Skocz do zawartości

Rajd Getin-Subaru (aka. Wawelski)


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tes stalem na nawrocie przy Klimeckiego i nie bylo zadnych burd, owszem po jakies godzine ludzie zaczeli psioczyc na organizacje i dalo sie odczuc ogolna irytacje ale nie bylo burd. Z tego co widzialem to niektorzy pokrzyczeli na policje aby usunela motory bo im zaslanialy widok. Nie wiem co przed wiaduktem bylo, ale za nim bylo naprawde spokojnie, tak wiec te artykuly to same klamstwa...

 

To chyba stales tam gdzie ja... bo mnie ten motor (z radadrem) zaslanial przez chwile :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OS7 przerwany (za rally.walter.pl). "0", czyli Kubica poza droga, zna ktos szczegoly?

 

syałem na tym oesie ale tylko karetkę i straż widziałem bo to gdzieś w górze było...

 

pozdraawiam przy okazji formuowicza Alexa z którym podyskutowaliśmy trochę i widzanego Smoka & Charliego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OS7 przerwany (za rally.walter.pl). "0", czyli Kubica poza droga, zna ktos szczegoly?

 

syałem na tym oesie ale tylko karetkę i straż widziałem bo to gdzieś w górze było...

 

pozdraawiam przy okazji formuowicza Alexa z którym podyskutowaliśmy trochę i widzanego Smoka & Charliego...

 

 

Za autoklub.pl:

 

Siódmy oes z Sawy do Wilkowiska, inaugurujący sobotni etap Rajdu Wawelskiego Getin Subaru, został odwołany dla uczestników RSMP - przyczyną był wypadek w trakcie rozgrywania rundy Pucharu PZM. Nissan Micra wypadł z trasy na lewym zakręcie w miejscowości Żerosławice, 4 km od startu. Kibic siedzący na skraju drogi, na zewnętrznej wirażu, doznał urazu stopy, uderzony lampą, która urwała się z samochodu. Ekipa Autoklubu była świadkiem akcji ratunkowej.

 

Nadjechała karetka i dwa radiowozy, ofiara wypadku została opatrzona. Pozostali uczestnicy PPZM mieli przejazdówkę, ale wydawało się, że nic nie przeszkodzi rozegraniu oesu w mistrzostwach Polski - z około 45-minutowym poślizgiem. Niestety, kibic z obandażowaną nogą nagle zasłabł i trzeba było wezwać następną karetkę. Fani obejrzeli jedynie popisowy przejazd Roberta Kubicy w zerówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...