Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

może jestem złośliwy ale mam wrażenie, że alonso zrobił to celowo i w dodatku z przyjemnością, swoją drogą hamilton dał assa głównie na starcie i to raczej był jego mistake (w powtórce były obroty gasnące)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hogi napisał/a:

Przestał ogarniać chłopak, miało być inaczej... Tak łatwo...

 

 

No bo taki byl wychuchany, wydmuchany i gdy zabawki zabrali, wyszlo na to, ze mial zbyt dobrze.

 

g.

Właśnie, i trakcję mu jeszcze wyłączyli... :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestał ogarniać chłopak, miało być inaczej... Tak łatwo...

No bo taki byl wychuchany, wydmuchany i gdy zabawki zabrali, wyszlo na to, ze mial zbyt dobrze.

Właśnie, i trakcję mu jeszcze wyłączyli...

 

No mowie. Mial dobre wozy, specow od setup`u. A teraz warunki sie zmienily i problem.

 

Pytanie jest tylko ile czasu zajmie mu opanowanie sytuacji i czy bedzie tak samo szybki jak z TC.

 

Nie on jeden. Ale widac, ze treningi zaczynaja robic swoje i chlopcy sie chyba powolutku zaczynaja przyzwyczajac do nowego sprzetu.

 

Jedni szybciej inni wolniej...

 

A komu to wychodzi najlepiej to sie przekonamy podczas pierwszego mokrego wyscigu.

 

A co jest trudnego w jezdzeniu za safety car`em? ;)

 

g.

 

ps. Marzy mi sie deszczowe Monte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście jak wypieprzył w Alonso ? - za dużo słabszy kontakt Kubica dostał karę na GP Japonii '07...

 

nie pamietam, z jakim skutkiem w zeszlym roku Kubica wjechal w drugiego, ale dzisiaj Alonso nie odniosl zadnej szkody, wiec za co Hamilton mialby dostac kare?

 

FIAmilton po raz kolejny pokazał, że nie radzi sobie w środku stawki.

 

Hamilton, jak ktoś zauważył, jest szybki, jak w promieniu 100m nie znajduje się inny pojazd. Tasowanie w środku stawki to nie jego specjalność.

 

Wg mnie dzis byl jakis rozkojarzony. Byc moze dlatego, ze start spieprzyl, a byc moze spieprzony start byl tego skutkiem. Przez pare okrazen jechal na koncu stawki, calkowicie SAM, a i tak nie krecil dobrych czasow, bo po co? I tak o nic prawie nie walczyl, wiec bez sensu bylo strasznie cisnac. I tak go podziwiam, ze dalej jechal, bo ja po tej akcji z Alonso to bym byl tak niezadowolony z siebie, zebym wjechal do boksu i wysiadl :roll: Hamilton JEST szybki, co by nie mowic.

 

wkurzyło mnie Jak Hamilton wymachiwal przy wyprzedzaniu (nie dublowaniu) na innych... jakby był niewiedomo kim

 

kurka wodna, nie jestem fanem Hamiltona, a dzis wychodze na jego obronce :mrgreen: Wg mnie to on nie "machal jakby byl niewiadomo kim", tylko dziekowal za ulatwianie sprawy - bo z tego co zaobserwowalem, to nikt mu specjalnie nie utrudnial... no ale moze niedokladnie patrzylem ;)

 

BTW, ma ktos moze w ulubionych na jutjubie jakas porzadna walke F1 z minionego stulecia? Bo chcialbym znowu zobaczyc porzadny wyscig :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w/g mnie hamilton przy wyprzedzaniu czuł się jak kiedys przy dublowaniu - a inni mieli okazje, żeby mu poutrudniać i skwapliwie z niej korzystali - niestety F1 to sport maszyn a nie kierowców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie dzis byl jakis rozkojarzony. Byc moze dlatego, ze start spieprzyl, a byc moze spieprzony start byl tego skutkiem.

 

A wiadomo co zrobil? Doktorek z BMW podobno mowil, ze mieli problem z przyczepnoscia na starcie (RK spadl przez to na drugie, a NH zostal na 6 bodaj).

Ale Hamilton cos grzebal przez ten czas w ustawieniach. Zapomnial przestawiac ustawienia na start?

 

Hamilton JEST szybki, co by nie mowic.

 

Na pewno jest slaby psychicznie. Co do szybkosci - chyba za wczesnie oceniac (zabawa bez TC jest jak widac zupelnie inna).

 

wkurzyło mnie Jak Hamilton wymachiwal przy wyprzedzaniu (nie dublowaniu) na innych... jakby był niewiedomo kim

 

kurka wodna, nie jestem fanem Hamiltona, a dzis wychodze na jego obronce Wg mnie to on nie "machal jakby byl niewiadomo kim", tylko dziekowal za ulatwianie sprawy - bo z tego co zaobserwowalem, to nikt mu specjalnie nie utrudnial...

 

Akurat wymachiwal piescia wtedy, gdy musial ciezko walczyc! Wrazenie zdecydowanie negatywne.

 

g.

 

Edit: Massa czekajacy na to, az Kubica wylezie z bolidu - bezcenne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurka wodna, nie jestem fanem Hamiltona, a dzis wychodze na jego obronce Wg mnie to on nie "machal jakby byl niewiadomo kim", tylko dziekowal za ulatwianie sprawy - bo z tego co zaobserwowalem, to nikt mu specjalnie nie utrudnial... no ale moze niedokladnie patrzylem

Cieszył się, że udało mu się wyprzedzić :wink:

 

BTW, ma ktos moze w ulubionych na jutjubie jakas porzadna walke F1 z minionego stulecia? Bo chcialbym znowu zobaczyc porzadny wyscig

Chyba jeden z najciekawszych pojedynków w F1: http://www.youtube.com/watch?v=kl2tIFxS ... re=related

Jeszcze coś takiego:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

BTW, ma ktos moze w ulubionych na jutjubie jakas porzadna walke F1 z minionego stulecia? Bo chcialbym znowu zobaczyc porzadny wyscig :)

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=oYPnsWOt ... re=related

 

 

i rodzynek :)

http://www.youtube.com/watch?v=HJKpFbWB ... re=related

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamietam, z jakim skutkiem w zeszlym roku Kubica wjechal w drugiego, ale dzisiaj Alonso nie odniosl zadnej szkody, wiec za co Hamilton mialby dostac kare?

 

ZTCP Hamilton na GP Japonii nie odniósł żadnej szkody.

 

[ Dodano: Pon Kwi 07, 2008 10:56 am ]

 

Pit-stop z początku filmu robi wrażenie :twisted: Mechanicy w krótkim rękawie, bez kaskó, bez jakiegoś mega pośpiechu, a po zakończeniu pełna dzida :twisted:

 

To jest jeszcze niezle:

http://www.youtube.com/watch?v=f4uNSYTn ... re=related

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Najdżeru Manseru" - lubię japońską wymową anglojęzycznych nazw :mrgreen:.

 

Przypomina mi to akcję, gdy Poliniemu kupowałem t-shirt w STI Shop - radosny pan chcąc powiedzieć, że nie ma koszulki w rozmiarze LL (u nich tak opisuje się XL), stwierdził: "No eru eru" :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pamiętam to, po wyścigu Nigel nie mógł ustać na nogach. Kubica po Malezji to przy nim mega wypoczęty gość :mrgreen:

 

Kiedyś Mansel przy wyprzedzaniu złapał pobocze i wyciął "Altonena" wiele nie tracąc na prędkości pojechał dalej. Moż to ktoś ma?

 

[ Dodano: Pon Kwi 07, 2008 4:19 pm ]

 

Wszystko jest ok. Robert podobno jest zameldowany w Monaco :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest ok. Robert podobno jest zameldowany w Monaco :mrgreen:

:mrgreen:

Choć z drugiej strony to już nie wiem jak z tą flagą ogólna zasada jest że wszystkie grafiki jeśli są obrócone to wiesza się zgodnie z ruchem wskazówek zegara, a tu wychodzi że polska przyjęła inną zależność :shock: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko dziekowal za ulatwianie sprawy

w F1 sie tak nie robi, bo w sumie to jest obowiązek - ułatwienie dublowania, aczkolwiek dublowania tu nie było i wszystko zle swiadczy o Hamiltonie

Massa czekajacy na to, az Kubica wylezie z bolidu - bezcenne :)

bo akurat mial dobry humor :twisted: ale tak na serio to bardzo go lubię :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...