Skocz do zawartości

O rowerach


Niuniek

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, adamW202 napisał:

Ehhh zatęskniło mi się za jazdą, mój smutny ht od Krossa stoi w garażu i płacze a ja na końcu świata tęsknię coraz bardziej nie tylko za domem ale i za lasem.

20211220_130042.jpg

Ja jestem w lesie codziennie, dziś latałem ponad godzinę - zdążyłem w ostatniej chwili przed śnieżycą ale tego końca świata to szczerze i zdrowo zazdroszczę. :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz, Michał W. napisał:

Ja jestem w lesie codziennie, dziś latałem ponad godzinę - zdążyłem w ostatniej chwili przed śnieżycą ale tego końca świata to szczerze i zdrowo zazdroszczę. :)

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Pozdrawiam serdecznie, słonecznie i gorąco!

20211220_142021.jpg

  • Super! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, pajac_am napisał:

Tak przy okazji natknalem sie na fajny film...

Szczerze mowiac to nie wiem czy da sie lepiej opisac zastosowanie elektrycznych fulli.

Milego ogladania:

 

Pęłna zgoda.

Wypożyczyłem w zeszłym roku w Szczyrku elektryka Commencala FR, fenomenalny fun i zasięg mi się zrobił po górach w terenie - prawie jak na szosie :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, adamW202 napisał:

 

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Pozdrawiam serdecznie, słonecznie i gorąco!

20211220_142021.jpg

Święta prawda. 
Pozdrawiam z mroźnego lasu. :)
Dziś -2 w Wielkopolsce ale fajnie się jeździło. :superhero:

32076904-2395-4687-A042-4021C1210F13.jpeg

 

5DC1A6EA-EEB0-4F64-9CC0-12D8F5452FC6.jpeg

Edytowane przez Michał W.
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za opinie ! przeczytałem wszystkie, oraz na necie. Co do rowerów el. miałem KTM-a z silnikiem Bosch, mam teraz Spec z Brose. więc jakieś porownanie mam, jezdzilem też na napędzie Shimano. Pewne jest jedno, BROSE króluje jeśli chodzi o cichość, elastyczność, i taką "miękość" w działaniu. Co do awaryjności nie mam zdania , bo mi się jeszcze nie zepsuł, ale są już paski napędowe na rynku które podobno wytrzymują baardzo długo. Nie kupiłem jeszcze żadnego roweru, więc gra jest otwarta, natomiast ten BH mnie naprawdę kusi, właśnie za napęd BROSE.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, bikeman1 napisał:

Kusi też pewnie atrakcyjna cena ;) ale w głębi serca, głos Ci chyba podpowiada: "dołóż do lepszego" :biglol:

Tia i za chwile się skończy za 50k :biglol: robiąc 1000km rocznie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że drogo, ale ja nie wiem jak bardzo, bo może w obecnej sytacji to już tanio.

Dali by chociaż lepsze hamulce, o widłu nie wspomnę ale to co się teraz z cenami wyrabia to...szkoda gadać.

Edytowane przez adamW202
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, adamW202 napisał:

Że drogo, ale ja nie wiem jak bardzo, bo może w obecnej sytacji to już tanio.

Tak drogo, że aż tanio, a tanio już było. Nie pozostaje nic innego, jak brać ;) 


Cube są całkiem rozsądne cenowo. Może nie jest to hiper premium producent z mega pięknie lakierowanymi ramami, ale warto się zainteresować. Gravela od nich nadal rozważam.

Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kokos napisał:

Za te ten silnik i pojemnosc baterii, zwlaszcza ze to full to tanio. Ale, jezeli dostepny jest tylko rozmiar 22, to jest tylko dla wybranych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, pajac_am napisał:

Za te ten silnik i pojemnosc baterii, zwlaszcza ze to full to tanio. Ale, jezeli dostepny jest tylko rozmiar 22, to jest tylko dla wybranych ;)

Mam 194 cm ;) co utrudnia znacznie znalezienie roweru w odpowiednim rozmiarze. Stott 910 w rozmiarze XL praktycznie nie do dostania w Polsce. Nikt za bardzo nie kwapi się do sprowadzenia.

Edytowane przez kokos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kokos napisał:

Mam 194 cm ;) co utrudnia znacznie znalezienie roweru w odpowiednim rozmiarze. Stott 910 w rozmiarze XL praktycznie nie do dostania w Polsce. Nie za bardzo nie kwapi się do sprowadzenia.

Jakby co to tutaj maja:

 

Pro's Closet

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kokos napisał:

Mam 194 cm ;) co utrudnia znacznie znalezienie roweru w odpowiednim rozmiarze. Stott 910 w rozmiarze XL praktycznie nie do dostania w Polsce. Nie za bardzo nie kwapi się do sprowadzenia.

Przypomnij mi sie w poniedzialek, to sprawdze czy mamy zamowionego takiego Scott'a w XL.

Tylko jeszcze napisz jakiego 910? Strike, genius, ransom czy patron?

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Miałki napisał:

Ja mam 177 wzrostu i dla mnie ramy SCOTT"a w rozmiarze L są idealne. W związku z tym nie sądzę że  rama XL będzie dla Ciebie dobra.  Celuj w 2XL koniecznie.

Scott zawsze miał stosunkowo krótką górną rurę, taka filozofia ;)
Trek miał zawsze dłuższą.
Uwaga dotyczy też pochodnych kątów główki i rury podsiodłowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO rozmiaru nie da sie okreslic jedynie na podstawie wzrostu, bo rozne osoby z tym samym wzrostem moga sie znacznie roznic proporcjami - dlugie nogi/krotki tulow lub na odwrot lub bardziej proporcjonalnie.  Moj kumpel ma Scotta Spark - nie pamietam modelu - wiem ze ma karbonowy przod i aluminiwy tyl - i mowi ze on sie zawsze stara kupic najmniejsza rame jaka jest dla niego wygodna (sam z reszta tez tak robie).  Daje to nieco nizsza wage, ale rowniez ulatwia prowadzenie w technicznym terenie...  Takze zawsze najlepiej przymierzyc rower, przejechac sie itp.

Edytowane przez Eryk
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...