Skocz do zawartości

Zegarki-temat dla miłośników kwarców, automatów i analogów


hercooles

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.04.2021 o 20:29, Christoph napisał:

Nie lubie zegarkow bez daty. A jesli chodzi o idealny zegarek, to dla mnie najlepszym kandydatem jest G-Shock :D

W skagenie, którego pokazałem stronę wcześniej nie ma datownika i już się kilka razy nadziałem na to, że chciałem sprawdzić datę, a tu okienka brak. Z drugiej strony nie lubię jak day lub day-date "wycina" indeks z lumą. Jak dla mnie idealnie mieć date na tarczy między 4, a 5 :-)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zastanawiam się na smartwatchem i wpadły mi 2 w oko. Mianowicie:

 

1. Amazfit T Rex Pro

2. Honor Watch GS Pro

 

Jeden i drugi ma przyzwoity czas pracy na jednym ładowanie, ale Honor ze względu na większą baterię wytrzymuje dłużej.

Miał /ma ktoś z was, jeden z tych zegarków i może któryś polecić jako zegarek sportowy na codzień??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również od dłuższego czasu poluje nad jakimś. Mi głównie zależy na swobodnym odczytaniu powiadomien z kalendarza, mail i wiadomości, no i jak wyzej dobra bateria. 

 

Aktualnie korzystam z opaski sportowej, ale tylko ze względu na baterie, powiadomienia wszystkie są ale za mały jest wyświetlacz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2021 o 00:23, bikeman1 napisał:

Ja również od dłuższego czasu poluje nad jakimś. Mi głównie zależy na swobodnym odczytaniu powiadomien z kalendarza, mail i wiadomości, no i jak wyzej dobra bateria. 

 

Aktualnie korzystam z opaski sportowej, ale tylko ze względu na baterie, powiadomienia wszystkie są ale za mały jest wyświetlacz 

Ostatnio chorowałem na  Garmina FR245. Myślałem o Polarach. Aż trafiłem Huawei Watch GT 2e za śmieszne pieniądze - nowy kosztował mnie 123 zł (błąd cenowy)! To tak naprawdę opaska z GPS. I to był strzał w 10. Cieszę się, że nie wydałem 10x więcej na Garmina, bo nie byłby pewnie 10 razy lepszy. Duży ekran, dobra bateria, przyzwoity (na moje potrzeby) GPS. Wady takie jak opaski - ograniczona funkcjonalność (brak możliwości prowadzenia rozmów, odpowiedzi na SMS itp), dodatkowo zamknięty system Huawei i oficjalnie nie wyeksportujesz nic do Stravy, Google Fit. Nieoficjalnie da się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio chorowałem na  Garmina FR245. Myślałem o Polarach. Aż trafiłem Huawei Watch GT 2e za śmieszne pieniądze - nowy kosztował mnie 123 zł (błąd cenowy)! To tak naprawdę opaska z GPS. I to był strzał w 10. Cieszę się, że nie wydałem 10x więcej na Garmina, bo nie byłby pewnie 10 razy lepszy. Duży ekran, dobra bateria, przyzwoity (na moje potrzeby) GPS. Wady takie jak opaski - ograniczona funkcjonalność (brak możliwości prowadzenia rozmów, odpowiedzi na SMS itp), dodatkowo zamknięty system Huawei i oficjalnie nie wyeksportujesz nic do Stravy, Google Fit. Nieoficjalnie da się.

Ja mam wersje Pro tego zegarka , bo zwracam uwagę na materiały a te są lepsze w Pro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, polak900 napisał:


Ja mam wersje Pro tego zegarka , bo zwracam uwagę na materiały a te są lepsze w Pro.

Pewnie tak. GT 2e to plastik ale w niczym mi to nie przeszkadza. Traktuję go wyłącznie użytkowo. Nie brałem go zupełnie pod uwagę, bo nie interesował mnie w nominalnej cenie. Ale za 123 zł, to co ja mam wybrzydzać? W sumie stwierdzam, że odpowiada moim potrzebom.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
18 minut temu, jamesmary1987 napisał:

I need to find out about men's watches. Somebody recommend me visit the luxury watch review blog page to become familiar with the most recent assortment of stylish watches. Advise me on the off chance that you know this page is useful for learning or not and propose to me transparently different pages for learning.

I highly recommend watching The Urban Gentry channel on Youtube. Also Bark and Jack, Jenni Elle, Hodinkee. You need time to learn, but it's worth it. If you want to ask something messege me :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, jamesmary1987 napisał:

I need to find out about men's watches. Somebody recommend me visit the luxury watch review blog page to become familiar with the most recent assortment of stylish watches. Advise me on the off chance that you know this page is useful for learning or not and propose to me transparently different pages for learning.

 

Zapomniałeś wstawić swojego linka chłopie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sprzedaż Retrosporta.01 ruszyła. @bikeman1 byłeś chyba zainteresowany.

Tak wygląda finalnie /fotki producenta - jeszcze gorące / ja na swój egzemplarz czekam.

W zestawie dwa dekielki, czarny skórzany pasek z pomarańczowym przeszyciem od Bros'a.

Szafir z obustronnym AR, w środku Miyota 8215, Koperta stalowa pokryta DLC z powłoką zapobiegającą powstawaniu odcisków palców

retro1.JPG.8a3243e51bba454a5065849ead338a29.thumb.jpg.07da404dfecc6907a8b0a4958b129d1f.jpg

retro4.JPG.046197c0e7a4fc29ffd3e809fe895afb.thumb.jpg.21f84979f14d3057ba158a9744165762.jpgretro2.JPG.d1dc45aee74fae9afffa27a380cd283f.thumb.jpg.88c03a04a5d614a654ada76afb929642.jpg

 

 

Edytowane przez piotrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...