Skocz do zawartości

Co powiecie na... zimowe spotkanie na torze?


Janusz Dudek

Rekomendowane odpowiedzi

aflinta, chodzi mi o drugą połowę MarcinaJ.

Nie przeczę :) Nie miałem przyjemności poznać, widziałem kilka razy panią za sterami - ale tylko jedną więc pewnie mówimy o tej samej osobie :) W każdym razie szacunek. Moja żona jakoś nie pała chęcią do takich zabaw :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 688
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

aflinta, chodzi mi o drugą połowę MarcinaJ.

Nie przeczę :) Nie miałem przyjemności poznać, widziałem kilka razy panią za sterami - ale tylko jedną więc pewnie mówimy o tej samej osobie :) W każdym razie szacunek. Moja żona jakoś nie pała chęcią do takich zabaw :(

 

To się ciesz raczej, ja przez to się nie najeździłem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przez to się nie najeździłem

 

Biedaku :-( Ae wyglądała na zadowoloną? Może przynajmniej nie będzie awantury jak zamiast wakacji będzie nowe turbo? ;-)

 

 

 

 

 

Inna sprawa że zdarało misię jeździc DUUUUŻO więcej niż ostatnio i jeszcze nigdy się nie najeździłem. A powiem że zmęczony byłem po tym wyjeździe tak że zwaiłem się do łożka natychmiast...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przez to się nie najeździłem

 

Biedaku :-( Ae wyglądała na zadowoloną? Może przynajmniej nie będzie awantury jak zamiast wakacji będzie nowe turbo? ;-)

 

Dobrze knujesz :mrgreen:

 

ps. dziś skończyło mi się turbo. Całą Warszawę zjeździłem jako wolnossak :(

Nagle zrobiło się głośniej i przestało jechać. Podejrzewał nieszczelność w kolektorze(może wypluta uszczelka) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagle zrobiło się głośniej i przestało jechać. Podejrzewał nieszczelność w kolektorze(może wypluta uszczelka)

 

 

Zobacz przewody do IC, moze spadła złączka. Raczej uszczelka pod kolektorem nie da takiego objawu. A moze Ci siłownik WG spadł/pekł, jak mówisz że głośno. Auto pracuje równo na wolnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagle zrobiło się głośniej i przestało jechać. Podejrzewał nieszczelność w kolektorze(może wypluta uszczelka)

 

 

Zobacz przewody do IC, moze spadła złączka. Raczej uszczelka pod kolektorem nie da takiego objawu. A moze Ci siłownik WG spadł/pekł, jak mówisz że głośno. Auto pracuje równo na wolnych?

 

Pracuje równiutko, wszystko jest w porządku poza tym że nie ma doładowania (tzn. zegar pokazuje 0.1-0.3 max) i jest głośniej. Jak by to były przewody od IC to by nie było głośniej, dlatego pomyślałem o kolektorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuje równiutko, wszystko jest w porządku poza tym że nie ma doładowania (tzn. zegar pokazuje 0.1-0.3 max) i jest głośniej. Jak by to były przewody od IC to by nie było głośniej, dlatego pomyślałem o kolektorze.

 

Jakby wywaliło spod wydechowego uszczelki to by tak charakterystycznie bzyczało (powinno przynajmniej). Jak jest po prostu glośniej to bym obstawiał ze z jakiegoś powodu masz na stałe otwarty wastegate. Przy 7 tys też jest 0.3 bar?

 

 

 

BTW: przy nieszczelności w kolektorze wydechowym zwykle auta głupieją bo widzą tlen w spalinach i zaczynają coś kombinowac z mieszanką co też psuje prace silnika.

 

 

A jeszcze śmieszne pytanie, słychać turbo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie wszystkich poznanych na torze ...bylo bardzo fajnie - juz sie nie moge doczekac kolejnej edycji :P .... jak ze bylem przez kilka dni od kompa wiec daje teraz kilka fotek - jak ktos bedzie chcial to wysylam emalia !!

 

 

PS A moj czas na probie - szczegolnie na drugiej jest dla mnie szokiem

 

:twisted: - STI to szybkie auto - bo kierowca taki sobie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xbike, nawet nie wiesz jak cierpi. Jestem prawie pewien że w drugiem przejeździe pojechałem prawie wszystko co potrafię bez zepsucia auta, i pytanie brzmi czy po prostu moje auto w takich warunkach zupełnie nie działa (co jest niewykluczone, starszne były problemy z opanowaniem go) czy to ja nie działam. Na wszytskich SJSach dotąd miałem czasy na pudle, ale zawsze był to asfalt :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... a zapomniałem Wam powiedzieć co mi na nizej zamieszczonym zdjęciu powiedział lekko wstawiony sobotni mechanik. Otóż w ferworze walki torowej zgoliłem ząbki w zabieraku w związku z czym nawet bym do krakowa nie dojechał (byli użytkownicy malczanów znają temat myśle dość dobrze i wiedzą o co chodzi :P ) Naszczęście poniżej toru jest taki miejscowy mechanik. Dopchałem tam do niego sprzęta no i prace ruszyły :lol: ... w pewnym momencie zapytałem go: "Czy dużo ma Pan właśnie takich jak ja, którzy polegli na torze i szybką reanimację przeprowadzają u Pana?" Na co on mi odparł: " Eeeee Paniee nie ma takich.... teraz to se pokupowali .... te .... SUBARU to nie ma roboty, a dawniej ... Paniee... jak maluchy się scigały to co innego było.." :lol:

 

.... No nic innego nie mogłem zrobić jak się z nim zgodzić ....... w końcu ja sam byłem najlepszym przykładem na jego słowa :mrgreen: ....

 

pozdr. matt

 

"sobotni" mechanik.....

img_0220.jpg

 

...i jego murzyńskie radio

img_0224.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...