Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Korton super!! :grin: taka wiadomosc to naprawde mega-teges :grin:

 

Mojk teges... wlasnie zdalem sobie sprawe, ze za 2,5 godziny zaczyna sie weeeeeeekend :mrgreen: a ja mam taaaaakieeego smaka na browaaaara :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1, ja w ten weekend postanowilem zostac abstynentem bo pilem caly ostatni tydzien. Troche zazdraszczam. Moze jednak zlamie swoje postanowienie :twisted:

zlamales sie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek K napisał/a:

pumex1, ja w ten weekend postanowilem zostac abstynentem bo pilem caly ostatni tydzien. Troche zazdraszczam. Moze jednak zlamie swoje postanowienie :twisted:

 

zlamales sie? :wink:

 

Trzymam sie dzielnie ale jestem o krok od pojscia do sklepu bo browary. :mrgreen: Najgorsza jest sobota, bo w niedziele nie pozwalam sobie na picie. A ze dzisiaj nie szykuje sie zadne wyjscie to chyba skonczy sie na pomaranczkach....

 

 

... no chyba ze sie zlamie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korton, duzy gites :grin: moj ojciec w mijajacym tygodniu rowniez przechodzil operacje, ale jest juz w domu.

a moj maly teges to wzamian za kilka bajerow z decathlona za PLN200 dla kumpla z londynu ten przywiozl mi to i

 

Załóż i rób fotki, nie ma zbytnio festynu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jeszcze, jak sie nosi otwarcie, bo musze jeszcze jakis dol dobrac, a razie nie mam wizji. jak dobiore to udam sie do http://www.utopia.waw.pl/ z kumplem, ktory ma kostium teamu F1 ferrari, taki a capite ad calcem i nie wiem, skad go wzial :mrgreen: ogolnie jest wporzadal, ale ja sie malo wstydze :wink:

zdjecia na sobie nie zrobie, prosze Was :oops:

 

[ Dodano: Sob Lut 23, 2008 6:58 pm ]

a dzis doszly czerwone sabelty dla mnie - jak je zamontuje, dopiero do samochodu pierwszy raz ja zaloze :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj spełniłem swoje marzenie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Pojechałem do Zielonej Góry na wycieczkę oglądać GTka i wróciłem na kołach :grin: Po obejrzeniu kilku "okazji" młodszych zdecydowałem się na tego '97. Sprowadzony w październiku z Holandii. Byłem zaskoczony że wszystko z autem było jak w opisie :twisted: Jak narazie wyjeździłem jeden bak i banan przyklejony na stałe :lol: Nic nie stuka i nie puka. Oby tak dalej :mrgreen: Czuje duży respekt przed samochodem i nie szaleje poki co :cool: To tyle wrażeń na gorąco. Jem śniadanie i jadę na stacje :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj spełniłem swoje marzenie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pojechałem do Zielonej Góry na wycieczkę oglądać GTka i wróciłem na kołach :grin: Po obejrzeniu kilku "okazji" młodszych zdecydowałem się na tego '97. Sprowadzony w październiku z Holandii. Byłem zaskoczony że wszystko z autem było jak w opisie :twisted: Jak narazie wyjeździłem jeden bak i banan przyklejony na stałe :lol: Nic nie stuka i nie puka. Oby tak dalej :mrgreen: Czuje duży respekt przed samochodem i nie szaleje poki co :cool: To tyle wrażeń na gorąco. Jem śniadanie i jadę na stacje :razz:

Gratulacje :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...