Skocz do zawartości

EVO X W POLSKIEJ POLICJI


WO GT-R

Rekomendowane odpowiedzi

Czesi to jeszcze spoko gorsi są słowacy i ich polowania na obcokrajowców.Kiedyś prawie bym zapłacił leciałem lewym pasem za mną na tyłku trzymał sie jakiś mercedes (c-clasa kombi) coś mnie "tkneło" i go puściłem jak mnie wyprzedzał pasażer uchylił przyciemniona szybę, patrzę i szok Policja, pokiwał tylko palcem i poszli dalej do przodu.Poźniej ich mijałem jak na poboczu jakiegos Niemca kasowali:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 196
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w tym roku miałem pecha :twisted: i sprawdziłem na własnej skórze , jak działa czeska policja na autostradach :shock: , mają skiurczybyki już system średniej predkości pomiedzy punktami pomiarowymi , coś jak Viatool , tylko trochę przelicznik inny :twisted: , za wysokie przekroczenie musiałbym zapłacić ok 1000 euro :idea: :shock: , na szczęście udało sie na ostrzeżeniu dzięki pewnym naklejkom i ludziom którzy ze mną jechali :D

 

Na A1 przed Gdańskiem też coś takiego jest, więc uważaj jak będziesz do nas jechał :mrgreen:

 

A to już działa? :roll: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym roku miałem pecha :twisted: i sprawdziłem na własnej skórze , jak działa czeska policja na autostradach :shock: , mają skiurczybyki już system średniej predkości pomiedzy punktami pomiarowymi , coś jak Viatool , tylko trochę przelicznik inny :twisted: , za wysokie przekroczenie musiałbym zapłacić ok 1000 euro :idea: :shock: , na szczęście udało sie na ostrzeżeniu dzięki pewnym naklejkom i ludziom którzy ze mną jechali :D

 

Na A1 przed Gdańskiem też coś takiego jest, więc uważaj jak będziesz do nas jechał :mrgreen:

 

A to już działa? :roll: :shock:

 

Koleżanka pracująca w drogówce mówiła mi ostatnio że już parę osób się nacięło na to :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z chłopakami którzy jeżdżą EVO jeszcze żaden kierowca nie próbował uciekać :mrgreen: wszyscy potulnie zjeżdżają do boku. Oni sami mają respekt do tego auta i pomału się go uczą a są to starzy wyjadacze nie młode leszcze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym roku miałem pecha :twisted: i sprawdziłem na własnej skórze , jak działa czeska policja na autostradach :shock: , mają skiurczybyki już system średniej predkości pomiedzy punktami pomiarowymi , coś jak Viatool , tylko trochę przelicznik inny :twisted: , za wysokie przekroczenie musiałbym zapłacić ok 1000 euro :idea: :shock: , na szczęście udało sie na ostrzeżeniu dzięki pewnym naklejkom i ludziom którzy ze mną jechali :D

 

Na A1 przed Gdańskiem też coś takiego jest, więc uważaj jak będziesz do nas jechał :mrgreen:

 

O kurde a ja tam ostatnio tak pogoniłem mojego służbowego dyszla, że aż uszczelkę wydmuchałem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie :twisted: , mam coś takiego na aucie , i naprawdę działa

http://ipa-iac.org/ sekcja gliwice :twisted:

do tej naklejki jest potrzebna "blacha" której oczywiście nie mam, ale jechał ze mną jeden z najlepszych kierowców rajdowych który to posiada :D i rozmowa byla dość krótka i sympatyczna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wiedzieć

 

Dokladnie :shock: :shock: :shock:

 

Poki co jeszcze mi sie nie zdarzylo tam ostrzej pojechac tak, zeby srednia wyszla za wysoka, ale racja - dobrze wiedziec. Chociaz jak dla mnie licznikowe 150km/h w dupowozie i z rodzinka to i tak nawet na autostradzie gorna granica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W Teleexpressie mówili, że chłopaki zrobili nim przez 2 miesiące 16 tyś kilometrów to daje średnio 100 tyś rocznie. Ciekawe ile lat będą nim jeździć do pierwszego remontu silnika :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Teleexpressie mówili, że chłopaki zrobili nim przez 2 miesiące 16 tyś kilometrów

 

Telewizja kłamie.

Wielkie dzięki,trzeba na skurkowańca uważać :P :wink: 8)

 

Nie chcę wyjść na malkontenta ale co daje znajomość tablic samochodu, który w 99% przypadków właśnie nagrywa Cię z tyłu? ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wyjść na malkontenta ale co daje znajomość tablic samochodu, który w 99% przypadków właśnie nagrywa Cię z tyłu? ;)

Pozdrawiam

Po prostu ćwiczenie dobrej pamięci. Łapie Cie Evo i wtedy na żywo sprawdzasz, czy dobrze pamiętasz numery ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wyjść na malkontenta ale co daje znajomość tablic samochodu, który w 99% przypadków właśnie nagrywa Cię z tyłu? ;)

Niby tak, ale ma też kamerę do tyłu, a i bardzo często cała akcja zaczyna się od wyprzedzenia radiowozu :wink: , więc jest i czas pooglądać tablice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Teleexpressie mówili, że chłopaki zrobili nim przez 2 miesiące 16 tyś kilometrów to daje średnio 100 tyś rocznie. Ciekawe ile lat będą nim jeździć do pierwszego remontu silnika :mrgreen:

 

Za moje i twoje pieniądze... :evil: :wink:

 

Negative. Te auta 'zarabiają' niewyobrażalne kwoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te auta 'zarabiają' niewyobrażalne kwoty.

 

To pewnie prawda ale zapominamy o czymś ważnym - oprócz tego, że niefajnie jest dostać mandat, punkty a do tego "wysłuchać" pogadanki to na trasie pod moim salonem (dwupasmówka ukierunkowana na wschód) litewskie i rosyjskie auta znacznie zwolniły (a stanowią największe zagrożenie na drodze), na CB non stop "monitorują" pozycję Evo i tam JEST bezpieczniej. Po prostu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy motofani w okolicach zapewne wiedzą,że lata u nic Evo X i nawet jak mają cięzką nogę to jak widzą takie auto w takim kolorze to na 99% moga byc pewni,ze nie ma co "deptać" :mrgreen:

 

Dokładnie. Policja ma spełniać zadania prewencyjne, Kijanka z "eRką" na drzwiach wystarczy. W USA policjant w radiowozie działa tak samo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jedzie zwykły radiowóz (np KIA) też wszyscy odruchowo zwalniają i ciągle podają jego pozycję na CB - ten sam efekt prewencyjny za mniejsze pieniądze :roll: :evil:

 

Czy ja wiem. W moich okolicach na CB monitorowane są tylko nieoznakowane auta z wideorejestratorami i jedyna w okolicy alfa 159* która mierzy prędkość od przodu, przy mijankach.

Kijanki wszyscy mają w nosie - za dużo ich... no chyba, że stoją w krzakach. To wiadomo.

 

 

 

*O taka - na mazurach uważać przy mijankach :twisted:

Alfa_Romeo_159_police_front_Poznan_2011.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...