Skocz do zawartości

Paranoja jest goła


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, po prostu krew mnie zalewa, coś mnie trafia.... :mrgreen:

dziś rano opadła mi kopara, chciałbym się dowiedzieć, czy Wam też....i jak nisko, bo moja ciągnie się po podłodze....

 

TVN 24, wiadomości poranne...

 

z ponad dwustu zatrzymanych bandytów(bo jak nazywa się gość z zakrytą mordą rzucający kamieniami w Policję i podpalający samochody) 11.11. 2011, rozrabiających w Warszawie podczas obchodów Dnia Niepodległości, wielebny Sąd skazał 3 (trzech :mrgreen: )..... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:na 3 miesiące pudła i po 300 pln grzywny.... :mrgreen::mrgreen:

 

tak na szybko da się skomentować: jaki kraj, taki Sąd (napisałem z dużej litery tylko z przyzwoitości).... :(

 

 

z ponad 40 bandytów z Niemiec zostało zwolnionych i będą odpowiadali z wolnej stopy....

już widzę te ich wolne stopy, które na wezwanie polskiego Sądu przyjeżdżają na rozprawę.... :twisted::twisted::twisted:

 

i z drugiej strony chciałbym zobaczyć, jak polscy bandyci rozrabiający na niemieckim terytorium zostają zwolnieni z aresztu i będą odpowiadać z wolnej stopy... :mrgreen:

 

wolność i demokracja - TAK, bandytyzm - NIE, gdzieś jest granica swobód i wolności obywatelskich, prawa do swobody zgromadzeń....gdzieś jednak kończą się prawa, jest jakaś granica przegięcia, i wydaje mi się, a raczej jestem pewien, że w Polsce została już dawno przekroczona....

 

jako obywatel tego kraju, jako podatnik płacący haracz organizacji jaką jest państwo, jestem głęboko zniesmaczony i oburzony niemocą polskich sądów, kalecznością i nieskutecznością prawa, jego zastosowania (czy raczej niezastosowania), tak nie może dłużej być, żeby nie można było się czuć bezpiecznie w swoim, teoretycznie demokratycznym kraju...pytam - gdzie jest skuteczna, nie bojąca się konsekwencji swojego działania policja, gdzie są ustawy dające ludziom poczucie bezpieczeństwa, gdzie jest ustawa która daje Policji prawo do właściwego i skutecznego wykonywania swojej pracy, a bandytom poczucie nieuchronności i adekwatności do deliktu nieuchronnej kary...

gdzie sądy, które dadzą każdemu, który na to zasłuży, to, na co zasłużył.... :shock:

 

460 dobrze opłacanych gości pasie swoje brzuchy za nasze pieniądze, a nad naszymi głowami latają kamienie i butelki z ,,koktajlem mołotowa" .....to jakaś paranoja....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dlaczego bez sensu? Jeżeli komuś leży coś na sercu niech pisze. Szczególnie w dziale Off topic.

 

Mam podobne podejście jak Emotorsport. Dlaczego nie ma zakazu na takich "marszach" i tym podobnym "pochodach" poruszania się w kominiarkach. Jak już było nie raz napisane raczej nie było im zimno w noski...

 

Prawo powinno być zmienione, tak żeby starsi ludzie, matki z wózkami czy rodzice z dziećmi mogli się bezpiecznie poruszać po ulicach... jakbyście przyjrzeli się dokładnie materiałom video z 11.11.2011, da się zaobserwować takich ludzi którzy ze strachem w oczach stali zamurowani gdy obok nich przebiegało stado hołoty...

 

z wyrazami oburzenia,

czerech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam też....i jak nisko, bo moja ciągnie się po podłodze....

Moja przebiła się do piwnicy z 8 piętra :shock:

 

-- Pn lis 14, 2011 9:45 am --

 

460 dobrze opłacanych gości pasie swoje brzuchy za nasze pieniądze, a nad naszymi głowami latają kamienie i butelki z ,,koktajlem mołotowa" .....to jakaś paranoja....

Oglądałem w weekend wywiad z jakimś posłem z RP Palikota, że Ci z Wiejskiej, nierzadko siedzący na swoich stołkach od 20 lat stracili już kontakt z rzeczywistością i nie wiedzą co się dzieje w kraju :evil:

 

-- Pn lis 14, 2011 9:47 am --

 

po przemyśleniu: może policja i sądy stosują taktykę: niech się wybiją, po co mamy ich zamykać :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w narodzie nie ma woli zmiany tego stanu rzeczy :?

 

Mam dokładnie takie samo zdanie. Za komuny wystarczyła podwyżka cen chleba i ludzie wylegli na ulicę. Teraz robią z nami co chcą i nic się nie dzieje.

 

Kiedy usłyszałem wyroki i "grzywny" 300 zł to szlag mnie trafił. Dwa miesiące temu zapłaciłem 300 zł za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym (prosta droga za wsią ale jeszcze przed tablicą końca terenu zabudowanego). I gdzie tu porównanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ponad 40 bandytów z Niemiec zostało zwolnionych i będą odpowiadali z wolnej stopy....

już widzę te ich wolne stopy, które na wezwanie polskiego Sądu przyjeżdżają na rozprawę.... :twisted::twisted::twisted:

Już w tej kwestii wypowiedział się rzecznik Sądu Okręgowego:

cyt. "Wszyscy obwinieni przed zwolnieniem zostali poinformowani o terminie następnej rozprawy i o tym, że procesy odbędą się nawet pomimo ich nieobecności - powiedział Małek." (Źródło: Polskie Radio).

 

Zatem bandyta/przestępca/chuligan otrzyma zaocznie 300 PLN grzywny (dla Niemca będzie to 75 EUR!) i na tym sprawa się skończy. Kpina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emotorsport, muszą być zamieszki, w innym przypadku po co trzymac takie ilości urzedasów odpowiedzialnych za pożądek i walke z zamieszkami? Nie wspominająć o wydatkach na słuzby do walki z zamieszkami 8)

 

Raz na jakiś czas musi być zadyma aby społeczeństwo domagało się bezpieczeństwa i akceptowało kolejne duuuuuze wydatki na słuzby gotowe do walki raz na rok plus mecze piłkarskie.

 

200 osób? Przeciez gdyby chcieli to by zatrzymali wczesniej, radiowóz był uszkodzony policja zjawiła się w pare minut i przez 5 minut nikt nie podszedł z gasnicą, policjantów pełno ale jakoś nikt nie gasił jak zaczynał się tlić. Pieknie widac na nagraniach jak sie przygladają, najpierw tli się deska pod kierownicą, delikatnie leci dym... nikt nic nie zrobił? Tak ciężko otworzyć bagaznik i wyciągnąc gasnice?

 

Dlaczego TVN nie odjechał samochodami widząc ze zbliza się zadyma, tylko czekali aż wandale rozniosą sprzet?

 

 

Nie bronie wandali bo powinni im giry z dupy powyrywać ale jakos dziwnie sie to wszystko oglądało, tak jakby nie zalezało pilnujacym na szybkim zdławieniu tej zabawy. A TVN... spalili dwie bryki i maja o czym klepać przez kolejny miesiąc.

 

z ponad 40 bandytów z Niemiec zostało zwolnionych i będą odpowiadali z wolnej stopy....

 

Podobno zatrzymali ich prwencyjnie jeszcze przed zamieszkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

media piętnują nadciągający kryzys... morale podupada i wzrasta bezkarność...

 

z jednej strony patrząc na takie sceny chcesz większej władzy dla Policji a z drugiej, nie chcesz być spałowany dla zasady i nie chcesz godziny policyjnej...

samosąd? w ten sposób nastałby chaos i anarchia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno zatrzymali ich prwencyjnie jeszcze przed zamieszkami.

 

Niemieccy bandyci zaatakowali rekonstruktorów ubranych w mundury z POWSTANIA LISTOPADOWEGO. Są na to zdjęcia w sieci.

 

Szczuka i kretyni z Krytyki Politycznej powinni odpowiedziec za to, że ściągają na polską ziemię zagranicznych bandytów, po to by w dniu świeta narodowego bili Polaków.

 

-- 14 lis 2011, o 11:58 --

 

Kpina na całego :!: Nie rozumiem dlaczego, ludzie którzy niszczą publiczne i prywatne mienie, dostają tak niskie kary :?:

 

To jakiś kiepski żart... :?

 

Niszczenie mienia to jedno... a co powiesz o fizycznych atakach z kijami na przecietnych Polaków?

 

http://kontakt24.tvn.pl/artykul,warszaw ... 54297.html

 

zdjecia numer 12,13,14 - komuniści niemieccy biją Polaka na środku Nowego Światu.... tak , tak to zły faszysta który ma czelnosc wyjsc w polskim mundurze w dniu świeta narodowego....

 

 

Tu wywiad z rekonstruktorem:

http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/ ... miec_16826

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie denerwuje jeszcze bardziej od tego, że policja nie potrafi sobie poradzić z grupami robiącymi dym na ulicy, fakt iż w ich szeregach stoja debile i bandyci .

Bo jak to nazwać?

http://www.youtube.com/watch?v=1LK7AQ8hhsI

 

 

"Komenda Stołeczna Policji potwierdza, że to policjant kopał w twarz demonstranta - informuje dziennikarz RMF FM Krzysztof Zasada. Policja prowadzi postępowanie wyjaśniające. Funkcjonariusz nie został jeszcze przesłuchany, ponieważ jest na zwolnieniu lekarskim - ma uszkodzoną rękę.

Jest to nasz funkcjonariusz. Komendant wszczął w tej sprawie postępowanie wyjaśniające. Wydział kontroli sprawdza tę sytuację. Policjant na pewno odpowie za swoje czyny - poniesie odpowiedzialność nie tylko służbową i nie tylko dyscyplinarną - mówi rzecznik Komendy Stołecznej Maciej Karczyński. Jak ustalił reporter RMF FM Krzysztof Zasada, sprawą zamierza zająć się także prokuratura."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ponad dwustu zatrzymanych bandytów(bo jak nazywa się gość z zakrytą mordą rzucający kamieniami w Policję i podpalający samochody) 11.11. 2011, rozrabiających w Warszawie podczas obchodów Dnia Niepodległości, wielebny Sąd skazał 3

 

Mam nadzieję że sąd skaże jeszcze kiedyś tego bandyte:

 

 

Zwrócice uwage na 35 sekundę, bandyta policyjny kopie po głowie zatrzymanego chlopaka ktory nie robił nic złego.... mam nadzieję że ten bandyta policyjny trafi co celi z grypsującymi recydywistami... ciekawe czy wtedy będzie taki odważny? :)

 

 

Myślę że te bandyckie ataki policji powinny być ukarane przykładnie i z całą stanowczoscią prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze dodatkowo irytujący jest fakt , że jak normalny człowiek chce sobie wyjść w Święto Niepodległości z flagą na ulicę to musi się w tej chwili liczyć, że jakaś hołota z pod znaku kolorowej flagi i innych lewicowych środowisk wygarnie mu, że jest nazistą, faszystą i jeszcze za to dostanie w twarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne za chodzenie w rękawiczkach maja lać ludzi tak ? Popukaj się w głowę, przy dobrych wiatrach gość mógł mieć problemy z oczami po takiej serii z gazu. Skoro prokuratura ma się nim zająć to chyba coś było jednak nie tak. Daj pan spokój jest na filmie nagrane, że nic nie robi, idzie chodnikiem, i za to że ma rękawiczki debil z policji może go lać z pięści w twarz i ładować gazem i potem jeszcze przekopać dla świętego spokoju? A kolega agresora podchodzi i przeszkadza w nagraniu. KRYMINAŁ jak [moderator czuwa]!!! Jak by mu z gładkolufowej w twarz strzelił to też by była zdecydowana postawa policji? Skoro nie biegnie z pałą i nie robi syfu na ulicy to można domniemać, że jest neutralnie nastawiony, a może to były rękawiczki na rower a nie do boksu itd.

Rozumiem, że musieliby go tam zastrzelić żeby policjant był tym złym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemieccy bandyci zaatakowali rekonstruktorów ubranych w mundury z POWSTANIA LISTOPADOWEGO.

(...)

Szczuka i kretyni z Krytyki Politycznej powinni odpowiedziec za to, że ściągają na polską ziemię zagranicznych bandytów, po to by w dniu świeta narodowego bili Polaków.

(...)

tak, [Polak] to zły faszysta który ma czelnosc wyjsc w polskim mundurze w dniu świeta narodowego....

Pewnie się znowu narażę, ale niech tam...

 

Tzw. "salon" wraz z jego POlitycznymi mocodawcami oraz z międzynarodówką lewacką i homoseksualną z premedytacją działa w kierunku zohydzenia w oczach obywateli wszystkiego co polskie, tradycyjne i religijne. Jest to celowa i świadoma działalność. Wpisują się w to także działania warszawskiego urzędu, który to zgadza się np. na kontrmanifestacje, sam zaś nie ma żadnej ochoty zorganizować jakiejś porządnej parady i uroczystości, jak by to wypadało.

 

 

 

Tak przy okazji: wczoraj mignęły mi w TV kolejne bluźniercze, satanistyczne gesty w tym "The Voice of Poland", czy mi się tylko wydawało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolu$ napisał(a):

Bo jak to nazwać?

http://www.youtube.com/watch?v=1LK7AQ8hhsI

I tak Pan spokojnie szedł w półrękawiczkach służących do boksu ?

Ten Pan, jak widać na

szedł razem z zadymiarzami, na hasło "cofka" zaczął uciekać a po chwili udawał, że tylko sobie szedł :lol:

Prawda zapewne leży po środku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolu$, dokładnie tak jak brt, napisał powyżej.

Policjant dokładnie wiedział do kogo biegnie, nie robił tego "na oślep"

Widać utożsamiasz się z grupami które wojują z Policją, i dlatego robisz wrzutki z takim filmami.

Juz sam tytuł filmiku : Nieumundurowany POlicjant-bandyta wciąż na wolności !!!

wiele sugeruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...