Skocz do zawartości

żeby Forek zaczął hamować....


pitgol

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ;-) ale nie sądze żeby były lepsze hehheh. Co prawda jak narazie hamują dobrze

bez problemu przeżyły też kałuże i rozgrzewanie. Co prawda klocki Oem niemiłosiernie je drą.

Tarcze to jakieś Rotingery czy coś takiego... Kupione na próbę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Czy ktoś ma jakiś skuteczny patent na skończenie z efektami dźwiękowymi klocków RC5+ ?

 

Tarcza  DBA 4000.

Efekty dźwiękowe pracy tych kloców,to ich dodatkowy atrybut,niestety nie do wyeliminowania.

 

A jakaś pewna tarcza która się nie pognie w złotych brembo? Jazda miejska i pozamiejska.

Coś od DBA,Hawka albo gładkie Brembo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy ktoś ma jakiś skuteczny patent na skończenie z efektami dźwiękowymi klocków RC5+ ?

 

Tarcza  DBA 4000.

Efekty dźwiękowe pracy tych kloców,to ich dodatkowy atrybut,niestety nie do wyeliminowania.

 

A jakaś pewna tarcza która się nie pognie w złotych brembo? Jazda miejska i pozamiejska.

Coś od DBA,Hawka albo gładkie Brembo.

 

 

Hawki po 10-12 tys zaczęły bić... Jeszcze nie wiem dokładnie czy to tarcze, ale dzieje się to przy hamowaniu, więc pewnie tak. A auto to forek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając 2.5xt miałem dylemat czy iść w mocny upgrade (+zmiana felg) czy w półśrodek = inne tarcze/klocki/przewody/płyn pod standardowe 17 a zima 16tki. Wybor padł na wariant drugi, realizacja kilka tysiecy km temu u obecnego w wątku carfita - szczerze polecam. Różnica w stosunku do serii bardzo duza in plus, koszt akceptowalny i jesli ktos nie jezdzi po torze a potrzebuje czegoś do zatrzymywania sie przy użytkowaniu adekwatnym do parametrów silnika to zdecydowanie polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze:

Przód = tarcze ATE anodowane gładkie, klocek HAWK Performance HP

Tył = tarcze TRW, klocek HAWK Performance HP

widzę, że kolega "Carfit" stosuje różne rozwiązania do tego smego auta ;-)

Ciekawe czy ze względu na dostępność towaru czy dobiera pod kierującego ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Prosze:

Przód = tarcze ATE anodowane gładkie, klocek HAWK Performance HP

Tył = tarcze TRW, klocek HAWK Performance HP

 

widzę, że kolega "Carfit" stosuje różne rozwiązania do tego smego auta ;-)

Ciekawe czy ze względu na dostępność towaru czy dobiera pod kierującego ;-))

Bardzo prosze bez jakiś bezsensownych aluzji :( . Zawsze staram sie zadawać pytania i dowiedzieć sie czego ktoś oczekuje , w tym przypadku z pewnością tez tak było . Jednemu nie przeszkadza piszczenie , drugiemu tak , jedni jeżdżą prawie tylko o mieście i na pusto , drudzy nie , tamat rzeka . Najważniejsze jest zadowolenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HP+ założone. W porównaniu do poprzednich HPC hamowanie o wiele wiele lepsze. Także polecam te klocki.

No i u mnie nie piszczą. Może dlatego że przejechałem dopiero na nich jakieś 300km. Ale za takie hamowanie mogą u mnie piszczeć :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Prosze:

Przód = tarcze ATE anodowane gładkie, klocek HAWK Performance HP

Tył = tarcze TRW, klocek HAWK Performance HP

widzę, że kolega "Carfit" stosuje różne rozwiązania do tego smego auta ;-)

Ciekawe czy ze względu na dostępność towaru czy dobiera pod kierującego ;-))

Bardzo prosze bez jakiś bezsensownych aluzji :( . Zawsze staram sie zadawać pytania i dowiedzieć sie czego ktoś oczekuje , w tym przypadku z pewnością tez tak było . Jednemu nie przeszkadza piszczenie , drugiemu tak , jedni jeżdżą prawie tylko o mieście i na pusto , drudzy nie , tamat rzeka . Najważniejsze jest zadowolenie .

 

ojć - drażliwi coś dzisiaj jesteśmy ;-)

Absolutnie nia miałem nic złego na myśli ... W sumie to zasugerowałem dokładnie to o czym piszesz: że dobierasz pod kierującego ... i ok ...

Druga wspomniana opcja: dobór ze względu na dostępność części to przecież też nic złego - ciężko komuś polecać/zamontować coś czego nie można w danej chwili kupić ;-) 

 

 

 

HP+ założone. W porównaniu do poprzednich HPC hamowanie o wiele wiele lepsze. Także polecam te klocki.

No i u mnie nie piszczą. Może dlatego że przejechałem dopiero na nich jakieś 300km. Ale za takie hamowanie mogą u mnie piszczeć :).

pisząc: HPC masz na myśli  HAWK Performance CERAMIC ? Faktycznie jest odczuwalna różnica na plus ? A miałeś okazję porównywać z HPS ?

Edytowane przez vonda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...