Skocz do zawartości

Subaru WRX STI [VA] (MY15=>MY18/MY22)


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Z białym jest jeden kłopot. Po pewnym czasie elementy plastikowe, przede wszystkim zderzaki nieco żółkną (tak przynajmniej jest u mojego brata w Legacy MY10). Różnica jest widoczna gołym okiem. Może w STI stosują inny lakier i to nie wystąpi. 

 

W naszych MY07 i MY09 nie bylo tego problemu. Ogolnie po paru latach calosc zolknie, ale renowacja i ochrona lakieru doprowadzaja wszystko do porzadku.

 

@@carfit, czarny jak wiadomo bardziej miekki, ale perla niestety jak juz - odpukac - dostanie, to jest strasznie trudna w lakierowaniu :( Dlatego ja, choc bardzo mi sie podoba, juz sie nie pcham w ten kolor... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak calkiem serio , to byłem dziś w Emil Frey poogladać te cacka . O ile Forestera xt zamówiłem w ciemno ( w końcu dla zony  :biglol: ) nie widząc go , nie jezdząc , nie siedząc , to zaufałem Subaru oraz mojej intuicji i sie nie pomyliłem …… Genialny wóz , z fantastycznym wyposażeniem aż trudno uwierzyć że to Subaru…. Inny świat , a mi ten świat baardzo odpowiada  :) . Kamery, bajery, navi , szyber , otwierana el. tylna klapa  :o XXI wiek  ;) . Forek strasznie urósł i sprawia naprawdę super wrażenie . 

Co do STI …… nie byłem przekonany na 100% , teraz już jestem :) . Zdecydowanie to jest to czego oczekuje , wyrosłem już z siermieżności a wyposażenie w wersji TOP jest zdecydowanie przewyzszajace moje oczekiwania . Ma wszystko co chce mieć jako dupowóz , navi , harman-kardon , szyberdach , gruba kierownica , elektryczne fotele , na tylnych siedzeniach duzo miejsca , bagaznik spory , system bezkluczykowy .

Na żywo , jak kazde subaru , wyglada zdecydowanie lepiej jak na zdjeciach , ale to chyba standart  :)

Jedynie co bym wolał , to żeby nie było np. szyberdachu , a były fotele Recaro z alcantarą . 

Jak odbiorę , napiszę wrażenia z jazdy , ale już wiem że sie w nim zakocham  :)


Aaaa i specjalne podziękowania dla Grzeska Magdziarza , za poswiecony czas i wyjasnienie szczegółów. Dzieki !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit, napisz proszę jak długo trzeba czekać na nowe STI w topowej wersji. Przymierzam się do zmiany mojego Outbacka ale muszę poczekać ze złożeniem zamówienia do stycznia. Trochę się boję czy STI nie okaże się zbyt mały po przesiadce z Outbacka... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...