Skocz do zawartości

Rajd Getin-Subaru (aka. Wawelski)


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam temat co by łatwiej było zmontować jakąś ekipe na Rajd. Z tego co wiem ma sie pojawić też ekipa Warszawska jak i Poznańska i nie tylko. Rajd odbywa sie w terminie 6-8 października z tym że we czwartek (6.10) jest tylko popołudniowy prolog na ulicach Krakowa. Piątek i sobota normalne OS-y.

 

Strona Rajdu : http://www.rajdwawelski.pl/

 

Rajdo-Subaro-maniacy łączcie sie :!: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

po weekendzie zaczniemy ustalać jakieś szczegóły na poszczególne dni - tzn. kto i gdzie się stawi :twisted: a tymczasem kto jeszcze może to niech walczy o wolne, delegację do grodu albo cokolwiek co umożliwi przybycie. czwartek się zapowiada mega szczególnie że obecnie o 18 zaczyna się już ciemnić więc zrobi się nocny prolog :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że nie będzie tak źle - nie jest może super ale po tylu latach przerwy na początek wystarczy - najciekawiej może wyglądać nawrotka na światłach przy wiadukcie kolejowym (chyba że tam jest wysepka na środku ale wydaje mi się że nie) i nawrotki przy wjeździe na most, next week jadę obadać dokładniej jakieś dobre miejsca gdzie mimo spodziewanych przeze mnie tłumów warto się ustawić

 

OS na rynku? już to widzę :mrgreen: szczególnie teraz w trakcie remontu to by było ciekawe (myślę że i tak niełatwo było załatwić zamknięcie dla ruchu takiego kawałka w środku tygodnia a co dopiero większego i ciekawszego rejonu). jak coś to po rajdzie wyślemy własnie propozycje panom z PROFu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(myślę że i tak niełatwo było załatwić zamknięcie dla ruchu takiego kawałka w środku tygodnia a co dopiero większego i ciekawszego rejonu). jak coś to po rajdzie wyślemy własnie propozycje panom z PROFu :twisted:

no akurat zamknięcie "tego" kawałka może być trudne..ale jak sie chce..mnie i paru maniakom udało się zamknąć na cały dzień droge międzynarodową w centrum miasta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... dzięki siostro, jednak liczyłem na gotową odpowiedź :mrgreen: (a co, leniwy jestem czasem 8) ).....

 

... pomyliło mi się, że to w tym tygodniu jest, dopiero charlie mi uzmysłowił ze to w przyszły tydzień będzie się działo więc luzzz..... damy radę :D

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...