Skocz do zawartości

Co powiecie na... zimowe spotkanie na torze?


Janusz Dudek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 688
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

może faktycznie solenoid, ale nie zmienia to faktu że oznacza zawór cewke alektromagnetyczną, i może to być wtryskiwacz siłownik elektromagnetyczny i 3254 różne rzeczy, Nie lubie poprostu jak ludzie uzywają obcych nazw, są idiomy różne ale to jest zawór poprostu, spadam musze cara przepalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko ze taki zawór sterujacy doładowaniem jest bardzo specyficzny (działa z dużą częstotliwością owtierając się i zamykając) i jak się mówi o solenoidzie od turbo to wiadomo o co chodzi, jak powiem zawór od turbo to nie wiadomo o co chodzi bo nie wiadomo czy wastegate czy blow-off czy to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nie wiem czy się ogłaszać tu czy w wątku założonym przez Flippera - z tego co słyszałem to było kilka osób kręcących materiał na torze, więc prosiłbym o jakiś kontakt, bo w wolnych chwilach między egzaminami albo po sesji chcialem coś pokleić z filmików torowych, a mam tylko nagranie z kamery aflinty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwutygodniowych walkach z moją nagrywarką udało sie 8), cały materiał został nagarny na płyte DVD, dzisiaj jeszcze wyśle jedną płytke do Azrela, a drugą do charliego już raczej jutro, o dalsze rozpowszechnianie płytek zgłaszajcie sie więc również do Nich :wink:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adi555 czy one już gdzieś były wrzucane linkiem na forum? bo jeśli tak i to są prawie same onboardy to już je mam, jeśli nie to daj znać to zacznę ściągać

 

(hmmm co ja tu robię? przecież jutro egzam a ja jeszcze nic nie umiem :roll: )

 

Tak były tu http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... &start=480

 

Jedynie 2,4,6, nie sa onboardami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...