Skocz do zawartości

Co powiecie na... zimowe spotkanie na torze?


Janusz Dudek

Rekomendowane odpowiedzi

Michał, a zawieszenie, własności jezdne. Tu chyba Imprezy i Cossi wypadają znacznie lepiej niż Legacy kombi.

 

samochodem z motorem turbo, w ktorym ciezko jest okielznac maszyne

 

Moc moim zdaniem nie powinna przeszkadzać, tylko trzeba potrafić z niej korzystać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 688
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W końcu i ja dorwałem się do kompa.

Po pierwsze cieszę się, że poznałem Was OSOBIŚCIE

Po secundo zabawa była cudowna tak jak i atmosfera

Po wtóre nauczyłem się, że baaaaaaaaardzo dużo pracy jeszcze mam do wykonania i więcej pokory :D

No i rozwiały się wątpliwości co do mojego Szuwarka

Adam autko super tak jak i jazda (szczególnie piękny długi slajd który widziałem z dołu)

Szacun dla Aflinty i jeszcze większy dla Kajtka i pozostałych z obsługi technicznej jak i fotografów-winniśmy Wam coś rozgrzewającego (high%)

Kuzynka zachwycona :mrgreen: już chce jeździć zemną na nasze piątkowe spoty.

Żałuję, że nie udało mi się uściskać graby z wszystkimi :(

 

CI CO NIE BYLI NIECH ŻAŁUJĄ

 

P.S 1

Kuba 14 to ja

 

P.S 2

Jedyny GT-ek który startował w czasówce i jedyny z naleśnikiem to właśnie ONA-moja niebieska Lala GT :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KWIATEK, widze koleszko ze sie zaszczepiłes ostro pod koniec całej imprezy :wink:

 

To co panowie Piątek 13 następny spot :?:

 

Azrael z Termitem mieliśmy niezłą zabawę w czasie wymijania Tirów,

 

usłyszeliśmy ciekawe komentarze pod naszym adresem przez CB. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich fotek jednoznacznie wynika ze jako 2 startowal WRX SK..... a to byl countdown ale ze wygral to mnie nie dziwi bo cuda na kiju :mrgreen: wyprawial na torze, chociaz czasem za ostro bylo i chyba najwieksze straty poniosl sprzetowe :? Oto dowód zdjęciowy

10259588ib.th.jpg

10259592nw.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

countdown, moje naprawdę wielkie gratulacje. Widac było że nie wnikałeś za bardzo w szczegóły ale że taka masakra to się nie spodziewłąme w najśmielszych marzeniach... widać kto rządzi na śliskim...jakie regiony...

 

 

 

 

Przemeq mogę prosić o fotki Cossiego na maila wrcfan@o2.pl ?

 

Posłałem Ci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Mam nadzieję ze się jej podobały moje nieudolne próby straszenia

 

 

Podobały się, podobały. I wcale nieudolne.

 

 

Szczerze mówiąc przeżywam potężnego doła jeżeli chdzi o stan moich umiejętności po sobocie więc nieudalne raczej... Countdown by to zrobił lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc przeżywam potężnego doła jeżeli chdzi o stan moich umiejętności po sobocie więc nieudalne raczej... Countdown by to zrobił lepiej

 

Rozmawiałem z Agą na ten temat i parę razy ją wystraszyłeś, szczególnie w lesie-tak więc nie jest tak źle. No i ta lanserka w butach :mrgreen: choć i tak nikt nie przebił Adamowego Banana :D:mrgreen:

 

Przemeq- dzięki za opiekę na Agnieszką no i gdybyś "mój" folder przesłać na mój adres-please 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael,spokojnie nie było żadnej krytyki pod naszym adresem,

 

jedynie panowie z tirów byli w lekkim szoku, iż „fiesta” potrafi być aż taka szybka.

 

Jeden z nich nawet stwierdził „a ten żółty to chyba jakis sportowy”

 

poczym przeczytał na klapie bagażnika „Subaru” i krzyknął przez radio „Heniu zrób miejsce chłopakom”

 

Antenki mogłeś nie dostrzec na klapie miałem niewielką magnesówkę, polecam na takie wypady. :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOOOL...

 

 

 

 

Wiesz jak dostałęm info że "stoją" to stwierdziłem że musze was dogonić i wyprzedzić bo nie miałem numeru do nikogo poza JotEnem. Jak już dogoniłem i wyprzdziłem to się okazało że mi się zajefajnie jedzie to utrzymałem prędkość przelotową. Tylko takie odcinki dwupasmowe to katastrofa, wypadałoby przyspieszyć ale trochę to męczące na tych małych kółkach i jak wszystko ryczy i wibruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq- dzięki za opiekę na Agnieszką no i gdybyś "mój" folder przesłać na mój adres-please 8)

 

Cała przyjemność po mojej stronie :mrgreen:.

 

Zdjęcia zaraz pójdą. Dawid - Twoje też. I proszę mi tu nie marudzić :wink: - wczoraj miałem dostęp do kompa tylko przez chwilkę - rano, na lotnisku, także jeszcze przed otrzymaniem "zamówienia" :twisted:.

 

I Moniqa - niestety wcale nie jeżdżę... Moja ślicznotka stoi sama, biedna, opuszczona, a ja jestem w Atenach i strasznie za nią tęsknię... :cry: Jak ja mogłem być tak okrutny, że ją zostawiłem... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem ci że do momentu zanim nas napadłeś od tyłu miałem straszne wibracje w kierownicy przez zmrożony śnieg zalegający na felgach,

 

ale potem jakoś się wykruszył i można było pełną lampą iść.

 

Ja miałem do końca, na tej obwodnicy jak szedłem pod 200 to starsznie trzęsło. Dziś jak przyszedłem do garażu to kałuże błota były wokół kół i pod błotnikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...