Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo doceniam, ale z tego względu bardzo nie podoba mi się współpraca Roberta z Orlenem w czasach Pisu…

 

w każdej dziedzinie życia musieli ludzi podzielić…

 

patrząc po komentarzach w internecie to większość nowych kibiców/zwykłych Kowalskich kojarzy go głównie z Orlenem jako Obajtkowego pieska namawiającego do szczepienia niezwracając uwagi na jego dokonania.

 

IMG_7372.thumb.jpeg.2d508c66e43c79ed7490a31edd26ffa8.jpeg

Edytowane przez Pucu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pucu napisał(a):

Bardzo doceniam, ale z tego względu bardzo nie podoba mi się współpraca Roberta z Orlenem w czasach Pisu…

 

w każdej dziedzinie życia musieli ludzi podzielić…

 

patrząc po komentarzach w internecie to większość nowych kibiców/zwykłych Kowalskich kojarzy go głównie z Orlenem jako Obajtkowego pieska namawiającego do szczepienia niezwracając uwagi na jego dokonania.

 

IMG_7372.thumb.jpeg.2d508c66e43c79ed7490a31edd26ffa8.jpeg

 

 

Sportowcy potrzebujący kasy nie mogą czekać na zmianę władzy, uciekają im sezony, szanse, lata, kondycja... 

 

Biorą, uśmiechają się i pozują do zdjęć. 

 

Nie można im mieć tego za złe. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, chojny napisał(a):

Sportowcy potrzebujący kasy nie mogą czekać na zmianę władzy, uciekają im sezony, szanse, lata, kondycja..

To prawda i tutaj nie ma z czym dyskutować. Poza tym ten sponsoring pochodzi od Orlenu, a ten ma zarząd i akcjonariuszy. Pan Obajtek jest tylko wyjątkowo smutną twarzą tego dealu.

 

14 minut temu, chojny napisał(a):

Biorą, uśmiechają się i pozują do zdjęć.

Takie zdjęcia wyglądają naprawdę smutno, przynajmniej mi trudno jest na to patrzeć. Staram się jednak pamiętać, że to nie Kubica staje do zdjęcia z Obajtkiem, tylko Obajtek robi sobie zdjęcie z Kubicą.

 

Politycy grzejący się w ciepełku sportowców to historia stara jak świat, dotyczy wszystkich opcji politycznych. Problem chyba polega na tym, że pan Obajtek wyjątkowo nie trafia w moje estetyczne i etyczne standardy tego, jak powinna postępować i zachowywać się osoba publiczna.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie… ja nie mam za złe, cieszę się, że Robert ma szansę realizować swoje plany.

 

 

mam na myśli tylko to jakie reakcje wywołuje ten sponsoring wśród odbiorców którzy nie są zaznajomieni z motorsportem.

18 minut temu, chojny napisał(a):

 

 

Sportowcy potrzebujący kasy nie mogą czekać na zmianę władzy, uciekają im sezony, szanse, lata, kondycja... 

 

Biorą, uśmiechają się i pozują do zdjęć. 

 

Nie można im mieć tego za złe. 

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2023 o 11:31, sartek napisał(a):

Uwaga, uwaga! Damon Hill w passeratti :)

 

2023-12-01.png

 

Felga, kołpak, znaczek się nie zgadzają z modelem, zderzak zamontowany z Borewicza i na sztukę włożone w niego lampki kierunku-postoju. ;) 

Chyba, że ktoś przerobił Borewicza...

Edytowane przez ManoLEE
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe.Nigdy nie widzalem tak wyluzowanego Robarta przez żadnym polskim dziennikarzem. Mam czasami wręcz wrażenie jak by z polskimi mediami rozmawiał za karę.

 

 

 

Edytowane przez turdziGT
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, turdziGT napisał(a):

Ciekawe.Nigdy nie widzalem tak wyluzowanego Robarta przez żadnym polskim dziennikarzem. Mam czasami wręcz wrażenie jak by z polskimi mediami rozmawiał za karę.

 

 

 

Może po prostu po polsku mówi mu się trudniej niż po włosku? Byłoby to zupełnie zrozumiałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam wrażenie, że Robortowi dużo lepiej rozmawia się po Włosku… i jak ładnie brzmi :P
Fajnie widzieć tak wyluzowanego RK…

 

 

ostatnio trafiłem na yt na wywiad Roberta z jakimś młodym chłopakiem… tam też Robercik na luzie, a młody ciekawe pytania zadawał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...