Skocz do zawartości

Rajd Getin-Subaru (aka. Wawelski)


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chyba bede chcial stanac przy zawrotce na Klimeckiego... jest tam szeroko i sam tam zawsze zawracam stawiajac auto bokiem ... wiec mysle, ze Ci rajdowcy tez dadza rade

 

OGS pamiętaj, ze efektownie to nie znaczy szybko. Możesz się trochę rozczarować, po suchym moim zdaniem czołówka pojedzie na okrągło.

Prologi takie są, mało na nich można zyskać, ale bardzo dużo stracić. Ale za to na oesach bedzie sam miód :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Korton, jak mnie poznasz to wolaj, zaczepiaj, rzucaj kamieniami :twisted:

 

W razie czego nr do mnie: 501422297 - nie rozdawac plci przeciwnej ... wczesniej zdjecie na mail :wink: :lol: 8)

 

Na 99% bede mial czlowieka, ktory nas przepusci poza linie kibicow :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzę to dupa a nie zbiórka się robi, ja na początek będę w rejonach przystanku mpk przy moście (od strony KSW), jak ktoś chce to zapraszam w tamte rejony

OGS jak tak bardzo chcesz ten nawrót to jedź wcześniej i zajmij sobie schody na nasyp kolejowy - widok stamtąd jak opisałem przy mapce - zajefany! OGS nagraj jakieś filmiki aparatem :twisted:

 

natomiast chciałbym ostatecznie wiedzieć kto w ogóle jedzie jutro, bo jak narazie to widzę OGS i gr1zly - no kurde na krakowski większa ekipa była, ludzie co się z Wami dzieje? OGS jeśli się nie zbierze żadna ekipa to moge się z Tobą zabrać bo sam samochodem niebardzo mam ochotę jechać? masz już jakiś plan akcji na jutro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korton, jak mnie poznasz to wolaj, zaczepiaj, rzucaj kamieniami :twisted:

 

W razie czego nr do mnie: 501422297 - nie rozdawac plci przeciwnej ... wczesniej zdjecie na mail :wink: :lol: 8)

 

Na 99% bede mial czlowieka, ktory nas przepusci poza linie kibicow :twisted:

 

OGS tylko jak ja cie rozpoznam...bo chyba sie nie widzielismy, nic jak bede na miejscu to najwyzej zadzwonie.

 

Co do zbiorki to przepraszam, ale nie mam mozliwosci wczesniej wyjsc, wiec prosto z pracy pedze na z gory upatrzony punkt, co by jeszcze jakies w miare miejsce miec:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej miejscowki zdjecia w ogole nie wychodzily bo bylo za ciemno... a sam prolog taki sobie... mam nadzieje, ze sam rajd bedzie lepszy...

 

Ten cytat z autoklub.pl:

"Około tysiącosobowa grupa ustawiła się w najbardziej niebezpiecznym miejscu, przy nawrocie na ulicy Klimeckiego, kończącym prostą prowadzącą przez Most Kotlarski. Nie skutkowała interwencja policji, ani apele czołowych kierowców - Leszka Kuzaja i Michała Sołowowa. Awantury z niesfornymi kibicami wybuchły także z drugiej strony mostu."

 

To jest bzdura - ja stalem wlasnie na tym zawrocie i nie bylo ani zadnej awantury (z jendym gosciem sie policjant szarpal ale nie wszedl na teren rajdu) ... podobno od strony GK byly jakies jaja, ale u nas bylo cicho i spokojnie...

 

Uwaga - dla wyjezdzajacych z Krakowa...

 

Ja sie umowilem o 8:30 na stacji STATOIL w Nowej Hucie (stacja za Philipem Morisem / przed Placem Centralnym) - z tamtad jedziemy na Niepolomice, Targowisko i tam juz uderzamy na tereny rajdu (od tylu, prawdopodobnie na 21 zakret)... Jezeli ktos chce z nami jechac to zapraszam o 8:30, ewentualnie tel.

 

Do zobaczenia :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co było przyczyną tego zamieszania: duża ilość kibiców czy też, to że ludzie stali w miejscach niedozwolonych a może jedno i drugie

 

http://autoklub.pl/index.php?page=508c7 ... 20&op=hot&

 

a to BYDŁO POLSKIEbrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :evil:

A to pieprzone media polskie szukające sensacji wszędzie!!!"Awantury z niesfornymi kibicami wybuchły także z drugiej strony mostu. " - byłem po tej drugiej stronie i wszyscy się zastanawiali, czemu prolog nie rusza!!!Aha!Całość prologu kReciliśmy na Video, gdzie nikt nie znajdzie chuligańskich wybryków!!!Chyba takich brakuje mediom,dlatego na siłe muszą szukać sensacji!!!

Do kibiców:

DZIĘKUJĘ ZA KULTURALNY DOPING I SPORTOWĄ ATMOSFERĘ!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tes stalem na nawrocie przy Klimeckiego i nie bylo zadnych burd, owszem po jakies godzine ludzie zaczeli psioczyc na organizacje i dalo sie odczuc ogolna irytacje ale nie bylo burd. Z tego co widzialem to niektorzy pokrzyczeli na policje aby usunela motory bo im zaslanialy widok. Nie wiem co przed wiaduktem bylo, ale za nim bylo naprawde spokojnie, tak wiec te artykuly to same klamstwa...

 

Aha podjechala raz policja i cos mowili przez megafon, ale za cholery nie bylo wiadomo co oni mowili, mocno im sie to ustrojstwo przycinalo. Wrazenia super...jak juz ruszyli to przejazd jakos szybko zlecial:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...