Skocz do zawartości

Rajd Getin-Subaru (aka. Wawelski)


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale z tą wysepką to była chora sytuacja... Na przejeździe zapoznawczym ludziom się pomieszało i jedni jechali węższą stroną a inni objeżdżali... Więc organizatornia wpakowała tam taśmę... Od tej pory zaczął się chaos... Nikt nie wiedział jak jechać... Wielu przyozdobiło sobie samochody taśmą... A jeszcze gorsze było to, że gość przejechał na zapoznawczym i taśmy nie było... Potem ktoś przed nim ją zerwał więc ponownie jej nie było a na drugim okrążeniu już była... Nie zdziwił bym się gdyby reakcje były takie jak na filmie w "Żeby rozluźnić atmosferę", czyli "...co to k...wa jest..." W tym miejscu faktycznie organizacja dała w łeb... Burd faktycznie nie było... Trochę ludzi gwizdało na policję (w tym ja :oops: ) ale jak się widzi, że rajd jest opóźniony o 40 min. A po raz 10 jedzie czarny merol i po raz 20 policja no to człowiek ma dosyć...

Jak Buffy dobrze zauważył coś Subarka Kuziego nie bardzo chciała jechać... Nie wiem czego to wina, ale nie jechał widowiskowo, a pięknie technicznie na czas... Coś tu nie gra... Poza tym troszkę za gęsto na raz było samochodów na trasie... Człowiek już nie wiedział gdzie się ma patrzeć... Ale ogólnie było OK... Podobało mi się... I też nie wiem skąd opinia, że kibice byli feee.... Moim zdaniem to właśnie kibice dopisali i wymarznięci po 40min. stania pokazali klasę... Ale co ja tam wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i juz po 1 dniu rajdu. Bylo extra :) Wielkie dzieki dla Piotra za transport i ekipie z maluszka za pilotowanie w tempie... dosc ciekawym :mrgreen:;) Niezle onboardy sa :lol: A co do rajdu to traski extra i oby jutro sie udalo pojechac znowu :) Zaraz postaram sie wybrac najciekawsze zdjecia i wrzucic na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam, z tego co się dowiedziałem to do Kalamusa pod względem pomysłów na miejsca do zdjęć jeszcze mi bardzo daleko :P (w umiejętnościach też), ale przynajmniej niektóre moje fotki są nietypowe i przez to wyjątkowe :D mam takie 4 rarytaski z dzisiejszego dnia które mi się mega podobają - wybrane fotki poszły do Kajtka więc niebawem powinny pojawić się na jego stronie

 

ja bym chciał zobaczyć zdjęcia robione przez bardziej doświadczonych i zaawansowanych fotografów z grona Subarkowego, którzy byli na prologu i pewnie dziś na osach także :twisted: wytknięci palcem pewnie wiedzą, że o nich chodzi :mrgreen:

 

EDIT: no właśnie mnie cracowdragon uprzedził :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...