w inny sposób.

Informacja faktycznie napisana w slaby sposób ale nie widomo czy tekst w całości przyszedł z PR Holka czy dziennikarzyna poniosla fantazja. Najważniejsze ze auto jest Wojtek ma czym jechac a Holek ma kasę zeby dolozyc do konkurencyjnego sprzętu na Polski.Czy to dla nas kibiców nie najważniejsze ? A to czy czy użyli takie czy inneho okreslenia jakie to ma zaczenie pomine juz ze polowa tekstów na Rallyonline i Autoklubie wychodzi z bledami jak by nikt tego wogle nie czytal przed publikacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zwyczajnie nie lubie mydlenia oczu , lub paplaniny do mediów, mając czy znając inne realia czy fakty. To samo jak w tamtym roku Grzyb upalał nielegala przed podajże dolnośląskim i go oficjalnie policja złapała , a ten sie tłumaczył że pojechał działkę oglądać, akurat przy oesie ........ :wacko: , ja sie brzydzę takimi klimatami i tyle.

Ale fakt najważniejsze że Wojtek startuje !!!! i trzeba trzymać kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja faktycznie napisana w slaby sposób ale nie widomo czy tekst w całości przyszedł z PR Holka czy dziennikarzyna poniosla fantazja.

 

ech te pismaki :wacko:

 

 

Najważniejsze ze auto jest Wojtek ma czym jechac a Holek ma kasę zeby dolozyc do konkurencyjnego sprzętu na Polski.Czy to dla nas kibiców nie najważniejsze ?

 

+1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hołek nawet nie był zgłoszony do tego rajdu , więc jak miał jechać ? ;) dla mnie osobiście słaby PR , mimo ze go lubię i darze szacunkiem , to takie zachowanie jest godne politowania niestety :(

Poza tym , co to za info do kibicow o przekazywaniu auta , którego nie jest właścicielem ? a go zwyczajnie sprzedał ? dramat....

 

Hmm ja to rozumiem, swoją drogą też pozwolę sobie na taki gest i użyczę samochód który miałem wynająć na Rajd Polski, niech ktoś bardziej potrzebujący go wynajmie :) i liczę na wzmiankę o tym w mediach, że dzięki temu np Kościuszko mógł wystartować Fiestą R5 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Wiadomo, że to taka transakcja wiązana: Wojtek na już potrzebował samochód, a Hołek potrzebował kasy na jakieś auto dające szanse na pudło... I co? i wszyscy zadowoleni, a że jeszcze sobie dobry PR wszyscy porobią to co w tym złego?

Myślę, że jest to właściwa interpretacja. W momencie gdy dogadywaliśmy z Krzyśkiem temat, była jeszcze jak najbardziej możliwość zgłoszenia się do rajdu na Litwie.

Pozytywne relacje z Krzyśkiem mam od 1999 roku. Myslę też, że pozytywna informacja w dzisiejszym świecie nacechowanym tak ogromna ilością niechęci, czy też wręcz wzajemnej nienawiści stanowi dobry kontrapunkt.

Pamietać też trzeba, że taka informacja jest skierowana głównie do osób, które na codzień z rajdami mają mało wspólnego.

A jednocześnie osoba Hołowczyca jest bardzo medialna.

Może więc dobrze, że skojarzenia ze sportem najogólniej nie kończą się na rozróbach kiboli ( ogólnie ), nielegalach i protestach ( rajdowo ), ale dają także przykłady pozytywne.

Osobiście, kompletnie niezależnie od aspektów finansowych ( oczywiście targowaliśmy się ostro, ale fair :) ) , czy też technicznych ( niektóre rzeczy w aucie rajdowym przygotowujemy inaczej), całość naszego współdziałania oceniam bardzo pozytywnie.

Należy pamiętać, że nie bylibyśmy w stanie przygotować auta demo w specyfikacji R4 w tak krótkim czasie, jaki nam pozostał pomiędzy Rzeszowskim a Litwą.

 

 

Pozdrowienia

Edytowane przez Dyrekcja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

W związku z zachowaniem kibiców na meczu w Poznaniu i reakcji Liwinów w postaci propagownaia napisów " Litwa kocha Polskę" my też postanowiliśmy złożyć pozytywną deklarację.

Samochody naszego Zespołu będą "wyposażone" w naklejki jak poniżej :)

post-6-0-20604900-1377098970_thumb.jpg

Edytowane przez Dyrekcja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marty, to pomarange to chyba foto- szop..., co ??

 

 

BTW, ja myślę, ze Wy wszyscy włączając w to Dyrekcję, powinniście przestać utrzymywać bliskie kontakty z Matką, bo po jakimś czasie wspólnego biesiadowania kończy to się tak jak wyżej :biglol: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...