Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jest taka sprawa bo jak wiadomo Robert schudł 6kg więc mozemy upatrywać w tym powodu dużo lepszych czasów, zmierzam qurna do tego, że :

 

JAK KTOŚ POCZĘSTUJE ROBERTA CIASTECZKAMI W POLSCE TO MA :

 

NARODOWY WPIERNICZ

 

 

:twisted:

 

 

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze teoria o jakiejś kosmicznie mniejszej ilości paliwa w bolidzie Kubicy to bzdura ! Podczas ostatniego GP powiedział że zaskoczyło go że rywale mieli tak małą rozniecę paliwową. Powiedział też że atak na P1 za wszelką cenę to błąd. Po za tym odczytałem z uśmiechu Kubicy podczas wywiadu że będzie jutro.... Ciekawie ! Zauważcie jak przebiegało Q1 i Q2... pełen spokój wyjechał wykręcił wrócił... Tak jak by chciał uśpić czujność rywali. Trochę mnie martwi Nikt_ham_field ... jak będzie jechać na jedno tankowanie mniej niż Robert to zrozumiem o co mu dziś chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intak obys mial racje, nie pisalem o jakiejs ogromnej roznicy w paliwie, ale skoro mechanik i Robert przyznal , ze 6kg ktore Robert schudl robi roznice, to paliwo na kilka okrazen robi juz calkiem spora roznice.

 

Trzymam kciuki.

Ta zrzutka wagi nie wiem po co, skoro auto i tak jest ciężarkami dobalastowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że FIAmiltonowi ciężko się jest przyznać do tego, że są szybsi od niego...

 

Cięzko to mu będzie jak Kubi będzie w Ferrari i jedynym momentem kiedy Fiamilton będzie oglądał go w lusterkach to moment jego dublowania przez Kubice

 

lol

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że FIAmiltonowi ciężko się jest przyznać do tego, że są szybsi od niego...

 

Cięzko to mu będzie jak Kubi będzie w Ferrari i jedynym momentem kiedy Fiamilton będzie oglądał go w lusterkach to moment jego dublowania przez Kubice

 

lol

 

:mrgreen:

 

No jak Massa znowu zbaboli i będzie mieć ogólnie słaby sezon to kto wie :P

 

Obstawiam że Massa wyleci przed pierwszym tankowaniem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze teoria o jakiejś kosmicznie mniejszej ilości paliwa w bolidzie Kubicy to bzdura !

 

No wlasnie... Bzdura, albo jednak nie. Trudno cokolwiek powiedziec. Pierwsze wyscigi, to jeszcze jest gra w ciuciubabke. Patrzac na czasy z ostatniego wyscigu moznaby zgadywac - Ferrari ma odrobine mniej paliwa, McLaren ma tyle samo.

 

Gdzie w tym Heidfeld??? Taktyka na 3 postoje Kubicy i jeden Heidfelda? A moze rzeczywiscie nie potrafil ustawic sobie samochodu? Co my tam mozemy wiedziec...

 

g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny bardzo dobry wyscig w wykonaniu Roberta, Ferrari niestety jeszcze lekko poza zasiegiem sprzetowym. Nawet jesli by Robert lepiej wystartował to i tak byloby kwestia czasu zeby Ferrari znalazlo sie przed nim.

 

Co mnie bardzo cieszy hamilton zaczyna jezdzic croaz gorzej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...