Skocz do zawartości

III Zlot Plejad - 16-18 czerwca - Informacja Oficjalna


Marketing SIP

Rekomendowane odpowiedzi

To skoro w klasie zabytkow nie ma limitu wiekowego to trzeba sie za wozkiem rozgladnac... takie Renault Alpine A110 :) to bylby dobry wozek albo lancia stratos :)

a tak btw jak jest prog od ktorego auto klasyfikuje sie do klasy zabytkow taka Integrala to chyba nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

^_^ oj widze ze sie cos tam dzialo... Kajtek ja mam nadzieje ze tylko Krk moze byc z ciebie dumne... pokazales innowierca jak sie pije... wode i twardo stapa po ziemi nawet po zestawach powiekszonych 8) ...

 

teraz to juz tylko czekac na next plejady...

 

ale Kasprowy po Zubrach ( parkiet na poziomie -1 ) z tego co mi wiadomo tez zapowiada sie ciekawie :P:twisted:

 

zreszta co ja moge tam wiedziec... btw. kolezanki forumowiczki nie znam, ale z tego co widze to miala z wami panowie strasznie przekichane .... niemoc sie uwolnic od stada nagrzanych podnieconych i pijanych "samcow" :evil: poprostu terror szacunek za mocne nerwy... Azi pewnie tam czowal ... bo z tego co podejrzewam to on jako jedyny mogl nie pic ( nie widzialem go jeszcze nigdy pijacego % )

ps. poddobno zubry w tym roq beda pod znakiem startow w trabantach :D wiec moze ktos cos wie :PPP bo w krk z tego co mi wiadomo to juz kolo 5 ciu sztuk sie robi :mrgreen:

 

Kajtek dawał rade jak zwykle, jeden wyjątek- :!:

w czwartkowy wieczór inni pokazali mu jak sie pije zestawy powiekszone

ale Kraków był godnie reprezentowany. :P

 

... wyjatki potwierdzaja regółe, :wink: szczególnie kiedy sie nie dosypia misternie tworzac cud rekodzieła... jakim była kajtkowa rejestracja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^_^ oj widze ze sie cos tam dzialo... Kajtek ja mam nadzieje ze tylko Krk moze byc z ciebie dumne... pokazales innowierca jak sie pije... wode i twardo stapa po ziemi nawet po zestawach powiek...... startow w trabantach :D wiec moze ktos cos wie :PPP bo w krk z tego co mi wiadomo to juz kolo 5 ciu sztuk sie robi :mrgreen:

 

Kajtek dawał rade jak zwykle, jeden wyjątek- :!:

w czwartkowy wieczór inni pokazali mu jak sie pije zestawy powiekszone

ale Kraków był godnie reprezentowany. :P

 

... wyjatki potwierdzaja regółe, :wink: szczególnie kiedy sie nie dosypia misternie tworzac cud rekodzieła... jakim była kajtkowa rejestracja :mrgreen:

 

No ale nie zapominajmy ze całe Kajtkowe rękodzieło wraz z kierownikiem, piękny czerwony Dragonosierowóz zajął wysoką lokatę, czego gratulujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tacy nieco mniej "popsuci" mieli by więcej czasu i ochoty by np. pokazać treningówką jak pojechać ktorąś próbe.

 

Rzadko który by się zgodził - za duże ryzyko że na takim kręciole ktoś im baty spuści.

E tam napewno ktoś odważny by się znalazł aż tak chyba czasy nie były wyśrubowane.

Albo niech nawet wcześniej potrenuje (chodzi mi tylko o jedną z próB) zanim inni zaczną to oglądać, to chyba wystarczający handicap aby nie zostać sklepanym przez amatora. :wink:

 

Sam chyba przyznasz, że nawet średni lub byli rajdowcy dali by więcej klimatu niż nawet dobrzy aktorzy. :wink:

 

Nie rozumiem też dlaczego na Plejadach nie było szutru, napewno był by przyjemniejszy dla startujących i efektowniejszy dla oglądających a może wtedy wasze ośki mniej by mieszały w klasyfikacji. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuter byl, mam filmik ale zajmuje ponad 200 MB...

mam na mysli OS5 chyba gdzie sie jezdzilo po prostokacie, tam gdzie Adi uderzyl w kosz na smieci, tam akurat szutru bylo dosyc :mrgreen:

Btw Guma kiedy bedziesz miec filmik od Adama :?:

Ja dzisiaj dostalem to co mama Oskara krecila, ale jest tego tylko 14 min

w kazdym razie jesli Oskar by to spakowal to umiescimy gdzies, ale to jest filmik tylko o naszym starcie niestety a wy macie caly material

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuter byl, mam filmik ale zajmuje ponad 200 MB...

mam na mysli OS5 chyba gdzie sie jezdzilo po prostokacie, tam gdzie Adi uderzyl w kosz na smieci, tam akurat szutru bylo dosyc :mrgreen:

Btw Guma kiedy bedziesz miec filmik od Adama :?:

Ja dzisiaj dostalem to co mama Oskara krecila, ale jest tego tylko 14 min

w kazdym razie jesli Oskar by to spakowal to umiescimy gdzies, ale to jest filmik tylko o naszym starcie niestety a wy macie caly material

Fakt tam było ślisko ale szutrem jeszcze tego bym nie nazwał.

Bo to był mocno pobrudzony kawałek z nierównych płyt betonowych.

W Sopocie też było nieco mniej przyczepnie i to z kolei był miejscami przybrudzony dziurawy aswalt.

 

bart dawaj wasz filmik chetnie popatrzę na wasz przejazd. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że:

- katowanie cywilnego auta o śmietniki, krawężniki i luźno latających sędziów - przy okazji towarzyskiej imprezki - mnie coś niespecjalnie ostatnio bawi;

- plotki głoszą, że następne Plejady mają być w Białymstoku,

 

...wnioskuję, żeby Subaryta i Milek już przystąpili do opracowania trasy turystycznej. Licząc na ładne widoki i niezapomniane przeżycia, jakby przyszło co do czego, obiecuję, że przyjadę bez żony. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że:

- katowanie cywilnego auta o śmietniki, krawężniki i luźno latających sędziów - przy okazji towarzyskiej imprezki - mnie coś niespecjalnie ostatnio bawi;

- plotki głoszą, że następne Plejady mają być w Białymstoku,

 

Ja tam podchodze do tego tematu z odwrotnej strony:

- towarzyska imprezka przy okazji rywalizacji i fajnego upalania cywilnego auta - bardzo mnie bawi. :mrgreen:

Liczę, że kolejne Plejady tego nie stracą przynajmniej na "Trasie Szosowej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bary, masz racje ..... żeby jedni byli wyluzowani to inni musieli pracować 8)

 

Osobiście co do cześci praktycznej czyli samych zawodów wypowiedzieć się nie mogę gdyż obowiązki sklepikowe nie pozwoliły mi na dotarcie na próby sportowe jednakże chciałbym nadrobić to za rok i może zwlec swoje padło a jak nie to zasiąść na prawym (Lucek wierze w kupno takiego samego modelu sti jak kupiłeś synowi tylko dla Ciebie w skali 1:1 :P)

 

Chciałbym pozdrowić, wszystkich spotkanych forumowiczów, bądź to przy okazji zakupów w sklepiku, bądź na imprezie bądź podczas po-imprezowego odwożenia na miejsce spoczynku :D .......

 

aha i special thanks dla barego ..... ja chce gt-ka !!! :twisted:

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...... Chciałbym pozdrowić, wszystkich spotkanych forumowiczów, bądź to przy okazji zakupów w sklepiku, bądź na imprezie bądź podczas po-imprezowego odwożenia na miejsce spoczynku :D .......

Za odwózkę bardzo dziękujemy (cała rodzinka) :D

Za zakupy w sklepiku również dziękujemy (rodzinka, ale oprócz portfela) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tacy nieco mniej "popsuci" mieli by więcej czasu i ochoty by np. pokazać treningówką jak pojechać ktorąś próbe.

 

Rzadko który by się zgodził - za duże ryzyko że na takim kręciole ktoś im baty spuści.

E tam napewno ktoś odważny by się znalazł aż tak chyba czasy nie były wyśrubowane.

 

Może być trudno, ale na pewno można byłego zawodnika znaleźc - np. Paweł Przybylski by się dał na pewno namówić :-)

 

Albo niech nawet wcześniej potrenuje (chodzi mi tylko o jedną z próB) zanim inni zaczną to oglądać, to chyba wystarczający handicap aby nie zostać sklepanym przez amatora. :wink:

 

 

TO na pewno.

 

Sam chyba przyznasz, że nawet średni lub byli rajdowcy dali by więcej klimatu niż nawet dobrzy aktorzy. :wink:

 

Jestem za tym żeby Dżanek jechał w Plejadach w charakterze atrakcji turystycznej ;-) Co z tego że nas maluchem pozamiata ;-)

 

Nie rozumiem też dlaczego na Plejadach nie było szutru, napewno był by przyjemniejszy dla startujących i efektowniejszy dla oglądających a może wtedy wasze ośki mniej by mieszały w klasyfikacji. :wink:

 

Szutru pewnie nie było ze względu na lakier, ale za to były inne destrukcyjne próby więc rzeczywiście bez sensu. Jak będe miał przecieki że szuter to nie przywioze ośki po prostu ;->

 

Za rok postaram się o szybszą i bardziej uniwersalną furę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie myśl, że jak w przyszlym roku będe na Plejadach to już prawie weteran ze mnie. z drugiej strony WY (do wszystkich :D) będziecie już tak zaawansowani, że nie poprawie swoich wyników :( - ale pozostaje dobra zabawa a o to chodzi :D

 

i jeszcze gratulacje za wygraną dla ALEX-a, którego wyczyny mogłem oglądac na każdym OES-ie , a było na co popatrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, no fajnie sobie pomarzyć ale tak to raczej tylko w Erze, bo wątpie aby SIP chciał "kupić" takie pomysły. :wink:

A nawet jeśli, to pewnie znaleźli by się ludzie którym by taka forma nie odpowiadała, więc pozostaje cieszyć sie z tego jak jest teraz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...