Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, JKmotors napisał:

Od dwóch miesięcy szukam wolnossącej imprezy HAWK w sedanie.

Jeszcze, żebym chciał coś wybitnego, narzekał, NIE!

Po prostu ich nie ma!

 

(*@#*&#$^(@*#&^$

 

Chyba skończy się na tym, ze kupie po prostu inną markę i będę miał to wszystko w **** :(

 

calkeim niezle wyglada - https://autoplius.lt/skelbimai/subaru-impreza-2-0-l-sedanas-2007-benzinas-5919363.html

 

silnik do 2.0, wiec nie powinno kosztowac fortuny sprowadzenie auta do PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, eddie_gt4 napisał:

 

calkeim niezle wyglada - https://autoplius.lt/skelbimai/subaru-impreza-2-0-l-sedanas-2007-benzinas-5919363.html

 

silnik do 2.0, wiec nie powinno kosztowac fortuny sprowadzenie auta do PL

 

Dzięki za pomoc, widziałem go już w ogłoszeniach. Trochę się boję samochodów na Litwie, bo ciągną je statkami z zachodu, potem przekręcają, malują, nabłyszczają i lecą one potem na wschód.

Ciężko zaufać zdjęciom i jechać w moim przypadku 500km+ w ciemno.

Przynajmniej takie mam dotychczasowe doświadczenia - raz byłem.

I oprócz egzemplarza który mi się podobał oglądałem też inne i każdy wyglądał jakby co najwyżej stał obok tego ze zdjęć :(.

 

Oczywiśćie mogę się mylić i nie twierdzę, że to zasada, ale doświadczenia mam słabe i trochę bym się bał. Wracając do nietegesów ;).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, eddie_gt4 napisał:

bez przesady... na Litwie, Lotwie i Estonii ludzie tez kupuja nowe auta z salonow ;)

czasem warto sprawdzic, bo moze okazac sie, ze autko akurat jest z krajowej sieci i cala jego historia jest dostepna

 

Masz rację, odezwę się do nich w jakiś sposób. Trzeba mieć otwarty światopogląd! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz tam łajza, może dopadła go UPG lub przegrał spod świateł z Evo :D

p.s. jak ja bym stanął z alkomatem u nas we wsi, to bym się musiał wyprowadzić do Świnoujścia :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Miałem dzisiaj bliskie spotkanie z psem ,ucierpiał błotnik przedni i drzwi :(. plus taki ,że psiak przeżył bo robiłem co mogłem aby go ominąć i nie udeżyć przodem bądź przejechać kołami. Właścicielka zamiast się cieszyć ,że psiak cały to gdy zaczęliśmy rozmawiać o pokryciu szkody stwierdziła ,że ten pies nie jej tylko tak sobie do niej przychodzi:angry:. A pies wygląda na zadbanego i tulił się do niej jak do swojego .Ale niektórzy  ludzie są wredni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, tedimy99 napisał:

Miałem dzisiaj bliskie spotkanie z psem ,ucierpiał błotnik przedni i drzwi :(. plus taki ,że psiak przeżył bo robiłem co mogłem aby go ominąć i nie udeżyć przodem bądź przejechać kołami. Właścicielka zamiast się cieszyć ,że psiak cały to gdy zaczęliśmy rozmawiać o pokryciu szkody stwierdziła ,że ten pies nie jej tylko tak sobie do niej przychodzi:angry:. A pies wygląda na zadbanego i tulił się do niej jak do swojego .Ale niektórzy  ludzie są wredni.

Wezwałeś policję? Jeśli miał chipa to ciężko by Pani miała się wyprzeć psa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze

7 godzin temu, niebieskiultras napisał:

Wezwałeś policję?

Dałem jej czas na przemyślenie sprawy. Mamy się dzisiaj rano spotkać z jej mężem i uzgodnić sprawę, ale z tego co widziałem i usłyszałem wczoraj to bez policji się raczej nie obejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tedimy99 napisał:

Jeszcze

Dałem jej czas na przemyślenie sprawy. Mamy się dzisiaj rano spotkać z jej mężem i uzgodnić sprawę, ale z tego co widziałem i usłyszałem wczoraj to bez policji się raczej nie obejdzie.

Trzeba od razu wzywać wtedy szybko mięknie właściciel psa. Sam miałem taką sytuację niedawno to pierwsze co telefon na policję. Właścicielka sie znalazła zaczęła kręcić mówię że patrol  w drodze to szybko była gadka ile powiedziałem swoją kwotę Pani pieniądze przywiozła a ja zadzwoniłem do dyżurnego by odwołał radiowóz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...