Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Olleo napisał/a:

Jesli dobrze pamietam, to ktorys Citroen (z mniejszych chyba.. ZX?) w latach 90tych juz mial podobny system?

 

 

W ZX była belka ZTCP.

 

Taki jak w Lagunie był już w Prelude, 3000GT...

 

Skrętną tylną oś miał Citroen Xantia.

O wlasnie - wiedzialem, ze ktorys z nienajwiekszych. I jak tam sie to sprawdzalo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oreks napisał/a:

oraz pociagnales gnoja na jedynce

 

Trzymaj poziom choć nieco wyższy od rynsztoku. :evil:

takimi glupkowatymi komentarzami wystawiasz sam sobie swiadectwo, ale Ty juz przeciez wiesz o tym :cool:

 

PAX, Panowie. Z jednej strony nie łapmy się za słówka, ale z drugiej - jak już kogoś kopiemy, to niekoniecznie musimy mu pluć w twarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie cała przyjemność z posiadania Subaru
dzieki temu jestesmy blizej zwiazanie z autem, czesciej do niego wsiadamy, otwieramy klapki, sprawdzamy olej :)

 

oczywiscie ta przyjazn przeklada sie rowniez na coraz blizsze znajomosci z pracownikami stacji paliw oraz bogata kolekcja nagrod za punkty lojalnosciowe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo Vectra CDTI w kombiaku, na skrzyżowaniu Banacha i Grójeckiej. Dwa pasy do skrętu w lewo ja na prawym zewnętrznym, a hopel na lewym. Miałem go nie kopać, ale jak po zapaleniu się zielonego kółka hopla wykonały pierwszy obrót bez jakiegokolwiek ruchu auta do przodu to zgrzeszyłem :mrgreen: .Jako że przepięcie na dwójkę wykonałem na przecinających ulicę torach, to zupełnie przypadkowo wyszedł piękny boczur do końca łuku. Na następnych światłach zameldowałem się pierwszy, a kirownik Vectry stanął za mną pomimo dwóch wolnych pasów :shock: Ciekawe dlaczego :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzis zalatwilem moim biednym GL :PP straż miejska:))) jade sobie spokojnie do domku godzina 16 , juz poza centrum kretymi dróżkami a tu wsioki mi na ogonie(tzn straż miejska), kangurem...

Spokojnie bo gdzie mi sie spieszy i pozatym nic nie mogą 60km/h a ten debil mi na zderzaku, no to szybki strzal po cheblach (a sa dojsc dobre :))))) po tjuningu:)))) i sie wystrachali na sekund 5.

I matoł dalej mi na ogon i mordy ciesza......no to w palnik, a ze bylo świerzo po deszczu dobry zawias opony itp to lajcik i tak od 60-120km/h a glaby dalej na ogonie i tu zonk bo zblirza sie seria ładnych szykan 1 ok 2 w miare na 3 panowie staneli bokiem tak ich pozamiatalo!!!!

Dobrze ze nic nie jechalo!!!!!

Stoje sobie 300metrów dalej na swiatlach i staja obok, kierowca wzrok w dywanik a pasarzer szybe otworzyl i pretensje o jazde!!!!!MOJA OCZYWISCIE!! Zapytalem o nazwiska wyciagnolem dlogopis i zaczynam spisywac nr auta od nich, kierowca zamknol gadule szybe i odjechal grzecznie juz bez szaleństi:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calibra dostala dzis taki lomot na Pl. Konstytucji, ze az zal mi jej sie zrobilo, bo kierownik byl z dziewczyna :evil: zartowalem, nie zal mi go :mrgreen: pogazowal, miny stroil, to go puscilem przodemi sobie poczekalem, az przyhamuje przed zakretem w wowczas dopiero go napadlem z sila wodospadu. nie uwierzycie, nie mogl uwierzyc, ze tak sie da :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubie calibry :))) kierownikow jeszcze bardziej, a zauwarzyliście ze najcześciej na rejstracjach maja 90% liter i 1-2 cyferki ......:))))))

A na marginesie jak mialem poprzednie auto (notabene ponad 200ps ) dostalo mi sie od hopla....ale to bylo 2.0 t 4x4 takie wpelni sprawne ladnie utrzymane....ojjj bywaja czasem takie:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli przez 1500 km razem z ojcem cały czas kopaliśmy 2 biedne autka :mrgreen:

 

A oni Was na każdej stacji benzynowej...

 

Aś się czepialski zrobił, a przeca sam gardzisz klekotami okrutnie i takie duperele jak częstsze tankowanie Ci nie robio :lol: Nawet naklejkeśse nakleił :cool:

 

A skad Ty owocku masz az 2 ostrzezonka i za co?? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...