Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba jesteś za krótko na forum, żeby pamiętać temat "slajdem po rądzie" ;)

 

Jestem na forum wystarczajaco dlugo, zeby wiedziec, ze sekcja forumowych wykopalisk to zdaje sie domena Hogiego. Zreszta tak samo jak i ortografia :razz: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jesteś za krótko na forum, żeby pamiętać temat "slajdem po rądzie" ;)

 

Jestem na forum wystarczajaco dlugo, zeby wiedziec, ze sekcja forumowych wykopalisk to zdaje sie domena Hogiego. Zreszta tak samo jak i ortografia :razz: :wink:

 

Czuwam, czuwam.

Ale jednak ostatnio mam mało czasu... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie peniaj Michał. Zaoszczędzisz teraz na dziewczynach.

Tym bardziej, że mam dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia. :razz:

 

Kumpel z pracy chajtnął się na szybko :wink: w sobotę i postanowiliśmy mu zrobić prezent.

Dziewczyna jest mało skomplikowana i tania w utrzymaniu.

Niestety chyba nie pomoże Ci w kuchni :roll: - mimo to polecam… :lol:

 

Jeśli jesteś zainteresowany, to wal na PW. Skontaktuję Was.

PS Mogę przesłać pikantniejsze zdjęcia…

 

Obrazek

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen::mrgreen:

 

:wink:

 

a jak się znudzi zawsze możesz z nią zrobić to:

 

http://www.joemonster.org/art/10777/Nie_wyrzucaj_lateksowej_przyjaciolki

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj - VW Sharan W0 PYZA + piękny chrom znaczek www.pyza.pl

niestety foty nie ma bo kierownik jechał jak kartofel i nie byłem w stanie oderwać wzroku od jego wyczynów

 

Szczerze: jeżeli ktoś reklamuje w ten sposób swoją firmę; czli używa tego przywileju w celach komercyjnych - nie mam nic przeciw temu. Spotkałem się jednak z absolutnym kuriozum o czym wspominałem już w wątku: "wiejski tjunink". Spotkałem kilka lat temu pod urzędem miejskim w Stuttgarcie starą już wtedy BMW serii 5 z tablicami XX KILER!!! MASAKRA!!!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marro napisał/a:

"rądek"

 

 

Zostales z poniedzialku moim mistrzem ortografii

 

A widzisz, są takie znaki w pisowni które powodują, że to co w środku należy brać mniej dosłownie :)))))))))))) ale czujność jak widzę z narodzie jest właściwa :))))))))

 

swoją drogą wracajac do smaego słowa "rądko" - to moim zdaniem lepiej ono oddaje takie małe coś po którym trzeba jechac w kółko, a którego nie mozna nazwać rondem właściwym :)

 

tak z innej bajki, wiesz / wiecie że kiedyś sie pojawił wyrok wysokiego sądu, w sprawie podatkowej, w którym sąd się zastanawiał nad znaczeniem pojęcia "kura właściwa" - to daje do myślenia :)))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wtedy zapaliło się zielone i... zgasła nadzieja, że wreszcie spotkałem auto które mnie skilluje

oraz zgasła nadzieja dla niemieckich inżynierów na pokonanie japońskiej myśli technicznej.

Być może on nacisnął przycisk M, ale ja nacisnąłem przycisk P, jak Prodrive :twisted:

i gdy on w BMW jeszcze ruszał, Subaru i ja byliśmy już za skrzyżowaniem :grin: :cool:

 

Dooobre :twisted:.

 

Dzięki faktowi, że w Polsce zimno i mokro praktycznie od października do maja, to trudno Ci będzie spełnić swoje "marzenie" :D.

 

Ja spełniłem je dotychczas... raz i do dziś to pamiętam: obwodnica Trójmiasta, sucho, mój silnik jeszcze przed remapem, dłubane M3 (a może M5?). Kopanie było koncertowe :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez chwilę mnie zmyliłeś Drogi Przemqu...

 

Nie to żebym się czepiał, ale Twój cytat jest z TomkaN, a nie z Anathema :cool: :wink:

 

A na temat... skoro był niedotarty, to spełnienie "marzenia" się nie liczy wg mnie :razz: Musisz szukać dalej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy Przemeq nie pisał przypadkiem jakoś w ubiegłym roku jak to m5 w stolycy mu pokazało, co znaczy pojemność w bmw i jak to Przemeq skwitował, że "there is no replacement for displacement" czy jakimś innym chińskim przysłowiem :?: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Twój cytat jest z TomkaN, a nie z Anathema

 

Powiedz o tym engine'owi Forum :twisted:.

 

Poprawiłem 8).

 

a czy Przemeq nie pisał przypadkiem jakoś w ubiegłym roku jak to m5 w stolycy mu pokazało, co znaczy pojemność w bmw i jak to Przemeq skwitował, że "there is no replacement for displacement" czy jakimś innym chińskim przysłowiem :?: :cool:

 

Oj - nie pamiętam. Ale zaraz sprawdzę 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...