Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

No i mam fajny "teges"! Kolega z pracy poprosił mnie abym powiózł Go z Narzeczoną do ślubu :grin: . Forester "wygrał" w tej "konkurencji" z paroma ładniutkimi autami... Wczoraj, przyszła Pani Młoda, sprawdziła czy aby na pewno będzie Jej się wygodnie wsiadało (chodzi o sukienkę ślubną). No i jest OK!. Wiadomo: Forester - typowe auto do ślubu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam fajny "teges"! Kolega z pracy poprosił mnie abym powiózł Go z Narzeczoną do ślubu :grin: . Forester "wygrał" w tej "konkurencji" z paroma ładniutkimi autami... Wczoraj, przyszła Pani Młoda, sprawdziła czy aby na pewno będzie Jej się wygodnie wsiadało :cool:
Ty to masz teges ! No bo - chyba - nie było tak, że po prostu - przyszła, sprawdziła i wyszła - co ? :wink: Przyznaj się ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teges. Się przejechałem nowym estiajem. Faaaajny jest. Co prawda ja jeżdżę, jakbym miał sombrero, ale za to drugi drajwer pokazał mi, jak można jeździć estiajem. Szczerze mówiąc, autko jest rewelacyjne, a ten kto powie coś o pokrewieństwie z lanosami, dostanie fangę w nos. :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1160 kg waży moja impreza GC. Teges czy nieteges? (nic nie wybebeszałem oprócz katalizatora (1.5 kg)

 

To chyba "książkowa" waga? Mam w pamięci 1180kg dla kombi a sedan na pewno troszkę lżejszy jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo Gietek jest cięższy?

 

AFAIR 1255kg.

zalezy od rocznika...

wg. oryginalnych broszur Subaru, GT MY'99-00 bez kierowcy wazy 1285kg (sedan) badz 1325kg (kombi), a GT MY'97 - 1235kg i 1270kg odpowiednio :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie male a tak absorbuje ze nie mam kiedy siasc do kompa o subaru nie wspomne

Tell me about it.... ;)

Poniżej mój teges, już w domu i pierwszą noc były grzeczne (znaczy nie darły dziobów na cały regulator ;) ) :

a94ad254e9bc5b86m.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...