Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Więc trzeba spokojnie czekac na następny start Roberta :wink:

 

 

Ja juz sie nie moge doczekac kolejnego startu, gdziekolwiek to będzie , to jade na 100% :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc trzeba spokojnie czekac na następny start Roberta :wink:

 

 

Ja juz sie nie moge doczekac kolejnego startu, gdziekolwiek to będzie , to jade na 100% :D

Chciałbym miec taka możliwośc :wink: ale dobrze, że mamy reprezentanta/tów z Forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wgrywam teraz film , z jego nocnego przejazdu na czas , jest jeszcze lepiej :shock: , rece same sie składają do braw

Poczekaj aż Ci rachunek wystawię :mrgreen:

 

Ktoś lał, że to ja mam za duże grabie do Iphona, którego umiejscowienie kamery jest w dobrym miejscu => 1:38 filmiku

:P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobrazacie sobie jaki to bylby piekny odcinek na plejadach :shock: wielki plac i setki opon to wytyczenia, taki kreciol az milo :) bezpiecznie, technicznie i widowiskowo :!:

 

O Roberta jestem spokojny, przynajmniej jesli chodzi o mozliwosci w WRCu. Co do F1 jestem lekko sceptyczny ale kibicuje z calego serca, ale skoro on jeszcze nie jest pewien to my tym bardziej nie mamy podstaw do spekulacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, chyba miało być tak:

Twój link nie działa, jest to odnośnik do zakładki "Przesłane filmy" ale wyświetla własne filmy każdej zalogowanej osoby :wink:

 

 

sorry msza racje , juz poprawiłem :D

 

Za dwa tygodnie jest nastepny rajd, prawdopodobnie Robert wystartuje , ja jade :twisted: ktoś chętny ? :P

http://www.bassanorally.it/home/intro.asp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polak może wziąć udział w Rally Internazionale Città di Bassano, który zostanie rozegrany 28 i 29 września.

UPS.Spóźniłem się.

 

PS. Jest bliżej chyba niż ostatnio.Byłem w tej okolicy szukając komisów z samochodami (jak szukałem GT-ka) a byłem nieopodal w Bibione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobrazacie sobie jaki to bylby piekny odcinek na plejadach wielki plac i setki opon to wytyczenia, taki kreciol az milo bezpiecznie, technicznie i widowiskowo

Zarąbiście, wtedy na takim odcinku ze 4 próby dziennie można by zrobić 8) Wiadomo, troche czasu zajełoby Organizatorom jej ułożenie/ustawienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, chyba miało być tak:

Twój link nie działa, jest to odnośnik do zakładki "Przesłane filmy" ale wyświetla własne filmy każdej zalogowanej osoby :wink:

 

 

sorry msza racje , juz poprawiłem :D

 

Za dwa tygodnie jest nastepny rajd, prawdopodobnie Robert wystartuje , ja jade :twisted: ktoś chętny ? :P

http://www.bassanorally.it/home/intro.asp

 

W tamten rejon polecam leciec Ryanair z KRK do BLQ (Bolonia) - jest lot jakos popoludniem we czwartek, a powrot rowniez Ryanair z BGY (Bergamo) do KRK w poniedzialek. Powinno sie zamknac w okolicach 500PLN za przelot a nie trzeba sie meczyc 10h (no z Carfitem pewnie 8 ) samochodem :) Ja sie niestety nie wybiore bo dopiero bede wracal do Polski w tym okresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, troche czasu zajełoby Organizatorom jej ułożenie/ustawienie
jak bedzie plac i opony to da sie ogarnac, w ramach prób sprawnosciowych tur-szos pierwszego dnia :mrgreen::mrgreen: :!: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dwa tygodnie jest nastepny rajd, prawdopodobnie Robert wystartuje , ja jade ktoś chętny ?

Ja, jeżeli tylko wyjazd w czwartek po południu.

 

Najgorsze jest to , że ja na noc nie pojade :cry: , potem cały piątek człowiek chodzi do tyłu po nie przespanej nocy :roll: , chyba ze bedzie samolot po południu

 

O jest super połaczenie KRK-BRG w czwartek 10,05-11,50 , powrót niedziela 10.45 - 12,30 za 374 zł w dwie strony . Z Bergamo jest 200km do Bassano di grappa :D

 

Samochód na 4 dni ford focus 330zł za całość :P

 

 

Jedno jest pewne , Robert jesli wystratuje to napewno nie z Gerberem , wtedy jest Rajd Polski :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dwa tygodnie jest nastepny rajd, prawdopodobnie Robert wystartuje , ja jade ktoś chętny ?

Ja, jeżeli tylko wyjazd w czwartek po południu.

 

Najgorsze jest to , że ja na noc nie pojade :cry: , potem cały piątek człowiek chodzi do tyłu po nie przespanej nocy :roll: , chyba ze bedzie samolot po południu

 

O jest super połaczenie KRK-BRG w czwartek 10,05-11,50 , powrót niedziela 10.45 - 12,30 za 374 zł w dwie strony . Z Bergamo jest 200km do Bassano di grappa :D

 

Samochód na 4 dni ford focus 330zł za całość :P

 

 

Jedno jest pewne , Robert jesli wystratuje to napewno nie z Gerberem , wtedy jest Rajd Polski :roll:

 

To cenowo wyjazd do Włoch wyjdzie pewnie tak samo lub niewiele drożej niż wyjazd na rajd do Mikołajek...... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...