Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Co za wyścig :!: Zajebiste tempo Buttona. Odrobinka agresji chyba mu służy :wink: Schumi, jak ja go nie lubię, naprawdę klasa po mokrym 8) Warto było czekać tyle czasu, żeby zobaczyć jak Vettel dostaje baty. Mniam.

 

Napiszcie czy przepis o zachowaniu odległości za SC nie większej niż dziesięciu długości bolidu nadal obowiązuje, bo jeśli tak to Vettel na bank powinien dostać karę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszyłem sie jak dziecko, kiedy Button wyprzedził Vettela. :twisted:

Niesamowity wyścig Anglika. Dwie kolizje, z których wyszedł znacznie lepiej niz przeciwnicy, 5 pit stopów, jedna kara. Po takich przygodach nie miał prawa walczyc wogóle o punkty :shock: . A ten konsekwentnie za każdym razem przebijał sie do przodu, dwukrotnie nawet z ostatniego miejsca.

Wieeeelki podziw!!!

Pomyślać tylko co by było, jakby Hamilton nie odpadł tak wcześnie. On nawet próbował wyprzedzac po zewnętrznej na nawrocie :shock: Miał jeden cel, za wszelką cenę przebić się do przodu. Wiedziałem, że tak się skończy, ale podoba mi się jago twarda gra..... choć nie do końca czysta :wink: .

Ale z drugiej strony to nie są panienki w piaskownicy, ma być ostro i brutalnie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyścig pierwsza klasa, chociaż byłem już pewien, że go nie wznowią.

Kobayashi zagrał nie fair i wyeliminował Heidfelda ;)

Button był faktycznie bardzo szybki, a Vettela zgubiła pewność siebie, bo dopuścił Buttona za blisko i później się spalił :D

Webber się podpalił i dwa razy w ten sam sposób objechał Shumiego... po zielonym :mrgreen:

No i Massa, który wyprzedził Kobayashiego o pół metra na kresce!

 

Działo się! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buttoooooooooon mistrz! :mrgreen:

Normalnie ostatnie z 10 okrazen to nie moglem usiedziec na tylku tylko tam skakalem pod tym telewizorem, czekajac az Button wszystkich myknie :)

 

No i sie udalo! :mrgreen: Massa wyprzedzil Kobayashiego o pol metra chyba na mecie, az potem w trawe pojechal, bo tak wydzidowal, ze wyhamowac nie mogl :D

Schumi na mokrym to poprostu bajka byla, jak on tam cisnal, potem na suchym jednak bolid juz sie skonczyl, jesli chodzi o predkosc. Webber troche tam przeszarzowal w tym samym miejscu i raz o malo nie skasowal Buttona...

 

A Hamilton... no coz, fajnie jak wszystkich wyprzedza, ale juz drugi wyscig z rzedu, jego agresywana jazda byla jego zguba.

Wczoraj, to fakt, ze Button moze i go widzial, ale nie wiem na co Hamilton liczyl, ze Button sie go przestraszy i pusci go przodem? No chyba cos mu sie we lbie poprzewracalo juz za bardzo.

 

Ogolnie super wyscig! Warto bylo czekac tyle czasu! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vettela zgubiła pewność siebie, bo dopuścił Buttona za blisko i później się spalił :D

Webber się podpalił i dwa razy w ten sam sposób objechał Shumiego...

 

to pewnie wadliwe przewody paliwowe... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adi, no nie wiem czy taka fajna, poważnie zastanawiałem się co im(organizatorom) odbiło, żeby wypuszczać ludzi na tor bez upewnienia się, że żaden bolid już nie będzie jechał - było groźnie.

A ogólnie wyścig NUUUUUDA, więcej napatrzyłem się na deszcze niż na ściganie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku starsznie się wkurzałem, że zachowują się jak panienki, bo trochę deszczu i już się nie da jechać; szczególnie Vettel marudził jak jeszcze się nawet porządnie nie rozpadało.

Szacunek jednak, że się zdecydowali dokończyć wyścig :idea: nie wiem jak to się ma do regulaminu, ale zdawało mi się, że po 2h od startu mogli się zwijać.

 

No i ta końcówka :shock:

Wściekałem się jak odpadali kolejni kierowcy, którzy mogli zagrozić Vettelowi; Webber, Hamilton, Alonso.. no i Button, bo przecież nie sądziłem, że po takich przygodach jest jakakolwiek szansa na wynik 8)

Brawo Button :idea:

Cieszyłem sie jak dziecko, kiedy Button wyprzedził Vettela.

 

aż mnie żona musiała uciszać, no bo w końcu późno już było :twisted::mrgreen:

 

 

Button pokazał klasę, a Vettel pokazał, że wystarczy trochę presji i już nie jest taki wundabar :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak na serio...co za koles kurcze...Az sie zdziwilem ze takie cos mialo miejsce podczas GP F1. No ale w zyciu nie takie rzeczy jeszcze zobacze :mrgreen::mrgreen:

To naprawde moglo sie zle skonczyc,ale na szczescie skonczylo sie dobrze.

 

 

A co do samego wyscigu....rewelacja i fajnie spedzony wieczor przed tv :P Wiecej takich poprosze :)

 

Jenson....Z jednej strony mozna i piac i piac nad Buttonem,ale gdyby nie SC fazy to nie dojechalby tam gdzie skonczyl 8) Mimo wszystko..szacun dla "batona" :idea::mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, że button wygrał ale dużo szczęścia chyba miał, że za alonso go nie ukarali - w/g mnie powinien odpuścić - w końcu walnął go w tylne koło czyli był już z tyłu (a może po prostu bardziej lubię alonso :P :wink: )

http://www.youtube.com/watch?v=dzXE4WPdhzA

a co do hamiltona - nie lubię go ale z nim nie ma nudy :twisted: a nudy nie lubimy prawda? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adi napisał(a):

Cieszyłem sie jak dziecko, kiedy Button wyprzedził Vettela.

 

 

aż mnie żona musiała uciszać, no bo w końcu późno już było

Na mnie tylko patrzyła z niedowierzaniem jak na głupka :wink:

a co do hamiltona - nie lubię go ale z nim nie ma nudy a nudy nie lubimy prawda?

 

Najbardziej jego było mi szkoda jak wypadł. Powiedziałem wtedy głosno: "no nieee, znowu wygra Vettel"

Choć i tak było pewne, że przy takiej jeździe, to tylko kwestia czasu.

W/g mnie jest to najszybszy kierowca w stawce, szczególnie po mokrym. A wliczając w to jego brak myślenia i kalkulowania, mamy właśnie taki obraz. Nie ma nudy :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jenson....Z jednej strony mozna i piac i piac nad Buttonem,ale gdyby nie SC fazy to nie dojechalby tam gdzie skonczyl

tak mi sie przypomnialo (to do GP Kanady z 2008, ktore, jak wszyscy pamietaja, wygral Kubica :D ):

Powiedzmy sobie szczerze, gdyby nie kraksa Hamiltona z Raikkonenem to Robert byłby w najlepszym przypadku trzeci

A gdyby twoj ojciec poszedl do kuchni zamiast do sypialni bylbys nalesnikiem

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały weekend był niewątpliwie w sportach motorowych bardzo pomyślny (moim zdaniem oczywiście :) ), ale wracając do meritum tego wątku - dwa świeże filmiki:

http://www.youtube.com/watch?v=LrLYmVxP3yI

http://www.youtube.com/watch?v=qDgm-jijeYQ

Jak na taką rozwałkę, to i tak całkiem estetycznie ta ręka wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały weekend był niewątpliwie w sportach motorowych bardzo pomyślny (moim zdaniem oczywiście :) ), ale wracając do meritum tego wątku - dwa świeże filmiki:

http://www.youtube.com/watch?v=LrLYmVxP3yI

http://www.youtube.com/watch?v=qDgm-jijeYQ

Jak na taką rozwałkę, to i tak całkiem estetycznie ta ręka wygląda :)

 

Nie uważam, żeby było właściwe pokazywac chorego czlowieka wbrew jego woli.

Jak bedzie na to gotowy to sam nam sie zaprezentuje.

Rzygać mi sie chce jak patrze na robotę takich szmatławców jak Fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, że button wygrał ale dużo szczęścia chyba miał, że za alonso go nie ukarali

http://www.youtube.com/watch?v=dzXE4WPdhzA

Jesli popatrzysz dokladnie to przed dohamowaniem Jenson byl minimalnie przed Alonso...

Gdyby Jenson opoznil hamowanie tak jak Fernando to nie byloby miejsca dla ani jednego i mozliwe ze obaj kierowcy pozegnaliby sie z wyscigiem...

Z drugiej strony Button mogl pojechac bardziej po wewnetrznej w zakrecie,ale widocznie nid dal rady... :roll:

Kara..w zadnym wypku,tymbardziej ze wyscig byl na mokrym..poprostu racing :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...