Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj w hebanowej szafie (XJR) zagralo bardzo oldschool'owo Radio1 mocnym maschup mix'em, humor mi sie poprawil i wcisnalem magiczny przycisk "S" (od "teleportacja"). kopany byl trzykrotnie (kiepsko zsynchronizowane swiatla) jakis mesio dotkniety przez AMG klasy S. Na ostatnich swiatlach kierownik mietka dal do zrozumienia gestykulacja (hende hoch), ze jemu sie juz nie chce :mrgreen: cala reszta popoludniowego ruchu zostala skopana walkowerem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dnia brzmi: Jak Mikki zrobił sobie zdjęcie skoro obie ręce trzyma na kierownicy? :mrgreen:

Myślę, że fragment dodatkowej nogi widoczny w prawym dolnym rogu zdjęcia może rzucić światło na tą zagadkę, drogi Watsonie. Jeżeli ma trzy nogi, dlaczego nie miałby mieć trzech rąk? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fragment dodatkowej nogi widoczny w prawym dolnym rogu zdjęcia może rzucić światło na tą zagadkę

 

szczególnie, że ta noga ma kraciastą koszulę i przytrzymuje gadżet Mostostalu bodajże :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz w życiu zdecydowałam się napisać w tym wątku.

Może i ze mnie nie jest pogromca - ale przyznaję się - objechałam Eclipse. Pan kierowca był jakiś gapowaty, chaotyczny - może pierwszy raz siedział w tym samochodzie, a na dodatek nie znał za dobrze okolicy (np kiedy się przebić na inny pas, bo będzie zwężenie...). Grunt, iż zwycięstwo mile mnie połaskotało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...