Skocz do zawartości

Subaru WRX STI [VA] (MY15=>MY18/MY22)


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Bezbłędnie napisane :thumbup:

 

 

 

Spalanie mi komputer pokazuje takie samo, średnie 14,2l/100 a nie jeżdżę w trasy :)

 

Moje 13,8L/100KM po mieście i nie narzekam, nie wszystko da się przeliczyć na talary i etylinę ;)

Zimowe koła zagościły...

Zimowe koła zagościły...

post-3711-0-11385600-1478364121_thumb.jpg

post-3711-0-35116000-1478364132_thumb.jpg

post-3711-0-72509000-1478364147_thumb.jpg

post-3711-0-11935800-1478364162_thumb.jpg

post-3711-0-41781400-1478364417_thumb.jpg

post-3711-0-28328500-1478364457_thumb.jpg

post-3711-0-40343300-1478364479_thumb.jpg

post-3711-0-35906200-1478364492_thumb.jpg

post-3711-0-20228200-1478364527_thumb.jpg

post-3711-0-44627900-1478364564_thumb.jpg

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no Mareczku..... felgi pierwsza klasa ! Moje gratulacje !

 

Wyglądają naprawdę bardzo solidnie.... w sam raz na zimę  :D

 

Wiem, że wyglądem są zbliżone do serii ale w przypadku dailycara do codziennego użytku to dobry wybór  :thumbup:

 

Muszę zobaczyć na żywo  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no Mareczku..... felgi pierwsza klasa ! Moje gratulacje !

 

Wyglądają naprawdę bardzo solidnie.... w sam raz na zimę  :D

 

Wiem, że wyglądem są zbliżone do serii ale w przypadku dailycara do codziennego użytku to dobry wybór  :thumbup:

 

Muszę zobaczyć na żywo  ;)

Darek wiem, że na zimę to taki sobie wybór, ale cóż zimy jakie mamy każdy widzi ;)

Rzeczywiście 99% to będzie jazda po bułki, chyba że po najbliższym szkoleniu w Kielcach złapię bakcyla :P

Myślę, że będzie okazja i zaglądnę w końcu na grudniowego spota :) bo "na żywca" wygląda to jeszcze lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie  :thumbup:, ale rzeczywiście wygląda bardzo seryjnie.

Dzięki MDsuperstar :) seryjne felgi STI'16 wyglądają rewelacyjnie i tym się kierowałem wybierając, nie byłem pewien tego koloru, bo w wyszukiwarki/konfiguratory nie oddają

rzeczywistego wyglądu, ale wyszło nie najgorzej ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

seryjne felgi STI'16 wyglądają rewelacyjnie i tym się kierowałem wybierając, nie byłem pewien tego koloru, bo w wyszukiwarki/konfiguratory nie oddają rzeczywistego wyglądu, ale wyszło nie najgorzej ;)

 

...wyszło fajnie..;) muszę zobaczyć u Ciebie na żywo...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

seryjne felgi STI'16 wyglądają rewelacyjnie i tym się kierowałem wybierając, nie byłem pewien tego koloru, bo w wyszukiwarki/konfiguratory nie oddają rzeczywistego wyglądu, ale wyszło nie najgorzej ;)

 

...wyszło fajnie.. ;) muszę zobaczyć u Ciebie na żywo... ;)

 

Dzięki Barti :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

czy ktoś z was brał może STI w leasingu?

jak wychodzą raty, cena wykupu i calkowity koszt leasingu?

ja brałem , rata 2400 zł brutto z ubezpieczeniem GAP na cały okres leasingu , wpłata własna 30 % , wykup 30 % , leasing EFL , powodów do narzekań nie mam . 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z was brał może STI w leasingu?

jak wychodzą raty, cena wykupu i calkowity koszt leasingu?

Ja mam  swojego w raiffeisenie na 104,8%.Wpłata 20%,1% wykupu  na 5 lat,rata  ok. 500 euro netto. Tylko przed kupnem sam rozejrzyj się za firmą leasingową bo mi w salonie chcieli wcisnąć na 111% w EFL.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z was brał może STI w leasingu?

jak wychodzą raty, cena wykupu i calkowity koszt leasingu?

Bardzo dobre warunki Leasingu daje ING, uczciwe podejście do tematu, porównywałem z Getin Leasing, Idea Leasing i innymi, nikt nie był w stanie przebić oferty ING.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój zamówiony STI będzie finansowany przez leasing.

Z mojego doświadczenia widzę ,że warto się nie spieszyć z podpisaniem leasingu, niech się trochę banki poboksują. Tym bardziej ,że na samochód musisz czekać 6 miesięcy.

Generalnie najlepiej wychodzi ING. Raz boksowanie wygrał BMW ale po zobaczeniu oferty z ING.

 

Generali też proponowało dobre warunki ale tylko na mazdy - nie wiem dlaczego nie pytajcie. Widziałem umowę na poziomie 104%.

Edytowane przez Vapor
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica w miesięcznej racie leasingu na okres 4 lat, miedzy Getin Leasing a ING wynosiła u mnie 430pln na korzyść ING. Więc jest się o co bić.

Gdzie pan z Getinu zapewniał mnie, że jako ich stały klient od wielu lat, dostanę preferencyjne warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gdzie pan z Getinu zapewniał mnie, że jako ich stały klient od wielu lat, dostanę preferencyjne warunki.

 

Nie jesteś pierwszą osobą, od której to słyszę :-). Sam wziąłem swój leasing w Idea Leasing..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie jesteś pierwszą osobą, od której to słyszę :-). Sam wziąłem swój leasing w Idea Leasing..

Miałem w VB Leasing przejęty przez Idea właśnie.

 

Hmmm a jak leasingodawcy reaguja na SJSy albo co gorsza SuperOESy, Bednary i takie tam? :)

Twoja sprawa jak używasz auta skoro płacisz za serwis i naprawy.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior miał chyba na myśli opcję rezygnacji z wykupu auta i ewentualne pozostawienie go leasingodawcy. W tej sytuacji użytkowanie niezgodne z przeznaczeniem a takie warunki są w każdej umowie może mieć swoje konsekwencje. Takie trochę gdybanie. ....

 

Ayu.

Jeździsz na zimowym "setupie" 235/45/17 ? Dobrze pamiętam ? Jak oceniasz różnice w porównaniu do serii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...