Dokładnie
1 Lista wieśniaków
2 Lista wcześniaków
3 Lista konwojów
4 Lista startowa
5 Lista teamów
6 Lista noclegowa
7 Lista naklejkowa - w osobnym wątku Lista naklejkowa - Plejady 2016 -
8 Lista oficjalnych trunków
Lista wieśniaków
1 Bęben + Kasia
2 Olusia/Duszek/smoczyca_trawiasta + Beavis
3 dzioba i DZIOBNIK
4 guma
Lista wcześniaków:
1 dzioba
2 Dziobnik
3 BartZ
4.Barteq
5 zamieszanie
6 baggins
7 Olusia/Duszek/smoczyca_trawiasta
8 Beavis/Dr Ink
9 kriskristoffers/wiewiórka/przemo
10. Bikert
11. Bagginssss
12 Bęben + Kasia
13. longer1
14. kosmit
15. Aga
16. tzd
17. m4ver/marhof
18. Rafaelo
19. Andremil
20. dunlop
21. Kambol/Ania
22. guma
23. jamesbondzio
Lista konwojów:
Środowe:
1. Ostatni OS czyli Powerstage: Szczecin - Dźwirzyno; formujemy się na stacji Shell/McDonalds w Żdżarach około 13:00-14:00
Czwartkowe:
Lista startowa:
Szosowa
102 Bikert/Maras
107 Dziobnik/ Kfiatek
117 Buchu/Filip
121 MDsuperstar/Dżoana
123 kj5d/jackpot70
126 Barteq/Łukasz
1xx Bęben + Kasia + Yeti
1xx Beavis/Dr Ink (jeśli Maras odda furmankę )
1xx Andremil/Szfagier (szybko się numery rozchodzą)
1xx Mirek Magda
1xx skuterJet+Ania
Tur Szos
304 toks+hani
309 Bagginssss & Bagginsssses
311 BazaN
312 Kambol/Ania
313 Pchełek i Basia
315 DerickB
316 Pedro
317 Cervellos/Gosia
325 PRIMAR
326 jamesbondzio
327 Zelazny x3
328 Forek08/Jolka
334 chojny+zoui
335 moniss/Agata
336 dunlop
338 viper
3xx Edyta/Ricardo
377 kriskristoffers / wiewiórka / przemo
3xx witoldj+michał
3xx A.Rożek P.Rożek B.Rożek F.Rożek
Terenowa
204 Wiśniox (tomekw_76)
205 Rafaelo /Maciej i może ktoś jeszcze
206 zamieszanie/baggins
207 dzioba/ guma
209 m4ver/marhof
212 GÓRAL z Łódzi/ MYSZA
214 sebekian/Apacz
215 Iza/Klaudia
217 longer1
223 tzd
2xx kosmit
2xx Lemiech/Ivan
Tur Ter
404 Eclipse
424 Olusia/Duszek/smoczyca_trawiasta
433 FilipBB
434 MarkoV
435 pumex1 + świerszczu
439 Ayu/A.
447 Czarne_Koronkowe/Enia
449 meci
Lista noclegowa
Hotel Baltic Plaza
Czarne_Koronkowe/Enia, dzioba dziobnik kfiatek wątły P 204 i 205.
Hotel Diva Spa
MarkoV
Miejscowość Grzybowo
Ayu, PRIMAR (Villa Aqua),Zelazny x3
Burco Rezydencja Nadmorska Rogowo
Bęben + Kasia, Alex + 1, Edwin się na razie stawia ale też go zawleczemy, Kosmit + Jola, Wawrzon + Edyta, Maciek + Agnieszka (Bębnowa siostra) + dodatkowy forek i para nieforumowiczów, Bagginsssses
Magnolia i inne w okolicy Bazy
zamieszanie, jasiem, Beavis+1, Olusia+2 i cała masa Forumowiczów
Szum Fal:
jamesbondzio, witoldj , longer1
Zacisze Dzwirzyno:
Rafaelo,Maciej i jeszcze dwa subaraki
Stanica Wodna Dźwirzyno:
kriskristoffers / wiewiórka / przemo
Lista oficjalnych trunków
1. Kolano pszczółki
Proszę o dopisanie do listy Tur-Szos ScorpioGemini z nr 318.