Skocz do zawartości

STI '04 czy M3 E46


marcinch

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zależy jaki tor i co rozumiesz zabawę czy jazdę po torze ...

na tor Poznan i na slicku M3 będzie fajne , ale jak ciut slisko zabawa szybko się kończy , zawsze musisz mieć dobre buty w BM.. jak nie chcesz dymić i driftować

 

allrounder AWD wygrywa w polskich warunkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem e46 330i , mam LCI e91 oba w m pakiecie- świetne auta, zawsze chciałem mieć m3 a kupiłem miesiąc temu imprezę sti 04 i nie żałuję. Jeśli miałbym kupić auto tylko na tor kupiłbym m3 ale jeśli używać go będziesz też na codzień to impreza wydaje się wygodniejsza chociażby dlatego, że ma czworo drzwi. Po niewielkich przeróbkach można uzyskać fajną moc. Wykończenie obu aut jest zupełnie inne, ale tu chyba o to nie chodzi. Daj znać na co się zdecydowałeś. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skiba STI, mówię o samochodzie wyłącznie na tor. Do miasta (nawet jak jest śnieg) mam jakiś tam samochód. Nie ukrywam że zastanawiam się nad SMGII i jest to w sumie coś co ciągnie mnie najbardziej...(ale nie wiem czy słusznie:))

Dawaj więc eMe :D Z autem ślubu nie bierzesz. Znudzi się to sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co, na torze w Poznaniu najlepsze czasy kręci STI'08, przynajmniej o tym świadczą nagrody za ALTy w serwisie Kocara. Więc ... o so choci? :?

 

a wisi tez informacja ile kosztuje przygotowanie takiego auta?

 

Nie ukrywam że zastanawiam się nad SMGII i jest to w sumie coś co ciągnie mnie najbardziej...(ale nie wiem czy słusznie:))

 

moim zdaniem nie. ja bym szukal manuala

 

na wiekszosci pojezdzawek organizowanych w naszym pieknym kraju (a wiec lotniska, place etc) lepiej bedzie sie sprawowac STi

natomiast jesli mowimy o Pojezdzawkach przez duze P (typu Poznan), M3

 

najlepiej przejedz sie oboma autami i mysle ze to rozwieje Twoje watpliwosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co, na torze w Poznaniu najlepsze czasy kręci STI'08, przynajmniej o tym świadczą nagrody za ALTy w serwisie Kocara. Więc ... o so choci? :?

 

Teraz puchary są w salonie :mrgreen:

 

a wisi tez informacja ile kosztuje przygotowanie takiego auta?

 

Ten jest bezcenny zrobienie kopii sporo tańsze. Ale nie wiem czy M3 po takich zabiegach wycinało by wszystko na torze Poznań:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...