Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, ze żaden pług nie przejechał do godziny 23 Alejami Jerozolimskimi i okolicami zapiąłem kulturnie pare boków, na placu przy "majtkowym Sobieskim" obwarczałem radiowóz drogówki po czym szybko oddaliłem się z miejsca zdarzenia. Następnie na Marszałkowskiej trafiłem na panią w która kupiła, moze fajne, nowe autko- A4 TDI , ale nie dopłaciła do opcji QUATTRO :) To był jej błąd. Chciała widać, bidula szybciej polatać. Co z tego że miała sporo więcej Nm i koni niż ja w wolnym, jak trakcji nie było...wyła, walczyła ale poległa. Dwa razy z rzędu:) na dobranoc zapiąłem jeszcze boka i z gracją pijaka popłynąłem w stronę Karowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo, pisalem strone temu :)

kierownikiem jest starszy pan, mieszkaniec wroclawia :)

 

gdzies musialem przeoczyc - skoro starszy pan to woz na laski kupil. Juz wyobrazam sobie zgloszenie na Policje kradziezy samochodu. chcialbymn zglosic kradziez. Wzieli mi moje porsche do buzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, uwaga, przyznawać sie, ale to już:

 

widziałem dziś gdzieś...Żelazna/Poznańska/koło Mariotta/nie pamiętam dokładnie, ale gdzieś ta okolica, około 11 rano srebrne LEGACY (nowsze jakieś 2007-2009) rejestracja C0 C000L...

aparatu nie mam w telefonie, więc bez zdjęcia zgłoszenie nadsyłam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aparatu nie mam w telefonie, więc bez zdjęcia zgłoszenie nadsyłam

 

Widzę, że nie tylko czapkę masz niedzisiejszą :wink: .

 

Ja często widuję G1 DIETA, G0 IWONA (albo G1, nie zapamiętałam)

 

ostatnio znowu widziałam Krzysia G1 KRZYS (Boxter), ale nie mogłam się zatrzymać, żeby fotkę zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko czapkę masz niedzisiejszą :wink: .

 

no to pojechałaś po całości :D

ja po prostu lubię robić zdjęcia i wkurzają mnie namiastki aparatów w telefonach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnim spocie na Imoli ciąłem się z takim młodym łebkiem od WRX-a bagaja. Ale straszny łomot dostał. Zresztą wiele osób widziało :cool:

 

Ponadto wczoraj wieczorem jakiś twardziel w Seacie chciał się ze mną zmierzyć. Na chceniu się skończyło, bo i mierzyć nie było czego. Pokazałem mu gdzie raki rosną i pieprz zimuje i oddaliłem się słusznym tempem w sobie tylko znanym kierunku, posykując BOV-em coby dookoła wiedzieli, że jestem wściekły i chętnie skopię każdego kto się nawinie.

 

Paru się nawinęło, ale wybaczam im, bo nie wiedzieli chyba co ich czeka. Najmłodszy z Najlepszych był w dobrej formie, a turbo kręciło się bez ustanku. Litość wypadła z mojego słownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnim spocie na Imoli ciąłem się z takim młodym łebkiem od WRX-a bagaja. Ale straszny łomot dostał. Zresztą wiele osób widziało :cool:
Tylko dlatego, że dawałeś po jeszcze nie wyślizganej nawierzchni :razz:

 

Uznaj moją wyższość. Miałeś zimówki, ja na letnich Cię zniszczyłem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tacy co się zakupują i nie mogą wyjechać? :mrgreen:

 

A gdzie ja sie zakopalem? :shock:

 

Raczej zawieszają na oponie :wink: :mrgreen:

 

To nie ja, tylko GT-ek, widocznie byl glodny i wybor padl na opone. :razz:

Cieszcie sie, ze Was nie wciagnalem obu przez kurnik :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...