Jump to content

Rajd Getin-Subaru (aka. Wawelski)

WRC fan
 Share

Recommended Posts

Zakładam temat co by łatwiej było zmontować jakąś ekipe na Rajd. Z tego co wiem ma sie pojawić też ekipa Warszawska jak i Poznańska i nie tylko. Rajd odbywa sie w terminie 6-8 października z tym że we czwartek (6.10) jest tylko popołudniowy prolog na ulicach Krakowa. Piątek i sobota normalne OS-y.

Strona Rajdu : http://www.rajdwawelski.pl/

Rajdo-Subaro-maniacy łączcie sie :!: :twisted:

• Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

po weekendzie zaczniemy ustalać jakieś szczegóły na poszczególne dni - tzn. kto i gdzie się stawi :twisted: a tymczasem kto jeszcze może to niech walczy o wolne, delegację do grodu albo cokolwiek co umożliwi przybycie. czwartek się zapowiada mega szczególnie że obecnie o 18 zaczyna się już ciemnić więc zrobi się nocny prolog :D

myślę, że nie będzie tak źle - nie jest może super ale po tylu latach przerwy na początek wystarczy - najciekawiej może wyglądać nawrotka na światłach przy wiadukcie kolejowym (chyba że tam jest wysepka na środku ale wydaje mi się że nie) i nawrotki przy wjeździe na most, next week jadę obadać dokładniej jakieś dobre miejsca gdzie mimo spodziewanych przeze mnie tłumów warto się ustawić

OS na rynku? już to widzę :mrgreen: szczególnie teraz w trakcie remontu to by było ciekawe (myślę że i tak niełatwo było załatwić zamknięcie dla ruchu takiego kawałka w środku tygodnia a co dopiero większego i ciekawszego rejonu). jak coś to po rajdzie wyślemy własnie propozycje panom z PROFu :twisted:

(myślę że i tak niełatwo było załatwić zamknięcie dla ruchu takiego kawałka w środku tygodnia a co dopiero większego i ciekawszego rejonu). jak coś to po rajdzie wyślemy własnie propozycje panom z PROFu :twisted:

no akurat zamknięcie "tego" kawałka może być trudne..ale jak sie chce..mnie i paru maniakom udało się zamknąć na cały dzień droge międzynarodową w centrum miasta :wink:

... dzięki siostro, jednak liczyłem na gotową odpowiedź :mrgreen: (a co, leniwy jestem czasem 8) ).....

... pomyliło mi się, że to w tym tygodniu jest, dopiero charlie mi uzmysłowił ze to w przyszły tydzień będzie się działo więc luzzz..... damy radę :D

pozdr. matt