Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmowa dzień po.... jak ten czas pyknął :-)

 

carfit

  • ..:: Dziesięciotysięcznik ::..
  •  
  • carfit
  • Współpracownik SPRT
  •  
  • 11516 postów
  • GG: 3519207
  • Skąd: nowy sącz
  • Auto: STI MY15 ,FXT MY14 , AUDI RS6 Performance MY17 , 2xAygo i C1 WRC ;)
  Jacky X napisał:
Ok. minęło 7 godzin od operacji bez info.I to jest dobra wiadomość.Teraz trzeba czekać jak z ręką czy krążenie pracuje poprawnie,jak udao się pozszywać nerwy i mięśnie.

 

Co do F1 to niestety szanse są niewielkie. Cyt:"Jestem umiarkowanym optymistą,ale funkcje życiowe powinny powrócić".

 

Dla mnie taki komunikat jest pozytywny w tym sensie,że Robert będzie zdrowy jakmy wszyscy.Jednak do sprawności na poziomie mistrzowskim tam gdzie dłonie musza pracować ciężko i precyzyjnie szans nie ma dużych. :(

 

Jacky x , proszę Cie skończ te swoje wyssane z palca teorie :idea: . Ja mam sprawdzone i pewne informacje na temat zdrowia Roberta, ale oczywiście nie mam prawa sie tym dzielić publicznie. Pamietaj że lekarze na koferencjach prasowych są bardzo ostrożni , i mało wylewni, i nie mówią wszystkiego do publicznych mediów. W rozmowach prywatnych jest troche inaczej.

Ja jestem pewien że Roberta jeszcze w tym roku zobaczymy za kierownicą jako zawodnika :D

   0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Resorak

 

Ja jestem w ciężkim szoku, że to się dzieje . Jazda F1 po tych wszystkich "przykrych przygodach" aby nie wspominać tego o czym się nie mówi jest bajkowa po prostu. 1% na taki scenariusz to był optymizm. Pięknie, że takie historie zdarzają się na prawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubica rozjebał system tym zdaniem :"Zaufajcie mi, chodzi o to, żeby ludzie, którzy decydują, mieli mniej wątpliwości " . Wszyscy przed takim testem czuli by ciśnienie. Jak go nie czuć kiedy się ma TEN problem. A Kubica .... luz. Test 5-u sekund jest niczym w porównaniu z tym jaką psychiką dysponuje Kubica. Mega szacun !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobał mi się dziś jeden wpis na FB. Szło to mniej więcej tak:

Moja żona lekarka kiedyś powiedziała, że Kubica nie wróci do F1. Że nie ma takiej opcji, jest to niemożliwe przy takich uszkodzeniach ręki. Ja powiedziałem, że wróci. No to ona mówi, że możemy się założyć - jak wróci to kupię Ci samochód. No i teraz nie wiem jaki model wybrać...

:D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ja też byłem sceptyczny co do powrotu RK do F1. I to nie z powodu tego, że RK nie da rady (chociaż nie byłem pewien czy ręka mu jednak nie przeszkadza, patrząc na rajdy) ale raczej nie spodziewałem się, że F1 będzie chciała w szeregach człowieka po takich przejściach dbając o swój wizerunek idealnej i super imprezy, niedostępnej dla ludzi tylko z pasją. Przecież głównie chodziło o kasę i show. Czekam na konkrety co do RK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, pablonas napisał:

Podobał mi się dziś jeden wpis na FB. Szło to mniej więcej tak:

Moja żona lekarka kiedyś powiedziała, że Kubica nie wróci do F1. Że nie ma takiej opcji, jest to niemożliwe przy takich uszkodzeniach ręki. Ja powiedziałem, że wróci. No to ona mówi, że możemy się założyć - jak wróci to kupię Ci samochód. No i teraz nie wiem jaki model wybrać...

:D

 

 

troszkę ją poniosło, nawet pacjenta nie zbadała a opinie wydaje  - to niech teraz odszczeka ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedź Toto Wolfa :Wszystko zmieniło się jednak po tym, jak Renault poprosiło Mercedesa o skorzystanie z ich symulatora. Kubica osiągał tam fenomenalne czasy, a w Mercedesie zaczęto się zastanawiać nad propozycją dla Polaka. Okazało się, że Kubica był już dogadany z Renault i nie było możliwości na przekonanie 32-latka.:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jacky X napisał:

Okazało się, że Kubica był już dogadany z Renault i nie było możliwości na przekonanie 32-latka.:o

i słusznie że nie skorzystał z opcji mercedesa bo nie robi się takich świństw osobie  (team) która wyciąga rękę do Ciebie. Teraz tylko pozostaje nam domyślać się czy już kontrakt ma podpisany z renault :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markos, nie wiem po co te zdjęcia....

 

 

 

 

Nie lepiej tak?

 

 

Zaczynamy!!!!

 

 

 

20525764_1494423450615662_16049976568146

 

Pierwsze foto z toru.

 

20265036_1933327283546041_26395498775279

 

 

 

 

4 minuty temu, elmo napisał:

 

 

Nawet garaż chce zmiany tablicy na Kubice!! :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, chojny napisał:

Markos, nie wiem po co te zdjęcia....

 

 

 

 

Nie lepiej tak?

 

 

Zaczynamy!!!!

 po to aby pokazać ile to tak naprawdę Roberta kosztuje i co już w tym momencie osiągnął gdyby nawet nie powiódł się sam powrót.

Choć uważam, że w tym momencie nic nie jest w stanie mu przeszkodzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...