Skocz do zawartości

Co powiecie na... zimowe spotkanie na torze?


Janusz Dudek

Rekomendowane odpowiedzi

KWIATEK napisał/a:

Przemeq- dzięki za opiekę na Agnieszką no i gdybyś "mój" folder przesłać na mój adres-please

 

 

Cała przyjemność po mojej stronie .

 

:mrgreen::mrgreen::twisted:

 

 

I Moniqa - niestety wcale nie jeżdżę... Moja ślicznotka stoi sama, biedna, opuszczona, a ja jestem w Atenach i strasznie za nią tęsknię... Jak ja mogłem być tak okrutny, że ją zostawiłem...

 

Biedna :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 688
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a co do tej twojej ślicznotki to powinieneś zostawić kluczyki , Na pewno któryś z forumowiczów by zadbał o nią w 100%, hee hee

 

i nieczuła by się samotna

 

 

Prawie się zdecydował ale spanikował w ostatniej chwili ;-)

 

Wstyd się przyznać, ale tak właśnie było :mrgreen:.

 

A tak na poważniej: za tym, że nie zdecydowałem się powierzyć swojej "blue belle" (o - Than, mam już nazwę!) Azraelowi zadecydowały inne argumenty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I Moniqa - niestety wcale nie jeżdżę... Moja ślicznotka stoi sama, biedna, opuszczona, a ja jestem w Atenach i strasznie za nią tęsknię... :cry: Jak ja mogłem być tak okrutny, że ją zostawiłem... :roll:

Przemeq..jak możesz..myślałam że kto jak kto..ale Ty wiesz co potrzebne jest slicznotkom :wink: ...

powiem Ci że w kielcach złapałyśmy ze sobą świetny kontakt..jak coś to moge się nią czasem zaopiekować :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy aku... zniesie wszystko ;)

 

Przemeq, jak juz sie oswoisz z mysla i z samochodem to jak wyjezdzasz na dluzej to dobrze, zeby ktos przepalil... ale w nowym samochodzie nie ma takiej potrzeby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszczcie jakaś klawiatura.

 

Przede wszystkim wielkie dzięki za spotkanko. Jak było? Wszyscy juz pisali więc nie będę się powtarzał. Super było Was spotkać ( niektórych poznać ). Takiej mocnej ekipy chyba jeszcze w Miedziance nie było :roll: :?: Parking wyglądał odlotowo.

 

Szkoda tylko że tor był mało wyrozumiały :wink: Wyniki przyjmuję z pokorą i obiecuje poprawę następnym razem.

 

Wszyscy mający kawałek zielonego Forysia w kadrze są proszeni o przesłanie na

pumisko@poczta.onet.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...