Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Panie, kiedyś to były NOKIA a teraz to jest nokia :cry:

tja... ostatnia z najlepszych 6310i - mono wyswietlacz... bateria trzymala 8 dni (z rozmowami), no i byl "gniotsja niełamjotsja" :cool:

 

No tak.. a ja właśnie dziś odebrałem w pracy nowy telefon.. Sony Eriksson :???: :smile:

no wspolczuje... :wink: jak dla mnie kompletnie nieintuicyjne menu.

 

pumex1, co miałeś dokładnie :?:

 

mój dzisiejszy teges- mam Sony Ericsson :lol:

dostalem pasztetowy model dla plebsu - czylu K550i. Poza fajnym aparatem z wieloma mozliwosciami to lipa. A klawisze to chyba nawet za male dla malych japonskich dzieci :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, kiedyś to były NOKIA a teraz to jest nokia :cry:

tja... ostatnia z najlepszych 6310i - mono wyswietlacz... bateria trzymala 8 dni (z rozmowami), no i byl "gniotsja niełamjotsja" :cool:

dokladnie, moja poleciala z 2giego pietra na kamienna posadzke i ... dzialala dalej tylko zepsiutal sie klawisz do wlaczania bo poleciala "na glowke", dostala nowy i dzialala dalej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tja... ostatnia z najlepszych 6310i

Szumus, mam dwa egzemlarze do dzis, jakby co to ten bank nie zabral mi ich, widac Tobie tez :wink:

a powazniej, dzis dali mi nokie N95, Chryste, jak sie za to zabrac, godzine synchronizowalem z poprzednim SE :roll:

Niestey - jeden mi ukradziono,a drugi musialem oddac. W kazdym razie zmienilem na najprostsza Nokie i to jest to :)

To troche tak jak z klawiaturami - poszedlem poszukac klawiatury - znaczy sie -101/102 klawisze i 3 diody :wink: otoz znalazlem takie wydumki, w ktorych ilosc dodatkowych klawiszy przekraczala ilosc tych - "do pisania" :roll: Juz nie wspomne o klawiaturach dedykowanych do poszczegolnych gier. Finalnie znalazlem gdzies lezaca niesmialo w kącie prosta i niezawodna klawiature Logitecha, ktora sluzy mi bez najmniejszego problemu. Ma co prawda 6 dyskretnych przyciskow do uruchamiania podstawowych programow, ale sa na tyle niepozorne, ze mi nie przeszkadzaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy teges carrera roadster ktore dzisiaj sobie zakupilem :mrgreen:

 

drugi teges turbowanna odebrana - ;) skrecilem na 0,9 bara a i tak zapierdziela jak gupia - musze ja teraz tylko umyc i beda foty niedlugo - n arazie jeszcze nie mialem gdzie potestowac ale na 3b ok 5k obr EGT jest 750 st. C to tez jest teges

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff mi dziś dali k850i. może nie będzie tak źle . przycelować w guzik to nawet na trzeźwo jest bardzo trudno

 

ja dostałem k800i. Na razie mi bardzo nie przeszkadza :wink: W klawisze jakoś trafiam, menu chyba ogarne, no i aparat mi się zaczyna podobać :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...