Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Than_Junior, ok już czaje, następnym razem opiszę jak znęcałem się nad autobusem MPK...

 

ale w szczycie, żeby był załadowany ludźmi i koniecznie musi to być staruśki Ikarus :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior, ok już czaje, następnym razem opiszę jak znęcałem się nad autobusem MPK...

 

ale w szczycie, żeby był załadowany ludźmi i koniecznie musi to być staruśki Ikarus :D :D

No i warunek podstawowy - Ikarus musi sie napinac, co w przypadku Ikarusa jest rownoznaczne z poginaniem przez skwer, albo targowisko :mrgreen:

 

A tak on topic, to moze ja sie nie znam, ale cos mi sie wydaje, ze kolega jamaj z tym przelotem fi 45 w wolnym ssaku sam siebie skopal :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i warunek podstawowy - Ikarus musi sie napinac, co w przypadku Ikarusa jest rownoznaczne z poginaniem przez skwer, albo targowisko

 

Olleo, tu się chyba mylisz :mrgreen: Ikarus, to się musi napinać:

 

1. Żeby zapalić (przy minus 15 rozkłada się, w przeciwieństwie do nieboszczyka);

2. Żeby ruszyć z miejsca (często nawet bez pasażerów);

3. Żeby przejechać pętlę w 125% czasu najlepszego Ikarusa w klasie, bo mu nie zaliczą punktów :mrgreen:

 

Z tego widać, że nawet skopanie Ikarusa na przystanku podpada pod Konfesjonał, oczywiście przy wyrażeniu odpowiedniej skruchy i nałożeniu pokuty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sie czym chwalic ale ostatnio skopałem dwie Q7 w Szczecinie jedna 3.0 TDI a druga 4.2 benzyna . Pisze dla tego że goście mega mnie blokowali we dwóch na maxa nie dali się wyprzedzić ale w końcu znalazłem lukę i rura .:):mrgreen: . I został po mnie siwy dym. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...