Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

mile, nie byłbym taki pewny. Większość eclipse jeżdżących po drogach to 2.0 140 czy 130 KM. Trzeba umieć obsługiwać wajchę pod prawą ręką, żeby wycisnąć z tej maszyny jakąś... jakieś... jakiś... pomidor, nie wiem co

 

Nie trzeba... w normalnych warunkach taki eclipse zjada Imprezę 1.8

Na mokrym tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając od emotorsporta zdarzyło mi się spotkać dżaga na skrzyżowaniu był na madziarskich numerach kasik pod Warszawą po wyjeździe na główną widziałem, że próbuje mi odjechać, więc przycisnąłem i szczerze mówiąc ładnie go doszedłem, potem jadąc w kolumnie udało mi się być bystrzejszym od kierownika dżaga i bryknąłem całą kolumnę jakieś sześć furek z tirem na czele jak to w kolumnie i tyle go widziałem. Nie wiem czy można ten incydent zaliczyć do kopania ale spróbować warto :roll:

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałam to jako anegdotę, jaka sierota tym jechała... Mieliście się uśmiechnąć i rzec - eh, no jaka sierota w tym Eclipse.

Teraz jeżdżę sobie podrasowanym CRX-em i pewnie miałabym tu co pisać :smile: Ale mi się nie chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa przypadki z wczoraj:

 

1) Pan w Oplu Combo, który niemalże sam skopał się o latarnię na próbie w Chynowie - jęk zawodu publiki, kiedy udało mu się zatrzymać jakieś 2m od słupa był bezcenny :twisted:

2) Gangsta-młodzieńcy w Escorcie kabrio (utrzymanym w stylu remiza-bling) z całą deską zastawioną dodatkowymi wskaźnikami, którzy mieli plan wcisnąć się prosto z pasa do skręcania w prawo. Słaby plan :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rano było fajnie. Musiałem szybko dojechać do Puław, a było trochę błota pośniegowego.

Niewielu próbowało podskoczyć. "Walka" odbyła się jedna - z Foresiem 2,5 XT :mrgreen:, ale mnie się bardziej spieszyło :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rano było fajnie. Musiałem szybko dojechać do Puław, a było trochę błota pośniegowego.

Niewielu próbowało podskoczyć. "Walka" odbyła się jedna - z Foresiem 2,5 XT :mrgreen:, ale mnie się bardziej spieszyło :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Z ciekawośći: którędy się przemieszczasz? 17-tką czy 801-ką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rano było fajnie. Musiałem szybko dojechać do Puław, a było trochę błota pośniegowego.

Niewielu próbowało podskoczyć. "Walka" odbyła się jedna - z Foresiem 2,5 XT :mrgreen:, ale mnie się bardziej spieszyło :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Jemu się pewnie w ogóle nie spieszyło :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie kill pierwsza klasa :twisted:

polonez atu 1.6 gli...

 

sprowokował mnie - spokojnie jechałem do pracy a tu nagle widzę w lusterku białego potwora (z zawartością czterech osób w czapkach) :mrgreen: poczekałem aż zakończy manewr, podarowałem 5 sekund radości i pokazałem mu jak to wygląda kiedy ktoś wyprzedza poldka i znika daleko z przodu :cool: :wink:

 

tylna oś to mu po ziemi prawie szorowała :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...