Jump to content

ScorpioGemini

Użytkownik
 • Content Count

  152
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Dobry

1 Follower

About ScorpioGemini

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Skąd
  Beskid Żywiecki

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja również dziękuję,, Miło było poznać Was osobiście, do zobaczenia...
 2. Zrobimy więc na kleju i będę sprawdzał jak to się spisuje
 3. Usuwam typowy problem, czyli rdzę na klapie pod tylnym spojlerem. Oryginalnie był przykręcony na uszczelce w rodzaju gąbki. Mój lakiernik proponuje po lakierowaniu klapy przykręcenie "parapetu" na kleju do szyb. Nie wiem czy to dobre rozwiązanie. Macie jakieś doświadczenia z tym problemem?
 4. Dokładnie 1 Lista wieśniaków 2 Lista wcześniaków 3 Lista konwojów 4 Lista startowa 5 Lista teamów 6 Lista noclegowa 7 Lista naklejkowa - w osobnym wątku Lista naklejkowa - Plejady 2016 - 8 Lista oficjalnych trunków Lista wieśniaków 1 Bęben + Kasia 2 Olusia/Duszek/smoczyca_trawiasta + Beavis 3 dzioba i DZIOBNIK 4 guma Lista wcześniaków: 1 dzioba 2 Dziobnik 3 BartZ 4.Barteq 5 zamieszanie 6 baggins 7 Olusia/Duszek/smoczyca_trawiasta 8 Beavis/Dr Ink 9 kriskristoffers/wiewiórka/przemo 10. Bikert 11. Bagginssss 12 Bęben + Kasia 13. longer1 14. kosmit 15.
 5. Możesz okleić ramkę folią imitującą karbon i powinno wyglądać dobrze.
 6. Proszę o kontakt na PW lub dopisanie się do listy chętnych na posiłki uczestników Zlotu Plejad, którzy zarezerwowali noclegi w Agroturystyce "Turze" u państwa Kobus w miejcowości Wojtkowa. Jest możliwość zamówienia śniadań i obiado-kolacji w dobrej cenie, pod warunkiem, że będzie to kilka rodzin. Lista: 1. ScorpioGemini - 2 osoby dorosłe.
 7. Auto na zlocie powinno mieć naklejki z nr startowym na drzwiach i szybie przedniej. Moze to jednak szkolenie SJS-u?
 8. Przerabiałem ten temat. Niestety nie wejdą na czterotłoka.
 9. Mam Dunlopa w STI od dwóch lat i dają radę. 8)
 10. wg SOA: dolać do obecnego a następnie stosować przy każdej wymianie płynu. -- 4 kwi 2011, o 09:17 -- Mogę radośnie odgrzać temat - buteleczki dotarły w końcu i jest kilka wolnych więc jeśli ktokolwiek nadal chętny to proszę na PW. Koszt całkowity 1 szt. z wysyłką pocztą priorytetem w bąbelkach: 15zł. Preferuję jeden wypad na pocztę więc do końca tygodnia czekam na info - chyba, że wszystkie rezejdą się wcześniej to wyślę jeszcze w tym tygodniu. Wlyszkow, Pw :arrow: Pozdrawiam
 11. Sprawdzasz przy włączonych światłach? Bo tylko wtedy działają.
 12. Jak ładować, znajdziesz np tu: http://www.cyfronika.com.pl/zelowe_instrukcja.htm
×
×
 • Create New...