Jump to content

Co powiecie na... zimowe spotkanie na torze?

Janusz Dudek
 Share

Recommended Posts

No i stało się! Podjęliśmy decyzję :-)

Powiem tak…

7 stycznia… tor 'Kielce'… luźne jazdy pod czujnym okiem AL. oraz SJS. ;-) Co Wy na to?

A tak na poważnie. Tego dnia planujemy zorganizowanie spotkania na torze. Nie będzie to klasyczne szkolenie SJS a raczej okazja aby w miłym towarzystwie zakosztować frajdy jaką może dawać dynamiczna jazda samochodem :twisted:

Na początku lekka rozgrzewka a następnie… fun! W tym jazdy na czas w stylu „Kryterium Toru”. Cały program planujemy na około 5 godzin. Koszt 200 zł.

Dodam jeszcze, że tego dnia na torze pojawi się Leszek Kuzaj. Będzie on woził swoim Subarakiem zwycięzców konkursu House. Więc… będzie również na co popatrzeć :wink:

Zapraszamy serdecznie. Może warto skrzyknąć się i… może dopiszą nam śniegi!!!

Jestem do Waszej dyspozycji 8)

jdudek@sjs.pl

(12)411-66-39

• Replies 688
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeszcze pytania ogranizacyjne:

1. Czy ilość miejsc jest ograniczona?

2. Czy należy się zapisywać wcześniej - jak dużo wcześniej?

3. Czy wpłaty muszą być również dokonane wcześniej - czy tak jak na ostatnim SJSie - mogą być na miejscu?

4. Czy jakiś ramowy program już powstał? Ile będzie jeżdżenia, a ile patrzenia? :)

1. Czy ilość miejsc jest ograniczona?

Planujemy max 10 os. tak aby samej jazdy było jak najwięcej. :-) Ale oczywiście jesli znajdzie się 11 osoba to nie będzie problemu ;-)

2. Czy należy się zapisywać wcześniej - jak dużo wcześniej?

Tak. Będę czekał na zgłoszenia mailikiem. Ograniczona liczba miejsc sprawia, że warto wpisać się wcześniej. Na tę chwilę jest jeszcze sporo miejsc ;-)

3. Czy wpłaty muszą być również dokonane wcześniej - czy tak jak na ostatnim SJSie - mogą być na miejscu?

Generalnie, wcześniejsza wpłata na nasze konto jest dla nas ostatecznym potwierdzeniem udziału. Często dochodziło do sytuacji gdy ktoś rezerwował miejsce a rano w dzień wyjazdu dochodził do wniosku, że jednak nie jedzie. A my odmawialiśmy innym :-(

Dlatego musieliśmy wprowadzić taki system.

4. Czy jakiś ramowy program już powstał? Ile będzie jeżdżenia, a ile patrzenia?

Dokładny harmonogram ustalimy pod koniec miesiąca gdyż wpływ na niego będzie miała liczba uczestników. Generalnie jednak na początku przeprowadzimy wstępne ćwiczenia z doskonalenia techniki jazdy a później jazdy w formie KJS.

Johnny, świetna propozycja.

Szkoda, że te Kielce są tak daleko ale może namówię Scoobiego i resztę to się kulniemy chociaż jednym Subarakiem.

Tylko nie wiem czy po Sylwestrze w górach zdążymy wyjść na finansową prostą. :wink:

Tylko nie wiem czy po Sylwestrze w górach zdążymy wyjść na finansową prostą. :wink:

I tu, moj drogi, trafiles w sedno sprawy... :roll:

Ale trzeba bedzie cos wykombinowac... najwyzej pojedziemy duuuza grupa jednym Subarakiem :mrgreen: :wink:

Np. piec osob w srodku, a Łaja do bagaja :mrgreen::mrgreen::mrgreen: :wink:

No i stało się! Podjęliśmy decyzję :-)

Powiem tak…

7 stycznia… tor 'Kielce'… luźne jazdy pod czujnym okiem AL. oraz SJS. ;-) Co Wy na to?

Johnny Bi, ja powiem tak... Znowu mam Ci wklepac na torze? ;D Specjalnie odpale tylnopeda na te okazje :D

.... ja bym malczanem poszturmował kielecki tor po raz drugi :twisted: ale 8 stycznia w kraku mamy oes Pasternik przy Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy a budżet bez sponsora znacznie ograniczony :? w związku z czym do kielc wybrałbym się jako widz a na pasternik jako zawodnik 8) ....

.... ale Johnny, gratuluje pomysłu i męskiej decyzji :D .....

pozdr. matt

Hmmm... A da się darmo? :twisted: Bo wicie rozumicie, inteligencja budżetowa, prezenty na Święta, karp, Yaris, szampan na Sylwestra (bezalkoholowy)... no styczeń to jest kiepski miesiąc na wydatki... :roll: :evil: :wink:

Chyba tylko jako widz... ale postaram się zajrzeć i uścisnąć dłonie.

Johnny!!!JAk będzie snieg to jadę!!! :)

AAAAAlex!!! No na kogo jak na kogo, ale na Ciebie to liczę najbardziej ;-)

A śnieg... hmmmm... o tej porze roku to tor jest i tak dość konkretnie śliski!! :twisted:

To GWARANTUJĘ!!! A nie wierzącym mogę podesłać fotki z tym co da się wyczyniać nawet dzisiaj :wink: