Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne jest to dymienie tylnej prawej opony

Moim zdaniem to nie dymienie (jezeli mowimy o tym czyms tuz przed poslizgiem) tylko jezdnia mokra byla - ten co na poczatku na prawy pas zjechac, to zauwaz, ze z lewej tylnej opony mu delikatnie "zadymilo".

Jak on to zrobił??

Nie wiem jak udalo mu sie tak idealnie trafic w miejsce gdzie barierka byla uszkodzona, ale jesli chodzi o sam wypadek, to mysle, ze jechal za szybko, tyl mu odjechal, przestraszyl sie, dal po hamulcach albo chociaz gaz odpuscil przez co tyl stal sie jeszcze bardziej nerwowy i juz nie umial tak szybko kiera krecic zeby wyprowadzic auto.

Podsumowanie:

1. powinien jechac wolniej bo bylo po prostu za szybko

2. a jak juz musi szalec, to ze trzy razy na zimowa pojezdzawke by sie wybral, dwa razy na letnia i by nie bylo kraksy - takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1:55...to wcale nie ja tam za barierką :?

 

Dobrze że barierka była :)

 

A co do walki w klasie to w końcu coś sie dzieje bo z zeszłym roku w A7 nudno było.

:)

 

Teraz trza się do roboty wziąć bo ciężko będzie jak czegoś z autem nie zrobie. A jest co robic zeby była porządną N-ką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że barierka była :)

 

 

nie otarł się nawet, ale było blisko.

Barierka była testowana chyba w 2004 przez Stefka Karnabala, wtedy pieknie się zachowała ;)

 

A Ja wiem że w 2003 jeszcze tam barierki nie było. Osobiście to sprawdziłem jadąc z Walimia do Rościszowa, na przedostatnim zakręcie zdachowałem swoją Astre wpadając na tą polane poniżej, .. i walka o 2 miejsce w generalce zakończyła się na 200m przed końcem ostatniego OESu :(

 

Dachowanie w tym klipie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...