Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, Lukasz123 napisał:

Pojawiła się kia stinger 370 KM 4x4 pełen wypas po rabacie ok 230 tys zł - jakaś to też jest alternatywa i to całkiem ładna...co o tym myślicie?

Myślę, że to niewłaściwy temat , o tutaj proszę o Kii można napisać:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

48 minut temu, Lukasz123 napisał:

Pojawiła się kia stinger 370 KM 4x4 pełen wypas po rabacie ok 230 tys zł - jakaś to też jest alternatywa i to całkiem ładna...co o tym myślicie?

 

Really? 

 

 

Edytowane przez _adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, _adi napisał:

 

 

Really? 

 

 

Rally :)

 

Godzinę temu, Lukasz123 napisał:

Pojawiła się kia stinger 370 KM 4x4 pełen wypas po rabacie ok 230 tys zł - jakaś to też jest alternatywa i to całkiem ładna...co o tym myślicie?

Ale alternatywa czego?

Edytowane przez Vapor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Vapor napisał:

Ale alternatywa czego?

Może się nie znam, ale skoro wątek jest w temacie "Subaru WRX STI M15" to jest duża szansa, że chodzi o alternatywę do STI :-) Budżet ten sam, napęd teź 4x4, moc większa, więc chyba się zgadza. Niemniej chyba oczekuje sprowadzenia go na ziemię, że STI to nie GT, więc nie ma co porównywać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kia jest mocniejsza więc pewnie będzie szybsza spod świateł niż WRX STI. Już nie tylko jakieś modowane szczyrokoko będzie powodowało ból dupy na tym forum. Teraz doszedł nowy konkurent ,których i tak już jest dość dużo. Dłuższa o 23cm , trochę szersza, cięższa o 300kg , automatyczna skrzynia biegów – jak dla mnie mało się zgadza. Moc, napęd i cena to nie jedyne parametry jakimi się ludzie kierują przy zakupie samochodu.

Dużo jeździłem Kia Sorento i uważam ,że jest to świetny samochód. Kia nie jest dla mnie marką gdzie bym szukał adrenaliny / przyjemności z jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Vapor napisał:

Kia jest mocniejsza więc pewnie będzie szybsza spod świateł niż WRX STI. Już nie tylko jakieś modowane szczyrokoko będzie powodowało ból dupy na tym forum. Teraz doszedł nowy konkurent ,których i tak już jest dość dużo. Dłuższa o 23cm , trochę szersza, cięższa o 300kg , automatyczna skrzynia biegów – jak dla mnie mało się zgadza. Moc, napęd i cena to nie jedyne parametry jakimi się ludzie kierują przy zakupie samochodu.

 

Dużo jeździłem Kia Sorento i uważam ,że jest to świetny samochód. Kia nie jest dla mnie marką gdzie bym szukał adrenaliny / przyjemności z jazdy.

 

 

Na szczęście droga składa się z dużej ilości zakrętów... czyli z tej przyjemniejszej części.

Autem GT można sobie polecieć prostą autostradą i narzekać, że ma za dużo łuków. Dla STI zakrętów będzie zawsze za mało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem okazje jechać Stingerem 3,3 i STi tego samego dnia na tym samym torze. CAŁKOWICIE inne auta. Każde do czego innego (patrz wyżej). Co nie zmienia faktu ze w tej cenie Stinger to ciekawa oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, BartoszN napisał:

Co się stało się?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

Z lasu wyjeżdżalem i na drodze było od groma błota, a środek wysoko. Przejechałem boczną dróżką, a tam spadek był lekki, ale gwałtowny i wolno musiałem przejechać i tak dziwnie poczułem coś, patrzę, a ja odlot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Sikor44 napisał:

Zdaje się, że znam furę ;)

Do czego jest użytkowany STI? Codzienny dupowóz czy auto do szaleństw? Na zewnątrz wszystko ładnie pięknie a jakie wrażenia w środku? Nie ukrywam ,że przy fabrycznym wydechu jest już głośno w środku.

Edytowane przez Vapor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Vapor napisał:

Do czego jest użytkowany STI? Codzienny dupowóz czy auto do szaleństw? Na zewnątrz wszystko ładnie pięknie a jakie wrażenia w środku? Nie ukrywam ,że przy fabrycznym wydechu jest już głośno w środku.

 

Np. Pani Michalina używa go do codziennej jazdy :)

http://katowice.naszemiasto.pl/artykul/81-letnia-katowiczanka-i-jej-super-szybkie-auto-subaru-wrx,3655153,artgal,t,id,tm.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny układ, efekty akustyczne praktycznie takie same i szczerze mówiąc - na miasto/na przejażdżkę for fun/na upalanie to jest spoko (mimo, że wydech rezonuje przez nadwozie, są zakresy obrotów, gdzie pod obciążeniem trzepie Ci budą nad głową i w okolicach tylnej szyby). Efekt z zewnątrz miażdży ;) . Jednak jechanie trasy 140 km/h to już lekki problem, nie wspominając o tym co się dzieje przy długotrwałym 160 +.

 

Było to tak

 

 

Niedawno siadła Invidia 3", ale z rezonatorem w center pipe i ogólnie trochę cichsza, więc jest bardzo OK. Wibracji znacznie mniej, można je pominąć. A wciąż drze ryja odpowiednio jak się wkręca wysoko :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...