Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Haha Colin jak zwykle w formie :) To niewiarygodne, że jeden człowiek wyrobił sobie taki szacunek w dwóch różnych, odległych o lata świetlne środowiskach...

 

Trochę mniej pecha 6 lat temu i byćmoże taki Malcolm Wilson chcąc pozyskać Roberta na pełny sezon negocjowałby przy jednym stole z... Lucą di Montezelomo... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważne rajdowanie chyba można już odłożyć na bok.

A poważne ściganie ? Tak jak pisałem zastanawiam się czego Kubica chce szukać w F1 na 80% torów ? Mistrzostwa? - wykluczone. Wątpliwe aby dostał angaż w czołowym teamie ze swoimi ograniczeniami. Możliwe, że najnormalniej chce zarabiać i stąd to WEC. Sprawa się skomplikowała bo jest mniej zespołów. Ale z tym BK to chyba tylko na przeczekanie. Co potem? Fabryczny LMP1 ? 

 

Możliwe , że na przełomie 2015/2016 Robert poddał się jakimś zabiegom bo jest w wypowiedziach pewniejszy jeśli chodzi o zdrowie. Gdyby tak jednak nie było to zamiast szukać wyścigów lepiej było przejeździć solidnie sezony 2015 i 2016 w wrc2, poznać trasy, nabrać rutyny i być może w 2017r pojawiła by się jakaś opcja na wrc nowego specu.

 

Gdzie zmierza Kubica ? no chyba to wec mu się podoba.Zobaczymy.

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Może być nudny sezon....kolejny :(

Hamilton:

- Jechałem za kilkoma samochodami i było trudniej za nimi podążać, niż się tego spodziewaliśmy - powiedział Lewis Hamilton. - Również opony są tak twarde, że nie wykazują nagłego spadku osiągów. Możemy na nich jechać i jechać.

- Tak więc prawdopodobnie będziemy mieli więcej wyścigów z jednym postojem, a ponieważ nie ma degradacji, będzie mniej błędów i mniej manewrów wyprzedzania - dodał. - To są moje przewidywania, ale może się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 28.02.2017 o 11:05, Adi napisał:

Może być nudny sezon....kolejny :(

Hamilton:

- Jechałem za kilkoma samochodami i było trudniej za nimi podążać, niż się tego spodziewaliśmy - powiedział Lewis Hamilton. - Również opony są tak twarde, że nie wykazują nagłego spadku osiągów. Możemy na nich jechać i jechać.

- Tak więc prawdopodobnie będziemy mieli więcej wyścigów z jednym postojem, a ponieważ nie ma degradacji, będzie mniej błędów i mniej manewrów wyprzedzania - dodał. - To są moje przewidywania, ale może się mylę.

 

A Verstapen powiedzial ze nie bedzie tak zle:

" Max Verstappen z Red Bull Racing uznał, że wyprzedzanie w tegorocznych mistrzostwach F1, po wprowadzeniu nowych przepisów, wcale nie będzie trudniejsze niż w sezonie 2016. "

" Jechałem bardzo blisko niektórych samochodów - mówił Verstappen po wtorkowych testach. - W porządku. Myślę, że jest tak samo, jak w zeszłym roku. "

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W wywiadzie przeprowadzonym dla stacji Eleven Sports szef Mercedes AMG Petronas – Toto Wolff stwierdził, że sprawdzenie umiejętności Kubicy w bolidzie F1 jest tylko i wyłącznie kwestią rozmowy i ustalenia warunków.

 

 

 

http://wrc.net.pl/kubica-w-bolidzie-f1

 

^_^

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynam cyrk: z czwartku na piątek o godz. 2.00  start pierwszej sesji treningowej pierwszego GP w sezonie 2017. Komu coś się zapali, kogo źle wypuszczą, kto się wkurzy pierwszy, czy opona wytrzyma... Tyle pytań, tyle emocji przed nami :P

Jestem ciekaw:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekaw, jak to z tą Hondą będzie, bo tak jak do tej pory, być już nie może. Coś przebąkują, że mając silnik Mercedesa McLaren byłby mistrzem, oznacza to że silnik Hondy powoli bokiem im wychodzi. Jeżeli nic się nie poprawi, to Ferdkowi chyba puszczą nerwy po całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ravo napisał:

http://m.onet.pl/sport/formula-1,lgeg5n

Raz jest gotowy na testy za chwilę mówi że teraz nie ma szans. Wiem, że nie pojechał by wszystkich torów ale dziwią mnie wcześniejsze wypowiedzi w sprawie testów

 

Robert zawsze podkreślał, że teraz nie ma szans na etat, bo kokpit jest za wąski zgodnie z obecnymi regulacjami. To było wiadomo od zawsze, tylko teraz wprost i dokładnie powiedział o co chodzi - musi nadrabiać szerokim ruchem ręką, co widać chociażby na jego onboard'ach z testu LMP1.

 

Problem niestety leży trochę w jego psychofanach, jak i polskich mediach, które nadinterpretują każdą nową informację o nim co do rychłego powrotu do F1, bez żadnego obiektywizmu. Chociaż życzyłbym sobie odwrotnie, to jednak czarno widzę powrót do F1 na stałe, z uwagi właśnie na to co mówił Robert o jego ograniczeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...