Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

No strasznie sie rożniła, W5. Ale że tak ujmę, ta ważna cześć była identyczna :twisted:
no jak dla mnie to duża różnica, bo kilka lat temu do nas przyjechała policja że ktoś gdzieś ukradł naczepę od tira i właśnie przyjechał ciężarówką z dokładnie taką samą rejestracją, nawet zdjęcia pokazali :mrgreen: Tylko trochę maluch mało był podobny do tej ciężarówki :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak dla mnie to duża różnica, bo kilka lat temu do nas przyjechała policja że ktoś gdzieś ukradł naczepę od tira i właśnie przyjechał ciężarówką z dokładnie taką samą rejestracją, nawet zdjęcia pokazali :mrgreen: Tylko trochę maluch mało był podobny do tej ciężarówki :razz:
hmmmm, ciekawa sprawa. I jaki był finał tego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm, ciekawa sprawa. I jaki był finał tego?
matka w radiowozie przesłuchiwana, na Nią był samochód zarejestrowany, ja byłem dzieciakiem, więc odpadałem z kręgu podejrzeń :mrgreen: wkońcu się skończyło że uwierzyli że to nie my i widocznie ktoś podrobił tablice. Jaki był finał, czy kogoś wreszcie załapali to już nie wiem, bo więcej nikt się nie kontaktował, przynajmniej ja nic już nie słyszałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj popadało na biało i już chciałem się wyspowiadać, tylko z czego? :( Na zakręcie objeżdżam po zewnętrznej OBK w miarę nowe, ślisko bardzo więc już w myślach układam pean o wyższości umiejętności nad brutalną siłą, ale dostrzegam kierownika; trzyma się kurczowo kierownicy by z fotela nie zlecieć, ciepła czapka chroni zatoki przed zabójczymi powiewami, wzrok skoncentrowany na drodze. Zniesmaczony odjechałem. Pięć minut dalej impreza pokonuje kolejny zakręt, objeżdzam tym razem po wewnętrznej, pani w środku puka się w czoło. Ma rację przekroczyłem 40 a tam tylko tyle dozwolone. Mam wrażenie że reklamy subaru są zbyt skuteczne :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE BYŁO WCZORAJ W NOCY FAJOWO :twisted:.

 

Co prawda jedyne wozy na ulicy o tej porze to taksówki - większość ich kierowców świadoma warunków i tego, że wiozą ludzi, jechała bardzo spokojnie, ale niektórzy taksówkarze starali się udowodnić, że "subaru is overrated" i pokazać, że oni też mogą szybko. Nie mogli i to bardzo :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracamy sobie dzisiaj z wycieczki z synkiem i żoną, jesteśmy już w naszym Woking. Podjeżdżam do świateł na skrzyżowaniu i staje bo czerwone się świeci. Na lewym pasie stoi srebrna hondzina civic, w niej kierownik z kolegą. Spoglądają i uśmiechają się więc ja też się uśmiecham. Zapala się żółte i ruszają. Głośny wydech zabuczał i są przede mną, ja kulturalnie ruszam na zielonym, troszkę dociskam i jestem na równi z nimi ale znowu hamowanie bo kolejne czerwone. Teraz u kierownika i kumpela civica widać radość, że moje Subaru nie dało rady. Spoglądam w lusterko, żona siedzi spokojnie i się śmieje, że oni nie wiedzą co robią, obok w foteliku synek jeszcze śpi. Zapala się żółte i ruszają ja kulturka czekam na zielone, gaz 1, 2 zakręt no i po chwili zjeżdżam na ich pas aby na kolejnych światłach już nie próbowali i spokojnie za nami stali. Niestety tym razem silnik w Subaru troszkę zawył no i bov zadziałał więc synek się obudził i jak zawsze gdy usłyszy te dźwięki powtarzał pssssyy, psssyyy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ogół nie zaglądam do tego wątku lecz dziś nadarzyła się okazja i to nie byle jaka .

Miałem okazję podziwiać zimę pod Dębowcem . Jechałem z zapory w Wapiennicy pod Szyndzielnię . Tylko dodam , że ja jechałem gdyż cała reszta autek kopała się w śniegu .

A tu nagle , patrzę a przede mną śmigają goście na nartach . Więc cóż ... przycisnąłem odrobinę i skilowałem narciarzy .

Niesamowite !!!

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...