Jump to content

BartoszN

Użytkownik
 • Content Count

  206
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

35 Dobry

About BartoszN

 • Rank
  ..:: Bywalec :..
 • Birthday May 1

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Szczecin
 • Auto
  Subaru :)

Recent Profile Visitors

612 profile views
 1. @Filip_B jak coś jedziemy ekipą 19.06 i o godzinie 4:00 ruszamy spod salonu w Ustowie.
 2. Powodem wycieku paliwa jest przegryzienie przewodu - kuna Fotka mało wyraźna ale przegryzienie widać Psikać, psikać, psikać preparatami na kuny. @Viking_Kilmister Panie M. pewnie sytuacja zdarzyła się pod pracą ?
 3. Co do Plejad wraz z Jackiem jesteśmy zapisani na listę. Co do naszych obowiązków na Plejadach jeszcze nie wiemy co będziemy mieli robić, mam nadzieje, że uda nam się wkręcić na terenową. W tym roku będziemy chcieli zrobić dużą naklejkę paprykarzową tak na pół maski co by nas było widać. Panowie z szosowej oraz turystyczno-szosowej zapewne będzie OS na lotnisku w Białej Podlaskiej Ktoś z Was ma pojęcie jakie są zasady żeby dostać się na Białoruś? Jakaś wiza czy coś ? @Filip_B Ja prawdopodobnie będę na tym zlocie lecz tylko jako kibic. Moż
 4. Tak, przepraszam mój błąd. To jest SLS. Sterowanie jest w tej "bule" która jest na dole amortyzatora.
 5. SLSów w Foresterze SJ nie było. To co masz na zdjęciu to jest amortyzator gazowy.
 6. System ten musisz najpierw uruchomić przyciskiem na kierownicy po prawej stronie, działa to dopiero po przekroczeniu 60km/h oraz po wykryciu obu linii jezdni ( lewej linii oraz linii granicznej asfaltu). Nie jest to auto pilot, jeżeli puścisz kierownicę system przestanie działać, nie jest to też system który będzie Cię prowadził po ciasnych zakrętach, najlepiej działa na drogach szybkiego ruchu oraz autostradach.
 7. Proszę, to jest numer katalogowy (pełnowymiarowe koło) - FLAFWI15KUMHO. Felga w rozmiarze 17". Minusem pełnego koła jest to, że trzeba znaleźć inne miejsce na zestaw naprawczy oraz pokrowiec z wyprawką Subaru, do usunięcia jest styropianowa wanienka.
 8. Oczywiście, że są czujniki radarowe pod tylnym zderzakiem, z prawej i lewej strony. Oprócz samego przełożenia pewnie trzeba zrobić adaptacje całego systemu.
 9. Hmmmm ciekawa sprawa, wszystkie źródła mówią, że w ogóle nie było planów aby Skyline (R30, R31, R32, R33, R34) miałbyć przeznaczony na rynek europejski a tu takie testy na niemieckich autostradach.
 10. Zmiany te dotyczą przede wszystkim ograniczenia możliwości zaliczania rat leasingowych do kosztów podatkowych w przypadku leasingu samochodów o wartości netto przekraczającej 150 tys. zł (brutto 184.500zł); jeśli wartość samochodu nie będzie przekraczać tej kwoty, ograniczenie nie będzie stosowane. Co za tym idzie, Forester XT kosztował w maksymalnej specyfikacji 171.849zł brutto (euro po 4,3070) więc bez żadnego problemu mógłby być rozliczany na "starych" zasadach, nawet Outback w maksymalej specyfikacji mieści się w tym założeniu (178.309 zł/eur 4,3070zł).
 11. Praktycznie do każdego dowolnego auta możesz założyć dodatkowe wskaźniki (niefabryczne) ciśnienia oleju i temperatury oleju, pytanie tylko jak ma się do tego gwarancja.
 12. BartoszN

  Garda

  Ja ze swojej strony polecam https://www.eurocamp.pl/campingi/jeziorogarda/il044-altomincio-family-park/w-skrocie.html
×
×
 • Create New...