Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Nie popieram parkowania na miejscach dla niepełnosprawnych, ale z drugiej strony mam wrażenie, że czasem ilość takich miejsc jest nieproporcjonalna względem pozostałych (niektóre parkingi przy hipermarketach) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to takie:

 

powszechnie znany napęd zapindala.

No i sie chyba zna OS dobrze bardzo :shock:

 

...oraz - ała (poniekąd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypas filmik! Jak na 7-dmio minutowy to nawet ciekawie sie ogladalo do konca. Czemu nie bylo wiecej ujec z tej kamery takjakby "oczami kierowcy", niewiem wogole jak wam sie udalo tak ja zamontowac ale widok byl niesamowity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wodne gokarty

Onboard :shock:

http://www.youtube.com/watch?v=hGzKcypnBlA

 

Swoją drogą ciekawą role odgrywa pilot :mrgreen: w sumie za szybko toczy się akcja żeby czytać z kartki :P

Nie znam się ale wydaje mi się że przeciążenia na zakrętach chyba większe niż w F1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowany tematem przeciążeń tych łódeczek wyszperałem jeszcze takie cuś:

 

http://www.pcrjetsprinting.com/index.php?option=com_content&task=view&id=20&Itemid=33

 

Acceleration 2G’s force 0 to 120 kph (0 to 75 mph) in 2.3 seconds

Cornering 5 to 8 G’s of cornering force :shock:

Weight 190 KG (420 lb)

Performance 900hp @ 6000rpm. Uses 12 litres Methanol fuel per minute. (US Gallons 3.1/min)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mojego:

 

Umcyk umcyk jest, wiesniackie fury sa, tylko lachonow w miniowkach brakuje :mrgreen:

 

A serio to bardzo fajne! Dobrze radzisz sobie z ujeciami, szedlbym dalej w ta strone - taka troche bardziej "artystyczna". Ja do tego nie mam sprzetu, ani pewnie talentu ;-) Jakiego programu uzywasz do obrobki wideo? Niedawno temu wpadlem na info, jak zrobic wirtualnie ultra-slow-motion za pomoca niektorych plug-inow. Moze bys dal rade cos takiego zrobic? Podejrzewam, ze ujecie kola i lecacego brudu spod niego podczas startu i w poslizgu w stop-klatce musza robic kozackie wrazenie :twisted:

 

-- 29 mar 2011, o 21:43 --

 

nie wiem jak na was ale na mie ten onboard zrobil wrazenie...

 

 

Valasska 2011 OS8 Habaj/Spentany

 

2:48 hopsa! 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior, ja się zajmuje tym już po części zawodowe (www.pemstudio.pl). Co do kamery to akurat tu mam coś średniego (Canon XH-A1s). Program to już Adobe, napisy After a reszta Premier.

Wiem że można zwolnić film bardziej, czytałem o tym już sporo. Podeślij mi na PW to co ty znalazłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...