Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ogladam zadnej telewizji , ale dziś siedzę i nasłuchuję wiadomości . Czytam wszystko co możliwe na ten temat . Dla mnie wniosek jest jeden że trzeba poczekać parę dni z opiniami i diagnozami . Wszystko co napiszemy , to tylko wyrażenie emocji . Ja czekam na to co powie sam Kubica za kilka dni , lub jego ojciec .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. minęło 7 godzin od operacji bez info.I to jest dobra wiadomość.Teraz trzeba czekać jak z ręką czy krążenie pracuje poprawnie,jak udao się pozszywać nerwy i mięśnie.

 

Co do F1 to niestety szanse są niewielkie. Cyt:"Jestem umiarkowanym optymistą,ale funkcje życiowe powinny powrócić".

 

Dla mnie taki komunikat jest pozytywny w tym sensie,że Robert będzie zdrowy jakmy wszyscy.Jednak do sprawności na poziomie mistrzowskim tam gdzie dłonie musza pracować ciężko i precyzyjnie szans nie ma dużych. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacky X, idz sobie pisac swoje posty gdzie indziej, ok? najpierw nas dlugo przekonywales, ze RK to juz w ogole na pewno nie zyje, bo przeciez stracil 100litrow krwi itp itd i ze go nie poskladaja. Potem, ze jednak sie pomyliles, i nie bylo tak zle. Ale szybko dodales, ze jego reka to juz sie do niczego nie nada sensownego wiec i tak juz po nim. Ahh i dodales, ze "byle dobre informacje splywaly" a poki co najgorsze jakie moga byc, to serwujesz Ty. I to jeszcze z przeswiadczeniem, ze to sa jedynie prawdziwe. Rzeczywiscie swietnie nadawalbys sie do takiego Faktu, oni tam wlasnie potrafia siac panike rozdmuchujac wszystko do granic mozliwosci - a czasem i poza nie.

 

Co do rehabilitacji, to ten rok to tak orientacyjnie. Lekarze podali, ze jakies w miare sensowne prognozy bedzie mozna podac za 5-7dni kiedy juz cos sie zacznie wyjasniac z reka. Licze, ze RK szybko wroci do zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. minęło 7 godzin od operacji bez info.I to jest dobra wiadomość.Teraz trzeba czekać jak z ręką czy krążenie pracuje poprawnie,jak udao się pozszywać nerwy i mięśnie.

 

Co do F1 to niestety szanse są niewielkie. Cyt:"Jestem umiarkowanym optymistą,ale funkcje życiowe powinny powrócić".

 

Dla mnie taki komunikat jest pozytywny w tym sensie,że Robert będzie zdrowy jakmy wszyscy.Jednak do sprawności na poziomie mistrzowskim tam gdzie dłonie musza pracować ciężko i precyzyjnie szans nie ma dużych. :(

 

Jacky x , proszę Cie skończ te swoje wyssane z palca teorie :idea: . Ja mam sprawdzone i pewne informacje na temat zdrowia Roberta, ale oczywiście nie mam prawa sie tym dzielić publicznie. Pamietaj że lekarze na koferencjach prasowych są bardzo ostrożni , i mało wylewni, i nie mówią wszystkiego do publicznych mediów. W rozmowach prywatnych jest troche inaczej.

Ja jestem pewien że Roberta jeszcze w tym roku zobaczymy za kierownicą jako zawodnika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Carfit - ok.Dla dobra sprawy.

Ja znam lekarskie gadki i wiem co znaczą diagnozy i czym różnią się od medialnych interpretacji.

PS.Po prostu wariuję jak myślę co [bluzg] zaszło.

 

@faldżip

Nie wypaczaj moich wypowiedzi bo sobie tego nie życzę. I z przykrością stwierdzam,że wszystko co napisałem mogąc się tylko domyślać okazało się być zbieżne z rzeczywistością i opinią specjalistów.Z czego się nie cieszę.

 

 

[bluzg] :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem pewien że Roberta jeszcze w tym roku zobaczymy za kierownicą jako zawodnika

 

carfit, nie rzuca słów na wiatr, więc nic tylko trzymać kciury i czekać na powrót Kubicy na tor.

 

 

 

Jacky X, opanuj sie troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

polecam przesunąć tak do 3 minuty :wink:

 

:shock: f...k dokładnie 3.35 bariera wystająca z tylniej szyby - masakra - z tej perspektywy widać ile szczęścia miał Robert - i my, że jeszcze będziemy mogli oglądać go w akcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten odcinek specjalny wyglądał b.fajnie.Nie robił wrażenia bardzo szybkiego. Jakby makarony zrobili porządną barierę sprawy by nie było.

 

Ja pierdzielę - chłopie - już tyle osób prosiło Cię żebyś dał spokój - jakby babcia miała wąsy to by dziadkiem była - po h...takie dywagacje ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...