Skocz do zawartości

Rajd Getin-Subaru (aka. Wawelski)


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czy mi się wydaje czy narazie to więcej przyjezdnych się zdeklarowało niż z ekipy krakowskiej :?: :shock:

 

ja maluszka zostawiam na starej części Grzegórzeckiej, pod Galerią będzie pewnie masakra znaleźć miejsce do parkowania :| z resztą chyba w ogóle w pobliżu będzie problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje na to, że przebęde 700 km. , żeby zobaczyć ostatnią eliminację RSMŚ. Prolog odpuszczam, nie bawi mnie stanie w tłumie, po to by zobaczyć, jak chłopaki oszczędzają fury przed krawężnikami :D Będe w piątek i sobote na "prawdziwym rajdzie".

 

No dwa pytanka do Krakusów:

-Gdzie przenocować w godnych warunkach, nie narażając szczególnie portfela?

-Z piątku na sobotę większość zdrowych ludzi się bawi, więc gdzie w/g Was najlepiej to robić? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Z piątku na sobotę większość zdrowych ludzi się bawi, więc gdzie w/g Was najlepiej to robić?

 

Obierasz kierunek na rynek i całe życie toczy się wokół niego (uliczki dochodzące wraz z piwnicami).

Tani nocleg może być problemem. Zwłaszcza, jak studenci wrócili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Z piątku na sobotę większość zdrowych ludzi się bawi, więc gdzie w/g Was najlepiej to robić? :twisted:

obstawiam że jak zawsze po rajdzie w okolicy impreza będzie w Rally no i pewnie w Cieniu bo jest on sponsorem Grześka Grzyba...część zespołów wybiera się do Przychodni Towarzyskiej..a reszta rozpełznie się pewnie po okolicach rynku i po Kazimierzu...jak przyjedziesz to dostaniesz "książke drogową" po "nos'ie czyli Nocnym Odcinku Specjalnym :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przyjedziesz to dostaniesz "książke drogową" po "nos'ie czyli Nocnym Odcinku Specjalnym

 

Brzmi tajemniczo :twisted: mogłabyś nieco rozwinąć tą myśl?

 

Niestety w po rajdzie wracamy od razu do Trójmiasta, tak że pozostaje mi zwiedzanie Krakowskich knajpek jedynie w piątek.

 

Dzięki za namiary na noclegi, musimy tylko policzyć ilu nas jest :D i bierzemy sie za rezerwacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przyjedziesz to dostaniesz "książke drogową" po "nos'ie czyli Nocnym Odcinku Specjalnym

 

Brzmi tajemniczo :twisted: mogłabyś nieco rozwinąć tą myśl?

tajemniczo..tajemniczo by było jakbym pisała..po cichu :mrgreen:

proszę o kilka wytycznych do jakiej strony chcesz poznać to miasto które nie zasypia..a ja postaram się polecić Ci jakieś fajne miejsca.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o kilka wytycznych do jakiej strony chcesz poznać to miasto które nie zasypia..a ja postaram się polecić Ci jakieś fajne miejsca..

 

Nigdy nie zasypia... hm brzmi ciekawie. Trójmiasto też jest niczego sobie, ale czasami trzeba odpocząć :D

 

Skoro nie zasypia to najlepiej by było poznać je ze strony szeroko rozumianej rozrywki, bo widzisz smoka już kiedyś widziałem :twisted:

Przydałoby poznać jakieś ciekawe lokale, mogą być z "domieszką rajdowej benyny", albo coś z czego Kraków jest dumny, żebym żałował dlaczego u nas czegoś takiego nie ma :D Oj trochę się rozpędziłem.

A tak zupełnie poważnie to ma być wesoło, miło, bezpiecznie z przeznaczeniem dla osób "pełnoletnich bez przesadnie sportowego ubioru" :mrgreen:

A Wy Forumowicze gdzie zwykle spedzacie weekendowe wieczory w Kraku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Wy Forumowicze gdzie zwykle spedzacie weekendowe wieczory w Kraku?

 

yyyy..no to może poprosze inny zestaw pytań :mrgreen: pewnie zaliczymy Rally, w Cieniu jest fajnie, fajny klub, fajna muza i pewnie będzie tam lekko rajdowo z racji G.G. 8) zaraz za ścianą jest bardzo dobry klub muzyczny..Stalowe Magnolie (polecam) .a tak to właściwie..trzaba iść przed siebie..i wchodzić gdzie fajnie grają :wink: ..np do Rdzy czy Przychodni poszaleć na stołach 8) ..

no ale ja myśle że zrobimy jakieś spotkanie na szczycie forumowiczów...(może być na kopcu :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o nocleg to polecam to :arrow: http://www.sheraton.com.pl/krakow/pl/hotel.php, a jesli chodzi o nocna rozrywke to polecam to, co polecili przedmowcy :)

Na pewno jest tanioooo jak cholera. Jak przyjdziesz ubłocony z rajdu to w sam raz...zaraz potem do wierzynka.... :?

Jeszcze powinieneś polecic "Jazzy lunch" za 99,-pln w promocji :wink:chyba, ze już się skończyła -nie jestem niestety na bieżąco :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Gdzie przenocować w godnych warunkach, nie narażając szczególnie portfela?

-Z piątku na sobotę większość zdrowych ludzi się bawi, więc gdzie w/g Was najlepiej to robić? :twisted:

 

AD1 - jest watek o miejscach noclegowych... opisywalem tam PARK HOTEL - fajnie i niedrogo... a sa 3*

 

AD2 - zalezy jaka muzyke preferujesz... lokali w krakowie jest okolo 300 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba bede chcial stanac przy zawrotce na Klimeckiego... jest tam szeroko i sam tam zawsze zawracam stawiajac auto bokiem :twisted: ... wiec mysle, ze Ci rajdowcy tez dadza rade :lol: :wink:

 

Ustawiamy sie jakos razem?

 

W Piatek planuje wyjechac o 7:00 rano co by zdazyc na pierwszy oes :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...