Skocz do zawartości

Psy, koty, chomiki, szczury, węże, pająki, krowy,tuczniki...


Thorgal

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Historia z dziś .Bardzo nietypowa !  Nie ma na celu robienia mi ,czy Igiemu tzw.jak to młodziaki mówią fejmu.

Jestem na dyżurze na SOR, zadzwonił ok. 15:20  Igi, że potrzebuje drabinę i ciutkę mej pomocy ,bo do studni przy dzikiej żwirowni wpadł mały kot. Szef (kociarz,piesełowy też ) pozwolił, to wyrwałem się na chwilę po drabinę i transporter do domku i ogień na żwirownię.W międzyczasie zadzwoniłem do koleżanki z naszej miejscowej fundacji (Bolesławieckie Koty),z pytaniem ,co z maluchem,bo zostawić samemu sobie ,to nie bardzo- wskazała veta (mego veta,gdzie też serwisuje swe koty)Na miejscu okazało się, że studnia wysoka na ok. 5m,drabina za krótka,próby złapania na bandaż,że może się chwyci,czy opuszczania transportera  nie udały się - kotełek pod kamieniami ,przestraszony i nidy rydy, zadzwoniłem pod 998 czy pomogą , opisałem sytuacje i po ok 10 min przyjechało PSP oraz OSP i po kilku minutach kocio w transporterze  i po godzinie od telefonu do mnie od Igiego malutki ,przestraszony burasek trafił do weta .

Kotrat1.jpg

kotrat2.jpg

kotrat3.jpg

kotrat4.jpg

kotrat5.jpg

kotrat6.jpg

  • Super! 5
  • Dzięki! 1
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, kubanow napisał:

akcja super
ale z drugiej strony zastanawiające jest czemu ta studnia nie jest zabezpieczona, żeby za niedługo nie trzeba jakiegoś dzieciaka wyciągać

Mocno opuszczone miejsce ,studnie w krzakach (patrz przedostatnie foto), jak ktos tam sie pojawia ,to wyjeżdża z miasta z psami lub aby wyrzucić śmieci,gruz itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
7 minut temu, llkuba napisał:

@abecer co to za rasa psa ? i te króciutkie uszka będziesz musiał często czyścić ;) 

To jest Shar pei.  Dokładnie, tak jak mówisz.  Czyszczenie uszów u tego pieska to standard.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...