Skocz do zawartości

Co powiecie na... zimowe spotkanie na torze?


Janusz Dudek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 688
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jakby wywaliło spod wydechowego uszczelki to by tak charakterystycznie bzyczało (powinno przynajmniej). Jak jest po prostu glośniej to bym obstawiał ze z jakiegoś powodu masz na stałe otwarty wastegate. Przy 7 tys też jest 0.3 bar?

 

No i miałeś racje Kuba!!!!!!

 

Był otwarty wastegate. Spadł(pewnie pękł) zeger trzymający (łączący) actuator z dźwignią klapy wastegate'a.

 

Dzięki za naprowadzenie na dobry trop :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie jestem przekonany co do metodologii wyliczania czasu przejazdu, niby się różnice zgadzają, ale całkowite czasy chyba nie.

a to dlaczego?? wiadomo..trzeba zakładac błąd reakcji łącznika..czyli mnie..ale starałam się sumiennie wywiązać z obowiązku..międzyczas nie był łapany w połowie dystansu..na dodatek IMO łapany był przed trudniejszą technicznie partią..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie jestem przekonany co do metodologii wyliczania czasu przejazdu, niby się różnice zgadzają, ale całkowite czasy chyba nie.

a to dlaczego?? wiadomo..trzeba zakładac błąd reakcji łącznika..czyli mnie..ale starałam się sumiennie wywiązać z obowiązku..międzyczas nie był łapany w połowie dystansu..na dodatek IMO łapany był przed trudniejszą technicznie partią..

 

A ja juz sie cieszylem z czasu :roll: ...a tu ryfa :mrgreen: ale nawet za to chwile dzieki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, jak juz sie oswoisz z mysla i z samochodem to jak wyjezdzasz na dluzej to dobrze, zeby ktos przepalil...

 

 

No od czego ma brata 8)

 

Tia... nie upalil tylko przepalil :wink: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to dlaczego?? wiadomo..trzeba zakładac błąd reakcji łącznika..czyli mnie..ale starałam się sumiennie wywiązać z obowiązku..międzyczas nie był łapany w połowie dystansu..na dodatek IMO łapany był przed trudniejszą technicznie partią..

Wydaje mi się, ze zgubiła sie po drodze jedna minuta :) Że czasy przejazdy powinny wszystkie być o jedną minutę dłuższe, reszta jest OK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarmaj też nigdy nie był, a jest jednym z lepszych kierowników jakich znam, więc wiesz....

 

Nie wiem czy mi tak wypada zwracać uwagę Moderatorowi, ale czy porządek forum nie wymaga przypadkiem, aby żarty i dowcipy umieszczać w wątku "Zeby rozluznic atmosfere"? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech.... To już chyba tylko do admina z prośbą o przypilnowanie, by kawałów nie wrzucać gdzie popadnie, pozostaje mi się udać......:evil:

 

Tylko co na to admin z ostrzeżeniem za niesforność?

 

Chyba jestem bez szans...... :roll:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby wywaliło spod wydechowego uszczelki to by tak charakterystycznie bzyczało (powinno przynajmniej). Jak jest po prostu glośniej to bym obstawiał ze z jakiegoś powodu masz na stałe otwarty wastegate. Przy 7 tys też jest 0.3 bar?

 

No i miałeś racje Kuba!!!!!!

 

Był otwarty wastegate. Spadł(pewnie pękł) zeger trzymający (łączący) actuator z dźwignią klapy wastegate'a.

 

Obstawiam że był źle założony. Tam obciążenia są zerowe więc mało prawdopodobne żeby pękł chyba że Ci założyli pęknięty.

 

Dzięki za naprowadzenie na dobry trop :D

 

Nie ma za co. Cieszę się ze dobrze myślałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarmaj, zrobiłeś na mnie parę razy wrażenie a ja już z prędkimi kierownikami jeździłem. I to wcale nie techniką zrobiłeś na mnie wrażenie

 

Eeee, to pewnie ten kolor samochodu i naleśnik takie wrażenie robią.

 

 

Tak swoja drogą, tak się do tego koloru przyzwyczaiłem, ze gdyby było w nim STI MY 04/05 to zaraz biorę. Serio!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za typ.... Nie wierzy!

 

No wierzę, tak często oglądasz że zaczęło Ci się podobać.

 

Wiesz, niby fajnie jak Ferrari jest czerwone, Subaru niebieskie, Ford GT ma dwa paski, itp, ale czy nie przyjemniej wyłamywać się z zasad, niż się nich mieścić?

 

Nie wiem... ja tam bym chciał niebieskie STI...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...